Koja sorta ima najvise cbd-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.07.2015
3
0
1
45
Odlucio sam napraviti ulje pa me zanima koji bi strain sa navisim procentom CBD bi bio najbolji za to

podosta sam istrazivao i imam nekih nedoumica, pa bih ipak htjeo cuti misljenja drugih

Hvala unaprijed
 
Poslednja izmena od urednika:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
Charlotte's Web Review;)
Sativa
THC: 0.7%
CBD: 17%
Recommended Uses:
- Anxiety
- Depression
- Eating Disorders
- Chronic Pain
- Arthritis
 
17.03.2014
13
23
3
Juanita la lagrimosa citao sam da je bas dobar cbd strain,a ja sam uzeo od royal queen Euphoria ima 10% cbd i 9% thc,videcu kakva je kad se zavrsi grow..
 
26.08.2015
16
2
3
34
Ja sam dosta iztraživao baš što se tiče CBDa , ukoliko se želite nadimiti i liječiti dobri su 1/1 % omjer Cbd-Thc hibridi . Meni treba nešto sa 2/1 % Cbd-Thc jel mi nije baš do nadimljenosti i našao sam ih tek su sad izašli CBD OG (cali connection), dobila je prvo mjesto na high times cannabis cup San francisko 2015 za High CBD Flower .

http://www.hightimes.com/read/winners-2015-high-times-norcal-medical-cannabis-cup

Pišu da bi u ulju trebala imati 70% cbd , dok u cvijetu ima 13% cbd-3-7%thc .

Drugi strain koji sam našao do kojeg mi u europi možemo doći sa 2/1 omjerom cbda i thca je od Seedsmana pokrovitelja našeg foruma u suradnji sa cbd crew se rodio Sugar Gom Cbd auto isto 2/1 Cbd-Thc piše 16%Cbd ali ne točno koliko ima thc ,uglavnom oba dva straina ima seedsman .

E sad znalce bih molio tu kad se završava cvijetanje čitao sam nešto da se pusti da malo duže cvijeta npr. 1 tjedan pa se smanji % thc a poveča cbd jel to istina ispravite me ako nije ,meni treba što više cbda a manje thca sad jel to istina vi recite i jel ima načina na se poveča cbd u biljci , hvala unaprijed .
 
06.07.2015
14
8
3
ne povecava se cbd tako niti ikako nego sto taj strain nudi i ovisno o kvaliteti uvjeta u kojem je rasla dati ce puni potencial i thc-a i cbd-a ... na kraju sve zavisi o sorti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vecinom spusta vuce a spavanje.onaj mali dio thc te digne malo.
nije tacno, vutra sa dosta thc-a moze da ima hipnoticki efekat, znaci moze da te stondira. cbd taj efekat vecim delom neutralizuje tako da vutra sa vecim % cbd-a "dize" odnosno povecava budnost, aktivnost...
"CBD also appears to counteract the sleep-inducing effects of THC, which may explain why some strains of cannabis are known to increase alertness."

čitao sam nešto da se pusti da malo duže cvijeta npr. 1 tjedan pa se smanji % thc a poveča cbd jel to istina ispravite me ako nije
nije istina, tokom vremena thc se oksidacijom pretvara u cbn a ne cbd
"CBN (Cannabinol) is produced as THC ages and breaks down, this process is known as oxidization. High levels of CBN tend to make the user feel messed up rather than high."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan and Pedala
26.08.2015
16
2
3
34
Šteta da nije tako znači samo gen određuje postotak cbda i thca očito sam u glavi zamijenio cbn i cbd, znači ne puštat da duže cvijeta negu ubrat normalno kad je kraj , hvala na odgovoru :)
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Uglavnom kada kupuješ seme prodavac navede koliko ima CBD-a. Ali, onda delom zavisi i od načina uzgajanja a potom i od načina curinga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedseeker