Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336
04.01.2009
7
0
0
31
zanima me di u rijeci ima za kupiti bluntove,party in haus rizle i neke rizle s okusom voca ili takvo sto(faza probavanja razlicitih proizvoda )
pa ako ima kakav srcani rjecanin nek odg na pm bio bi jako zahvalan :icon_lol:
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
mexar je napisao(la):
zanima me di u rijeci ima za kupiti bluntove,party in haus rizle i neke rizle s okusom voca ili takvo sto(faza probavanja razlicitih proizvoda )
pa ako ima kakav srcani rjecanin nek odg na pm bio bi jako zahvalan :icon_lol:

bluntove ti ima za kupit u kauflandu u onom kiosku di su kase od marketa .....
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
kod mene imaju samo lose opremljen spanjulet i lose opremljen kiosk - Tisak tako da nema nekog izbora ali ima crnih Smoking rolls koje stalno koristim i neke lose debele Rips koje uzmem kad je totalna kriza pa nemam u sta smotat .....

danas sam si kupio Party in House - 5 m rolica * 44 mm + 50 filtera pa cu to danas isprobat da vidim kakve su :D
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Party in house...plava kutijica s rizlama u roli i flokovima...flokovi su šit ali rizle su super.Tanke čvrste i uske,po meni kada su tako malo uže lakše motat,nemora se 8 puta rolat.One Rips siva kutija nisu lose ali preširoke kad smotaš koda pušiš samo rizlu onda ju ja ovijek po duzini malo otkinem da bude uža...:sun2:
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
Pjladd je napisao(la):
Party in house...plava kutijica s rizlama u roli i flokovima...flokovi su šit ali rizle su super.Tanke čvrste i uske,po meni kada su tako malo uže lakše motat,nemora se 8 puta rolat.One Rips siva kutija nisu lose ali preširoke kad smotaš koda pušiš samo rizlu onda ju ja ovijek po duzini malo otkinem da bude uža...:sun2:


motaj zastavicu ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zastavica iliti kada ljepilo od rizle staviš na unutrašnju stranu dok motaš i onda tako polijepiš pa možeš fino spalit ostatak rizle da bude samo jedan sloj
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
@psy_wid- pa tako i radim kad nemam smoking papir...
@Šaman Šandor- aha znam za to vidio kad je kolega moto par puta,nije lose al ipak najbolje je kežual tj jednostavno(najobicnije)
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Najvishe kod mene se pali OCB , mada u zadnjih 2-3 meseca u okolini od 5 km nijedna trafika nema rizle, a ima ih dosta , kao da su nas namerno odsekli :)
Tako da se chesto mota zatvorska
 
02.04.2008
11
0
0
35
može nekoliko pitanja?

neki dan sam prvi puta došao u doticaj sa marihuanom. nisam bio high jer nas je bilo 4 a malo trave koja je još bila pomješana sa duhanom.

i sad imam pitanje: kako izgleda jedan džoint?

1) kakve rizle uzeti?
2) gdije ih kupiti? (da li je običan papir ok, da li onaj papir za motanje duhana ili nešto treće)
3) staviti filter ili ne i kakav filter? (prijatelj mi kaže da stavlja karton ali je sada stavio onaj filter od cigare)
4) miješati sa duhanom ili samo travu staviti?
5) koliko traje učinak?
6) do kada postoji opasnost od "padanja" na testu za droge?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ti si neki zahtjevan momak.
Imaš sve na forumu..
Samo odakle vam je došla ideja da stavljate filter od cigarete?
Najbolje bi ti bilo naći nekog starijeg da ti smota jer ćeš zaebat sve... :icon_lol:

I daj mu koji dim da povuće
Evo ja ću prvi :D
 
02.04.2008
11
0
0
35
ma znam da ima sve na forumu ali moram priznat da je drukčiji od svih i vrlo se teško snalazim na njemu pa sam htio sve na jednom mjestu saznati.....

a filter od cigare: nemam veze s tim. to sam išao probati sa iskusnim pušačima i ono što su mi rekli za vrijeme i prije pušenja je ovo:

"prvo što moraš znati je da ne postoje zmajevi i da sve što je sad mrtvo ne može oživjeti. čak ni ono drvo ti nije živo" tu sam se načudio ko nikad u životu :D

a za filter su mi rekli da koriste karton ali ovak usred ničega ga nije bilo pa je uzeo od obične cigare filter.
a kad je bilo pri kraju, rekli su mi da sam si zapalio grlo a nisam.... budale

dakle, ako mi već ne želiš odgovoriti na pitanja, barem reci u kojoj temi da tražim odgovore jer se stvarno ne mogu snaći na forumu a još k tome ni nema povratak na početnu stranicu foruma (iako mi se sviđa izgled ;) )
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ajd ajd pošto si pristojan momak, i tek ćeš se susresti s prekrasnim svijetom vutre...

Znači, prouči sticky teme iz "obrazovanja" i "upotrebe", a za nešto više koristi search...
U obrazovanju imaš KAKO SMOTATI DOBAR JOINT gore ti je odma...

I ne znam jesi ćorav il koji qrac, al povratak na početnu stranicu ti je skroz gore ljevo, klikneš na onog lavozmaja s repom od vutre..

Ajd da nešto i naučiš dok te ne banaju zbog maloljetnosti :D