Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335
03.10.2005
41
3
0
verovali ili ne, iako se vise ne proizvode, plave rizle+ su nadjene i to u PROKUPLJU na trafici pored autobuske ... :banana_rasta: !
Samo je steta sto nisu 100s... ali i ove su super. Taman za keca ili josh jache kada sa ima dosta vutra pa svako sebi po jednu pljugicu :) !
Kupio sam 1 pack jer je u njemu 50 zliri ...
igrom sluhcaja sam naiso na njih iduci busom za nish, a u nishu sam kupio plave i crne OCB. Ja sam ih prvi put video, pa reko aj da probam ... Ima ih u chuvenom podzemlju. Nisu loshe, lako se pecaju . :wink:
 
05.04.2005
38
0
6
najbolje su rizla + sive,definitivno,i zlatne smoking.
ne podnosim rs kartine,neznam zašto ih neki vole.
party in the house nisam prova,ali sam ih vidija,imaju dobre filtere.

enjoy sa zlatnim smoking kartinama je zakon!

p.s.enjoy sa rs rolom ima lošije fltere od gore navedenog comba.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Baš sam veèeras pušio, nakon dužeg vremena, sa crnom rolom Smokinga.

Srednje rizle.

Inaèe, kupih si neki dan king size srebrne rizle +...
Nevjerojatno tanke i odlièno lijepilo.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Šta u Srbiji nema rola? :evil:

Ma i ja kad ostanem bez role, a želim zapalit pato (topa) vu s frendom, srolam na L sa 2 king size rizle... i niti se ne primjeti da se nema role :wink:
 
09.06.2006
3
0
0
Mi kupujemo samo rizle u roli ovdje u Puli...Meni su najdraze Party House jer nisu ni presiroke ni preuske a imaju odlicno ljepilo(a usput dobijes i za neke sugave filtere),a dobre su mi i RS plave.U Rips motam samo kad je neizbjezno.Al ipak su najbolje bile Rizla +...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Al te Rs su jebeno kratke... mi kupovali prije nekih 4-5 mjeseci Rs i èudimo se zašto ostajemo bez rizla svakih 2 dana... i nije nikome jasno... Nakraju razvukli rolu i bilo šugava 3 metra... užas :evil:
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
.... SMOKING? jebo vas pa sta vi motate ...

frula vam izgleda tipa

.'.
================' ' ?

ljudi moji samo da nije papir debel i da je sto SIRA!

dakle RS SIROKA PLAVA RULZ! meka rola se ok..
a za jednoslojku je bijeli rips i kraj.
valjda ja znam, 8)


dakle KRMACHA RS
Jednoslojka Rips ( BIJELI ) svi ostali su ko da u karton rolas jebo ga
:roll:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Ja dajem glas za RS 1.1/4 (zelene), kvaliteta papira je ok, a i širina odgovara. Ne volim motati debele pljuge, pa je ova idealna, a pohotovo za shit.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Bijeli rips je odlièan i meni jedan od najdražih zbog svog sastava od konoplje ali što se tièe tankoæe nije nešto pretanak...ima mnogo boljih po tom pitanju. A ljepilo mu u *****. No, odlièno gore i imaju odlièan okus koji ne šteti dimu. Po pušenju, meni osobno, meðu najboljima. No, ne rola se nešto u njima zbog njihove mekoæe. Ja volim reæ da se najbolje rola u rizlama koje su "hrskave" :D

Što se tièe jednoslojke, Rs-ice su meni osobno majke po tom pitanju zbog svoje jake i koherentne strukture koja se ne para ni kad se poliže. A ljepilo je meðu najboljima tako da se ništa ne raspada. Najgore po strukturi papira su trenutno plave rizle u roli koje nisu više ni približno šta su nekad bile (kad poližeš moraš pustit malo duže da se osuši inaèe kad zatucaš se zaspara).

Smoking u roli imaju tu manu šta su malo uže, pa i pljuge ispadaju malo uže, no debljina, okus, ljepilo su na zavidnoj razini i kad nema drugoga, odlièan su izbor bez ustruèavanja (iako i kad ima drugoga su meðu prvima).


Napominjem :!: Postoji deseci i deseci tipova rizli i svatko od nas ima svoje omiljene. Neke se mogu pohvalit svojom kvalitetom u ljepilu, neke u tankoæi, neke u ne-gušenju dima, neke u širini/tankoæi a neke pak u kvaliteti sastava. No èinjenica jest da svatko ima one koje mu odgovaraju i one koje ne. Netko voli šire rizle kako bi srolao deblje topove a netko voli talijanke. Govoriti da je netko u krivu na temelju njegove subjektivnosti jest u krivu. Držimo se objektivnosti po pitanjima materijalne naravi :wink: :)
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
sam sa sobom sam prevazišao papir kao papir te se pokušavam otvoriti, ponekad i dodvoriti najlepšoj...
pokušavah lule i bongove, tulipe i boce, kukiz en svitiz, te ina mnoštva kreacija inspiracija spajanja s Dimom...

Da sad ne spominjem slanje molitava tim istim Dimom, otvaranje, spoznavanje sebe, drugih, percepcije sagledane i one samo na tren oseæene, ispreplitanje životnih sokova i tokova...ljubav razloženu na milijune predivnih svjetova, od erotike do suze, i zajedno, i nisko i visoko...

pa æu da ukratim i pojnteva se uhvatin - joint je ipak... joint :lol: , nije loše kad je lep (da, u pravu ste, papir), mada je možda važnije da je pušljiv, il je to jedna te ista stvar, :wink: irelvnt; te Vam reèen da mi problem nije ni u novine srolat bez obzira na zavidnu kolièinu teških metala i (ne)slobodnih radikala :p ,pa sam stajališta da je svaka rizla/papir/rola za motanje/rege najbolja u datom trenutku imanja marihuane i raðanja želje Dima i dimljenja :)
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
plastik je napisao(la):
u malom kiosku na zabici (ri) ih imaju! :rasta: :eek:fftopic_ljut:

a millenium??!! one nisu lose; zbilja tanak papir, oslicno ljepilo, samo sto su preuske za moj ukus!
iako sam vidio i siroku varjantu, nigdje ih vise nema za kupit :loshe: !! isto dobre za motat a papir proziran tako da se uopche ne osjeti :eek:k:
povukli su sve dobre zle i zatrpali nas sa rips :goMno:
ali ajd, ovdje kod nas barem ima rizle u rola izdanju dok sam ja cuo da u SiCG toga nema!!??jeli to istina neka netko kaze??!!

Pravo iz nbg hooda blk 63 info....sve rizle koje ste napomenuli gore su upotrebi u bg-u sem ovih rips, ali kako chujem i ne treba da se rola u njima. ja lichno najvishe volim da su smoking, a sada ne bunim se blue , black il' green zlama, jedino shto ne gotivim su one ultra uske zle, znash kao vari nas 7 i sad treba se srola u to sranje, znachi ne gine u g ...
rol rizle su nesto sto 90 % ljudi koje sam video da vari ne koristi a u stvari kao logicno je- odcepis koliko ti treba, iako se ne mogu natji bash na svakoj trafici.... zanimljiv i beskonachan topic... sve u sveu samo da su tu i da nisu crvene + mada sam pushio i u novinama, i braon papiru, toalet papiru, maramici, papiru iz sveske (dok sam josh bio u shkolici) i tako... samo dobra vutra- plutja su jedna a vutri mnogo! :roll: