Koja gnojiva koristite?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

rKj420

2repツ❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.147
4.801
188
Morocco
Jel primetio neko razliku u upotrebi izmedju starog Hesi TNT-a i nove Pro - Line serije, vidim da je NPK veci i doziranje smanjeno.
Ne mogu na njihovom sajtu da nadjem specifikaciju jer na ovoj etiketi kad gledam fale neki elementi koje stari ima.

DSC04667.JPG

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.630
7.631
258
Galapagos( na Antartici)
Ovo i mene zanima, samo što se moj upit odnosi na Hesi Bloom proline, naime približava mi se cvjetanje, od Hesia trebam uzet Bloom koji mi se potrošio, sve drugo iz linije imam, a budući da se radi o outu gdje sam navikao na trostruke i *4 doze kad je Hesi u pitanju, da li uzimat bloom proline ili ostat pri standardu kao i ostatak linije? Savjet dobrodosao

• Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Stanaccc

Aktivan Član
03.10.2018
712
4.303
163
Jel primetio neko razliku u upotrebi izmedju starog Hesi TNT-a i nove Pro - Line serije, vidim da je NPK veci i doziranje smanjeno.
Ne mogu na njihovom sajtu da nadjem specifikaciju jer na ovoj etiketi kad gledam fale neki elementi koje stari ima.

Pogledajte prilog 283031
Ovo je ista stvar, samo su na novoj boci napravili tablicu i odvojili elemente topljive u vodi. I nabrojali su nitrogen u postocima.
Jer, čitam na staroj boci(donji dio texta-podebljan) nabraja molidben, cink (zink), magnezij, kalcij, dok na novoj boci, sve su stavili kao tablicu!
A, doziranje je uvijek bilo od 2-5ml po litri. Na staroj je 5ml, a na novoj 4ml, kao maximalna doza!

23.05.2015
5
5
3
42
Ovo i mene zanima, samo što se moj upit odnosi na Hesi Bloom proline, naime približava mi se cvjetanje, od Hesia trebam uzet Bloom koji mi se potrošio, sve drugo iz linije imam, a budući da se radi o outu gdje sam navikao na trostruke i *4 doze kad je Hesi u pitanju, da li uzimat bloom proline ili ostat pri standardu kao i ostatak linije? Savjet dobrodosao
Ako možeš, kupi bloom jer se pro line dodaje naknadno kao doatni fosfor i kalij ako me pamćenje dobro služi, godinama sam ga koristio u vanjskom uzgoju i sreća da sam na ovom forumu, hvala svima skužio da za van plantela radi jako izvrsne rezultate.Pozdrav i sretno.