Koja gnojiva koristite?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.543
39.484
3.198
Bekaa Valley
po meni mnogo filozofije da bi se dobili izduzeni prozracni vrhovi i foxtejlovi. nisam ljubitelj overfeed biljki niti budzenja i forsiranja, niti sam ikad koristio fensi djubriva. mislim da ti zato i pipaju lampu na 2.4m kad ih teras da se izduzuju u stapice umesto da se lepo popune i postanu prirodne buce :) al svako radi na svoj nacin, ne se mesam, bitno da ima sta da se pusi :)

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
143
346
63
35
@gazuraz jeorge cervantes spawas li mirno?? A ti Remo?? Ja ne znam covjece sta ti jos radis ovdje?? Kako te nisu loompa farms ,GHS ili Barney's farm vec oteli?!! Pa ti si revolucionizirao growanje.
Za 2tjedna cvjetanja skratis?!! Wooow! Znaci ti sour crack od mephista dobijes za 45 dana from seed?? Zna li mitch za to???!! Toliki talent i znalac ovdje gubi vrijeme na balkanu..steta,prava steta za canna world..

06.11.2019
9
14
3
33
Poštovani svi forumaši!

Ne kužim se u gnojiva pa ako mi netko može odgovorit jel mogu koristit zajedno Kalong bloom i Hesi Phosphor?

Ta 2 gnojiva imam ,znam da je jedno organsko i bez fosfora, a drugo nije organsko ali sadržava fosfor. Šta bi se dogodilo kad bi ih koristio zajedno?
Ako netko moze ukratko objasnit.

Hvala unaprijed,

Lp!

combo.jpg

• Sviđa mi se
Reactions: Badi
06.11.2019
9
14
3
33
Pozdrav svima!

Neznam jel sam tak glupo pitanje postavio pa neće nitko odgovorit?

Ovo sam pronašao o KALONG – Bloom-u :

organsko gnojivo (1L) u tekućem stanju za cvatnju. Sadrži samo dušik i kalij i najbolje ga je koristiti u kombinaciji sa Guanokalong prahom, koji je bogat fosforom, mikro i makroelementima i enzimima. Kalong Bloom temelji se na šećernoj melasi. Ne sadrži osnovni Guano prah niti fosfor stoga je najbolje koristi u kombinaciji sa Guanokalong prahom koji postepeno otpušta prijeko poteban fosfor. Ovaj proizvod može se koristiti sa zemljanim ili kokos supstratima. Organski sadržaj osigurava dugotrajno kontrolirano otpuštanje hranjivih tvari.

Jel mogu nadomjestit fosfor sa - Hesi Phosphorus?

Jel bi jedno gnojivo poništilo drugo ili bi smetalo jedno drugom u kombinaciji pošto je jedno organsko a drugo ne i dal to uopće ima veze?

Thx

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.515
29.117
1.198
Weed California USA
Neznam jel sam tak glupo pitanje postavio pa neće nitko odgovorit?
nije glupo nego je tesko nac nekog ko je koristio bas te dvije kombinacije gnojiva.

u pravilu se gnojiva ne mijesaju jer se ne zna kako ce biljka reagirat i kolike omjere da stavljas.
po mom nekom misljenju ne bi smjelo bit problema iako nisam bas zagovornik takvog krpanja gnojiva. kupi cijeli set guanokalonga ili hesija pa neces morat razmisljat o ovome.

06.11.2019
9
14
3
33
Hvala Stipe na brzom odgovoru!
Bolje onda neću krpat gnojiva kako kažeš, nego ću kupit nešto u kompletu.
Prodavač u Growshop-u mi je jednom prilikom objašnjavao da ako Guanokalong Complete Mix zemlju gnojim sa hesi gnojivima da unistim sva ta gnojiva koja su u toj mix zemlji. Pa mi to nije jasno skroz. Uglavnom ne koristim vise guanokalong vec composana zemlju, radi lakše kupnje- nemoram ić u growshop.
Dal Hesi gnojivo mogu kupit I negdje drugdje osim u growshopu a da nije online, tipa Bauhaus pevec?
Još jednom Hvala!
Pozz
:rolleyes:

06.11.2019
9
14
3
33
Nemogu sad testirat , žao mi je biljkica, samo su dvije a i ovako ih nešto muči, mislim da sam zeznuo sa zaljevanjem, nisam sa dovoljno vode zaljevao pa tegla nije ni propustila vodu u mjesec dana zaljevanja. U drugom tjednu cvjetanja sam i zadnja 2 zaljevanja sam pošteno zalio da procuri iz tegle kak spada i sad bi sljedece zaljevanje pognojio.
:)

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
85
402
53
Uglavnom sam koristio organic pack od Sannies-a. Sasvim dobar komplet proizvoda za do kraja korektnu cijenu.
Nakon dugo vremena počinjem indoor s njegovim sjemenom i gnojivom. Ali pokušat ću dodati još jednu "juhu", pa ako neko zna nešto o tom, da kaže štogod.
Svako treće zaljevanje ću stavljati na površinu zemlje svježe mljeveni ječmeni slad, i to zaliti sa blagom otopinom kalijevog silikata, aloa gela i fulvične kiseline. Prvo ću jednu biljku, pa ako vidim da štima, idem i na ostale.

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
567
5.314
233
Pozdrav ekipa...Jel zna neko da li imam da kupim negde u Srbiji Bio tabs tablete?Sve sam prevrnuo i nigde nema....Hteo bih da probam sa njima.Godinama koristim Hesi, a uvek sam potajno zeleo tabse...

• Sviđa mi se
Reactions: marijofil1111