Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
kako veci fourtwenty mislis duplo ;) ili onaj ''blunt'' iz rolice? party in tha house mi se dopao u zadnje vrijeme zbog onih filtera jer je prakticno i isto ima 5m u roli,, smoking sam koristio prije i kupovao na pakete znaci 24rolice ja mislim u paketu i ja kazem na kiosku dva paketa ona mi daje dve rolice :vb_smash: ali RS mi je postao majka, ja ga nabavljam po 6kn i razlika je ako uzimas za 60kn 10 rolica ili 6 iako ne radi se o tome samo, imaju ih u tri sirine i zeleni je savrsen za mene, bas malo uzi od smokinga tako da se netreba trgat i ko bog. za raketne pljuge velikog kalibra ima plavi RS vece sirine :kiss:
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Ma ides na old school. :D Nadjes vecu i pomalo kvalitetniju cigaru,kubanku od 10-ak eura je ok od nje mozes napraviti vise bluntova,uzmes ostar skalpel i zarezes duz cigarete ne preduboko tek toliko da smotas(odprilike 2-3 sloja),dobro nafilujes vutrom (najbolje headovi 5 grama, vise-manje zavisi u koliku cigaru motas :D ),zarolas,lizes malo vise no obicno i ostalo se pusiiiiiiiiiii!!!!!!!! :rasta1: :rasta1: :rasta1: :rasta1: :rasta1:
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Hehe nisam ni rekao da je isplativo, sto kazu svaki se cejf placa,a volim se malo preseravati s vremena na vrijeme. :D Ja to uradim svako 2-3 mjeseca i nekada budem sam,nekada ne :D.Traje dugo bas.Nisam rekao da sve ispusis odmah...vec polakoooooo :D.A cigara pa neka je malo kvalitetnija,a imaju i one od 1 euro :D

JA TI SLAVIM INACE SVAKI DAN JER JE SVANUO :leafblunt: :D
 

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
Numero uno :D


smoking%20kz%20de%20luxe.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
RAW su tu negdje, ali ne dam 10kn za paket rizli pa ni da je zlatni. Rizla+ su 4,50kn na kioscima iNovine...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,ima u kvartu jedan tobacco kiosk sa jako dobrim i raznovrsnim izborom papira,rolica (ocb,smoking,ziggi,gizeh,rizla+,rs...) čak su jedno vrijeme držali i one ocb kartončiće za filtere...ja zadovoljan ponudom,dok nestane smoking brown ako će imati uzimam smoking master rolicu da probam ;)

rolls_master.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N