Koja je prava prihrana? HELP !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2008
18
2
0
35
Znam da nebi trebao otvarat nove topice i sorry zbog nametanja al mislio sam da će ovako neko brže vidjet i odgovorit mi, naime imam grow i stavljen mi je na cvijetanje, iskusan jesam ali dosada mi svijet gnojiva nije bio opcija i nisam biljke prihranjivao skoro nićime. Ovaj grow sam vegetaciju odradio a za cvjetanje sam kupio neka otprilike po intuiciji gnojiva pa ako mi neko može reći jesam na pravom putu?

http://img40.imageshack.us/i/dsc00070gh.jpg/
- znači ovo lijevo je NPK 4,5,6,(+2) s dodatkom guana
- a desno je NPK 4,6,6 bez guana.
Koje da koristim i jesu li bar solidna za fazu cvjetanja ??? HVALA !
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
dal se recimo mogu kombinirati taj sa guanom i plantella sa algama u toku cvijetanja. ono svaki drugi tjedan drugo gnojivo??
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dobro je to gnojivo ,,, samo udri tako ko sto pise na flasi kasninje kad biljke budu velike mozes par puta i malo vise staviti al sve ipak umereno ,, moras napraviti taktiku gnojenja tako da su uivek biljke nahranjene al da nisu prehranjene posto ce ti biljke i tako uzeti toliko koliko im das zato moras paziti na pregnojavanje.. bar je to neka moja logika...

ja moje biljke puno gnojim al uvek sa pola doze ,, a ipak mi se desi da vidim da im je nekada lose od gnojenja pa malo stanem al sve je to na granici nekoj koja im ne steti uopste...
 
24.09.2008
18
2
0
35
Zahvaljujem na odgovorima! :D Ja stavim 2 i pol čepa na 6l vode, inaće sam rijetko koristio gnojiva a više sam cijedio limune, naranče pa čak i mixo kiwi, kuho čajeve i slično pa s vodom time (naravno i h2o2) zaljevao biljke. Ispale su odlično, a okus je bio opasan !! :) Nego zahvaljujem još 1. nadam se da će prihrana koristit, ionako su sve ogromne već pa sad ima da počnu cvjetat ko velike :p
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Sorry sto ovako upadam,ali samo da te pitam koliko otprilike biljke su ti bile kad si ih zaljevao sa tim limunom,narandzom i ostalim,posto sam razmisljao i ja o tome,pa me zanima koliko trebju biti stare da pocnem s tim ??? Moje su negdje oko 2 sedmice i par dana stare....
 
24.09.2008
18
2
0
35
Pa slobodno ti mješaj sokove ili čaj s vodom, u početku malo manje, a u cvjetanju malo više, ja sam ih u cvjetanju bombardirao vitaminima, i na kraju je okus ispo jebeno dobar ! :)