Koja sorta ima najvise cbd-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
stoned mozes biti samo od thc-a, cbd nije psihoaktivan i ne moze prouzrokovati nista sem sto moze uticati i u odredjenoj meri redukovati dejstvo thc-a, tako da se vecim procentom cbd-a upravo eliminise stoned efekat, hipnoticki i narkoticki efekat thc-a. zato su sative sa vecim procentom cbd-a a manjim thc-a "dizalice". pisao sam vec o tome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
17.07.2015
3
0
1
45
Ja sam nabavio neko sjeme sto nikada nisam cuo za njega .Zove se Endoca 1, i onaj sto mi je prodao tvdi da se od te sorte pravi ulje i ima omjer cbd 20% a thc 1%
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Da ,da znam pise i na posti da je pod video nadzorom pa klinci gore nadopisu "posta gratis" haha sta sada kome vjerovati .Cudu od 20%cbd-a haha neznam...mozda :)
Ja nevjerujem ni u Charlotte Web
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
20%CBD i 1%THC -No can be!!- Da i postoji več bi to bilo puuuuno poznatije, vrištali bi i medicinski žurnali o tome a i strani sajtovi kao što je ovaj naš o tome....
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@Superfly pogledaj dokumentarac "Charlotte's Web", ima i dosta zanimljiva kniga. To što ne vrište si u krivu, dovoljno je da ukucaš "Charlotte's Web" u google i imaš i priču o maloj Charlotte, imaš i knjigu, hrpu dokumentaraca. Druga je stvar da je proizvođač iz US pa je strain teško dostupan kod nas. Pogledaj malo, informiraj se pa donesi sam zaključak. Glupo je uopće diskutirati na osnovu rekla kazala.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
@Superfly pogledaj dokumentarac "Charlotte's Web", ima i dosta zanimljiva kniga. To što ne vrište si u krivu, dovoljno je da ukucaš "Charlotte's Web" u google i imaš i priču o maloj Charlotte, imaš i knjigu, hrpu dokumentaraca. Druga je stvar da je proizvođač iz US pa je strain teško dostupan kod nas. Pogledaj malo, informiraj se pa donesi sam zaključak. Glupo je uopće diskutirati na osnovu rekla kazala.

Slažem se, jednostavno mi je malo ipak previše odnos THC 1% a CBD 20% ali nemojmo imati mikakvih predrasuda-indformirati ću se na više strana i javim ti povratno, nitko sretniji od mene ( i svih drugih)
da si u pravu....
.....evo , obišao sam nekoliko sajtova, i u pravu si barem poononme što sajtovi kao leafly i slični pišu..neki čak spominju samo 0.4%THC u odnosu na velike postotke CBD...eto povlačim što rekoh i drago mi je da mogu i trebam povući...
Braća Stanley, su sa Šarlotinom mrežom samo pokrenuli lavinu ili snowball effect....pa sam u manje od sat našao od ulja skoro čistog CBD sa minimumom THC-a...strainove koji konstantno dolaze i natječu se više desetaka labosa samo u u Coloradu sa stalno novim strainovima...kako i leafly prenosi..."new strains are constantly hitting the market"-"novi strainovi neprestalno dolaze na tržište (govore naravno o min.THC i max CBD)....

sve su to više manje reklamne stranice ali poprilično uvjerljive...eto čak nude samo nazovite besplatni broj xxx-yyy-zz i dobivate ulje kanabisa skoro bez THC-a sa ogromnim postotkom CBD...neki čak spominju čiste kristale....prića je otišla poprlično daleko...i čak je najnovija vijest da su u Engleskoj dozvolili uvoz uljaod kanabisa sa CBD om i min THC-a, znači da će stvari krenuti još brže...jedno će otkriče ili strain voditi drugome...ustvari kako se prije tražilo zbog rekreacije sve jače strainove sa što večim postotokom THC -a tako sada ide potraga u suprotnome smjeru....eto bio sam u krivu srečom i drago mi je , kao neke od glavnih benefita CBD navode ;

-PAIN RELEIF-ANAGLETIČKA SVOJSTVA-UKLANJANJE BOLI

-ANTI INLAMMATORY-PROTUUPALNA SVOJSTVA

-ANTI EPLILEPTIC-DRASTIČNO SMANJUJE BROJ EPLILEPTIČNIH NAPADA..

-STRENGHTENES BONES-OJAČAVA KOSTI !!-žene kojima prijeti osteoporoza uzmite ovo u obzir....a i muškarci nakon određenih godina...ili kada sse slomi neka veča kost za brže zarastanje...

-ANTI NAUSEA-OTKLANJA MUČNINU I DRUGE PRATEČE SIMPTOME koji se liječe jakim i gadnim lijekovima kojima samo imena več plaše malu djecu i odrasle...

Također spominje se otklanjanje migrena....spominju se čisti kristali...ludilo...

Ono što je možda bitnije je to da u svoj toj navali na CBD dosta lječnika kanabis medicine da ju tako nazovemo spominje da i THC ima jako veliku uogu u lječenju (sve, naravno zavisi od stanja koje se lječiti treba) čak često i veču os CBD a večina ih se slaže da je uvijek stvar omjera THC-CBD...pa tako ima cijeli katalog strainova od kojijih je CW (charlotte's webb) samo jedna u nizu jer je bila skoro prva....
tako sada dovoljno je otići na recimo site ;

https://www.leafly.com/explore/sort-alpha

i nađe se 40-50+ strainova.......

jednoje uvijek konstanta , kada se ne radi o ulju, jedan te isti strain može proizvesti biljku koja će imati predviđen visok postotak CBD-a i mali THC ali nikada se ne zna sa sigurnošću do blooma...da li će ipak biljoza dati predviđeni omjer THC/CBD...

Daj više sile da pokrenu u Hrvatkj se bar spominje legalizacija za osobne potrebe lječenja...tako mi svega....ako bude tako...ako država ne baci monopol nego dopusti malim privatnim uzgajivačima da proizvode vrhunske strainove i da se to znanje kultivira i razrađuje kao u Coloradu...kupujem komad zemlje na nekom otoku ili u ravnim kotarima di sunce prži na kvadrat i bacam se na posao, dao "Bog" da u svim zemljama i Hrv. i Srbiji i Crnoj Gori i svuda što prije to sprevedu , jer samo je sada pitanje vremena kada će to legalizirati....bilo bi lijepo baviti se time i jošš ljdima pomagati i to legalno....i još jednom da spomenem što spominju i neki stručnjaci....Psihički aspekt opuštanja od THC a i opće poboljšanje psihičkoga stanja konzumacijom THC a isto jako pomaže uz samo kemijsko djelovanje na staničnom nivou kada se liječi kancer ili još nedovoljno razjašnjen mehanizam kako CBD smanjuje broj eplileptičnih napada kod djece od više od 70-75 dnevno na NULA NAPADAJA ili jedan ili dva i to jako ublaženo....ima tu još puno toga ali eto....

Ugodan dan svima...