Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335
09.02.2014
1
4
0
32
Iz ovo malo iskustva što imam... Recimo Smoking, srebrni/zeleni...

Bitna je tankoća i kvaliteta ljepila, dakle (plus sastav, jel), i po tome manje-više ne možeš totalno pogriješiti... ili možeš? Ima li sad u novije vrijeme po kioscima nekih rizli koje apsolutno ne biste preporučili? Ono, promašaj, katastrofa. Znam da se traže najbolje rizle, ali rekoh mislim da nije teško naći dobre a volio bih čut što treba izbjegavat :p
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
i ja preferiram Raw ali ove dobio na poklon sa sjemenkama

16giekj.jpg


i mogu reći da nisu loše, uopće nisu loše :leafblunt:
 
19.04.2014
3
4
0
Party in house i crni smoking. Parti je prakticniji zbog onih flopova u sebi, a i imaju 5 m po meni odlicne kvalitete rolice u sebi sa odlicnim ljepilom
 
06.08.2014
42
13
8
bas sam nedavno uzeo crni smoking (de luxe-king size) rekoh bas da vidim koliko pricaju o njemu da je dobar,i stvarno jest,dobro se lijepi a i poprilicno je mekan ;)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
u papir iz kutije cipela ili tena
onaj veliki, fini, blago providni, može bit i sa nekim logom, nije bed
taj mi najdraži, napravim kalup na debelu kuvaču, onu za mješat pekmez i onda ga nafilam zelenom biljnom materijom koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu marihuanu i kad nas 10-tak to zapalimo, e to je ta rizla
:happy031:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: civilnaodbrana

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Probah ove neprcane (neizbjeljene) i mogu reći da su fine. Kao da imaju malo masnoće u sebi pa koliko su god suhe ruke
bile fino klize pod prstima, nema lizanja prstiju ko da sam krava :bale
8iazXA3.jpg