Koja sorta vas je razočarala a koja premašila vaša očekivanja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Koja sorta vas je razočarala a koja premašila vaša očekivanja?
(Jačina,rad,trajanje,količina,miris,ukus...)

________________
and by POPALJIVAČ
POPALJIVAČ;183287 je napisao(la):
Pokušavam pronaći neke sorte za sebe pa će mi vaša iskustva biti od deagocjene pomoći.Pretražujem net i proučavam pojedine sorte i iskustva drugih.Mogu reći da sam dosta toga dosada popušio ali to su uvijek bile nepoznate vrste,odnosno nikad nisam znao šta pušim tako da o bilo kojoj sorti mogu pričati jedino teoretski,ne iz iskustva.Pušio sam i ja davno neke brandirane sorte ali tada sam bio početnik i vjerojatno bi me i kamilica tada sredila.Sad u novije vrijeme samo pušim nepoznate hibride i još nikako da naiđem na nešto stvarno jako.Sigurno da je tjelo razvilo toleranciju na THC ali opet mislim da je to do kvalitete sjemena i vutre koju pušim.
Neki ljudi vole biti stonirani,neki high,neki vole tripove...Meni su draga sva tri osjećaja,ovisi o prigodi...
Ja ću navesti neke odrednice,otprilike što tražim a vi mi pokušajte predložit najbolje iz svake od ove 4 kategorije...Najvjerojatnije ću saditi biti outdoor ali slobodno predlažite i indoor vrste koje su vas oduševile.

1.Vaš apsolutni favorit u svim kategorijama (najbolji dim koji ste ikad pušili i što vas se kod toga dojmilo najviše....bez obzira je li sativa,indica,hibrid....)

2. Predložite najbolju indicu (
neka sorta koja vas je totalno prikovala za kauč da se niste mogli pomaknuti )

3. Predložite najbolju sativu (
neka sorta od koje ste imali najjači high ikada )

4. Predložite sortu koja ima najtripoznije djelovanje (
znači nešto od čega ste imali najjače halucinacije i tripove...možda neki skunk brutalni ili nešto drugo ....?
)

Zanima me još kakva su vaša iskustva sa nepoznatim sjemenkama koje ste sadili dosada.Moj prvi outdoor ove godine prošao dobro.Zadovoljan sam ali očekivao sam ipak da će biti nešto potentnije.Udara ona ali ja bih za idući grow baš neku kvalitetu.Možda ih je ove godine i suša ubila.Nakon presađivanja iz čaša u zemlju samo sam jednom zalio u citavoj sezoni.Pripremio sam zemlju i sve do cvjetanja odradio kako treba,ali nakon toga bio sam odsutan i stabljike su bile 40 dana bez vode po najvećoj suši,čitav 8.mjesec.Sve su preživile.Iako su im listovi otpali gotov skroz,hedovi i listići koji vire iz njih su i dalje bili zeleni.Onda sam im mesec dana pre berbe dao duplu dozu Plantella cveta i to je to.Dal bi bile jače i masnije da sam ih zalijevao redovito???

Hvala svima,unaprijed ! :))
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Razocarao super lemon haze iz aliena a obradovala domacica iz paketa, ja licno mislim da je glupost kupovati seme preko neta, jednom sam se zajeb*o i nikad vise.
 

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Ne bi se slozhio. Svako kvalitetnije seme koje sam preko aliena kupio je ispalo vrhunsko, mada chesto je zahtevalo ozbiljniji pristup nego domatjica. Ono shto me prijatno iznenadilo je seme NLX-a koje sam dobio kao poklon (freebie).
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mene je obradovao Bubblegum (odlican okus i miris), AK-47 i purps. Purps = moj avatar kad je mlada! :icon_lol:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Meni white widow nevalja , neki čudan miris i okus po parafinu, a rad je jak ali mi se ne sviđa..
Najbolje ikad Nevilles haze x G13 Hash plant i slažem se za Bubblegum. Volim vrste od kojih se smijem i koje su euforične. :icon_mrgreen:
Satori, Hashberry, Sadhu su vrh ali su više za smirenje i kuliranje. Vrlo malo je onih koje razočaraju, ali obično je to nekvalitetna vuva s ulice. Sve što sam ikad uzgojio je bilo odlichno :)
peace
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiguranNick

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Razočarao big bang,slabiji rad a i miris mi se nesvidja(ali to je možda do mene),Čiz mi je ispao solidan a PPP mi je premašio očekivanja jer sam ga dobio na poklon od banke,germinacija 5/5 regularnih i od toga 3 ženske,prvi je završio cvetanje i sve u svemu 5+
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Domaćice su mi bile ponajbolja stvar do sada... ni jedna me nikad nije razočarala.
Najbolja sorta koju sam duvao (iz vlastitog uzgoja) je hibrid od kolege s foruma ice x orange bud (ne znam seed bankove)... odličan rad i okus.
Bubblegum je izvrsna sorta također... najbolji okus ikada definitivno.

Razočaralo me više manje sve što se ima za ponuditi u coffe shopovima u am'damu. No to nisam sam uzgajao tako da eto, ko zna čime oni to pucaju.

Inače meni najbitnija komponenta vutre je okus i miris, te sativa-like rad... fantastično je npr sativa:indica 80:20 omjer meni je to ideal.
Tako da više manje svaka umjetno gnojena vutra mi je no-no jer okus i miris su neusporedivi sa organic uzgojenom vutrom.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Satori bomba! 8 mile high klasika,mada hazetu nisam vjerovao al eto,uvjerio sam se sam da nije ništa spešl:)
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Shlaym je napisao(la):
Koja sorta vas je razočarala a koja premašila vaša očekivanja?
(Jačina,rad,trajanje,količina,miris,ukus...)
Da osvezimo malo temu,pisite pa cu kasnije napraviti listu na osnovu vasih komentara,najvece razocarenje i premaseno ocekivanje
 
27.06.2008
21
0
0
44
Gajio sam dosta vrsta al neprikosnoven je JACK HERER stvarno bez premca ukus, miris a tek rad sve za 10.Jos koih se rado secam
Orginal Flo-a,ultra skunk-a,jack ak 47 i psihodelike....
Nijedna me sorta nije razocarala bar sto sam ja gaio.
Pozdrav Drustvo.......
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Barneys farm LSD, ako volite smijeh i vrlo jak i pozitivan high samo naprijed:) Ni channel+ od medicalseed ne zaostaje, ali ne pušite pred nekim tko ne zna da pušite, bit čete jako zabiveni i glupi, mogučnost nepovezanog razgovora:icon_lol:
Hamerhead od iste kuče...opravdava ime:) Pozitivan također. Tipična indica uspavanka:costumed-smiley-027
 
29.09.2011
2
0
0
34
Planiram za sljedeći uzgoj nabaviti Satori..Može preporuka kakva? Težina uzgoja? Okus?
Čitao sam da je dobra pri učenju, potiče kreativnost, etc etc :D istina?

Edit: outdoor :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Mene je razocarao Super Skunk FEM iz WHITE LABEL-a, od 5 komada samo 1 bila prava indica, 1 hermy, 3 sative.
A fino piše indica main strain...

Ovaj put sam od istih narucio samo SensiSeeds, gdje su i oni naveli da im je veci postotak indica (80%)... pa bumo vidjeli kad zavrsim trenutni grow.
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Vanilla Kush od barnijeve farme...

Navodno 23% THC itd itd...

Uzgajana od strane rodice pod 400w HPS, vegetacija mjesec + dana, na cvjetanju 65 dana....
Budovi iznimno flufasti, miris ok, okus ništa posebno....potencija nikakva...uličarka razvaljuje 5x jače

Greške u njenom growu, predaleko lampa, bez ventilacije prave osim venta stolnog koji je puhao u biljku, i tu i tamo bi se otvarala vrata od špajze...

Ali pored te vanile je bila domačica koja je razvaljivala...