Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
^^
vidi ovog što reklamira : ))

probao sam za kući smoking srebrne, odlične su za singliće.

Jel zna neko gde mogu da se uzmu te party in house ?
 
21.07.2009
12
0
0
34
OCB, daleko. Jedine na koje sam naletio a da su taman uske kak mi odgovara.
Najcesce koristim Smoking jer ih uglavnom jedinih ima na lokalnom kiosku, al presiroke su mi nekak, volim motat tanje i pusit sto manje papira.
 
24.06.2009
15
2
0
33
meni su naj smoking, sa nekima od ovih navedenih nisam ni moto al znam da je rips zadnje smeće, mislim da bi bolje smoto toalet papirom nek ripsom :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
RS je na razini, rips je dobar za nos ispuhat, smoking onako- li-la, OCB neprobah nikad al mora da valjaju, kod nas ih nema nidje za uzet, party in house sa filterima, sasvim ok, poštene rizle

a sad, ja sam u španjolskoj kupio neke rolice sa uzorkom od lista marihuane po sebi onako nacrtano, i aroma marice, po marici miriše.... e, ja nisam u životu bolje rizle imo, te se same motaju majke mi, pa imate u nekoj temi sam stavio sliku sebe i topa od nekih 45 cm u ruci držim, s tim rizlama smotano, sam sam rolo bez frke.... bolesne rizle....


Al još uvijek, BLUNT je kralj

xD
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Thingol je napisao(la):
OCB, daleko. Jedine na koje sam naletio a da su taman uske kak mi odgovara.
Najcesce koristim Smoking jer ih uglavnom jedinih ima na lokalnom kiosku, al presiroke su mi nekak, volim motat tanje i pusit sto manje papira.
To je problem što su crne najrasprostranjenije, al ako možeš da nađeš srebrne one bi ti odgovarale najviše. Ja isto ne volim što su crne mnogo široke, i skoro sam našao srebrne i odlične su, samo ako ne motaš za puno ljudi podrazumeva se.
 
11.11.2009
8
0
0
30
ja san bija prisutan jednom dogadaju ja i prika imali 100kn dima i nismo imali rizle a do trafike ima pun ***** odat i on uzme molitvenik otkida jednu stranicu i zamota u to tako da kod nemas nema najbolje nama sve valjaju samo da se popusi al ova je bila blagoslovljena inace uvik uzmamo crvena party in house al sve kod nas valja
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Pa u Bibliji ona prva stranica ša je prazna može kao dobra rizla poslužit jer je papir taman tanak tolko kolko treba a i prazna je stranica pa nepušiš slova.... xD

Al svejedno nevjerujem u boga iako je tu "on" mislio na nas pušače, vjerovatno zna kako je to ostat bez rizli

(ko ja na barki u 3 ujutro bez motora -na vesla- idem kidat rolicu i skužim da je ostalo 4 cm papira xD - bedara žešča)
 
09.07.2009
42
5
0
33
hahah big l sto si me nasmio tako i ja jedan put sve lipo pripremia smrvia vutru slozia filter pomijesa sa duhanom vadim rizle ( u rolici) kad ono isto tako 3-4 cm i onda sam na jabuku :))

jel ko probo rizle elements ja ih jednom kupio u smart shopu i zadovoljan sam bio snjima
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
To ti je sve zato što loše tražiš :2flip:

inače, smoking gold najbolji

ima u središću, na frankopanskuj i u još gro tobaca u zg
 
19.05.2008
47
4
0
42
da ono mislim nije fer sto na anketi nema parti in haus,"overall" su prema meni i dosta ljudi koje znam naj bolje....specificno crveni,plavi ima pre debele flokove i i rizle za moj ukus a srebrenim nisam nikad moto....al ok ono ako se negdje nemog kupit nemog se ni mjerit sa sve opste prisutnim.....xD....***** me ako je ovo zadnje imalo smisla...... :)

5metara rizle i 50 flokova .........et jedino nisu naj jeftinije al mislim da se tih 10 kuna isplati dat.....:icon_lol:

:signs054:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
tako i ja birijem...moto sam sa plavim sivim i narančastim...plave su predebele a narančaste srednje al sive su meni naj.Tanke i flokovi dobri ko što kolega kaze 5 metri pa si ti misli:D