Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
smoking crne , nekako su gumirane , dosta flexibilne i rastezljive tako da mi je snjima najlakse smotat savrsenu pljugu bez da gori ukrivo (lopata , kasika kako god mi to nazivali) :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
pisali su vec ljudi, samo listaj unazad.
meni je RAW najdraza rizla, imaju dvije vrste - original i organic hemp, ovaj original ima jako cudan okus, meni se ne svidja dok ova bijela organic hemp je odlicna, nikakav okus, dobra kvaliteta i jeftine za narucit preko ebay-a ili amazona
edit: nije RAW original nego classic kao sto je kolega dole stavio :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Meni se recimo, onaj smedji smoking nimalo ne dopada, prvenstveno zbog presirokih (predugackih, gledajuci kad ih urolam) kartona za filtere. A same rizle su dobre...
Ostao sam vjeran crnim OCB rizlama. A te raw jos nisam imao priliku da isprobam. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Hvala momcoviii.

Naručim s ebaya par komada.
Sale kad stigne zdogovorimo se pa da ti šibnem da probaš :D

Ja kupujem te smedje smoking. Ali filter suzim skarama obavezno..bas je predugacak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Probao Trip providne maloprije, dosta su beskorisne. Izgledaju fora, ali gore kao popišane. Na pola sesije sam ugasio, razmotao, natrpao u ngbo i osmudio se kako treba. Smoking Thinnest (crvene) su i dalje bog, otac i majka.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Meni se recimo, onaj smedji smoking nimalo ne dopada, prvenstveno zbog presirokih (predugackih, gledajuci kad ih urolam) kartona za filtere. A same rizle su dobre...
Ostao sam vjeran crnim OCB rizlama. A te raw jos nisam imao priliku da isprobam. :)

Ti dugački filteri su super kad motaš dozu za jednog, ne ostane ti pola rizle viška, a i ljepše se puši ako se vuče kroz dužu roru.
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Braco OCB i Raw su najbolje zle,sve ostale su mi bile cudne nekako npr. Smoking su mi kao maramice ne moze da se lepo mota ne znam od kad duvam OCB je zakon i flopovi i rizle a Raw su neverovatne..ne znam kako vi pusite, posto ne pusim cigarete, rolam cisto i nekako je los ukus sa duvanom a kad stavis samo dzeju u Raw ko da pusis sa dlana hahah Poz ljudi