Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
MOzda malo offtopic. Gdje nabavljate rizle? Preko neta ili? Ja od sponzora uzimam nekako mi najisplativije izlazi, jos dobijem svaki put menku gratis :D
 
  • Haha
Reactions: Badi and grouchy
24.06.2019
19
49
13
Meni su najdraže od rituala srebrna rolica.. papir je odličan jer je full tanak, ljepilo baš čvrsto, ali filteri su puno manji nego od smokinga pa im je to jedina mana. Mislim da je 9kn što je puno jeftinije od smokinga koji je 14kn, a ako svakih tjedan i pol dana trošite rolicu (kao ja), isplati se!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.010
15.195
358
MOzda malo offtopic. Gdje nabavljate rizle? Preko neta ili? Ja od sponzora uzimam nekako mi najisplativije izlazi, jos dobijem svaki put menku gratis :D
U Kauflandu su OCB sa filterima7 kn(počeo sam tapete skidat), a bez filtera nekih 4,5 kn
Najviše se isplati u takvim centrima uzimat, kao i vlasnik kioska, koji ih uzima na kutije!
Ne ljute se i ako si izvučeš koju:)
Stoje kod blagajne. Smoking crne su 6 kn i one i rolice su najskuplje!
Preko interneta mi ih je glupo naručivat, ali i to je jeftinija opcija!
Meni rizla i nije toliko bitna. Pušio sam iz sportskih novosti, tako da mi je filter numb. 1

Bluntovi su najbolji, ali bez okusa. Tabbaco!
To ponekad iz gušta!
 

Prilozi

  • 15832959974218823933717210473055.jpg
    15832959974218823933717210473055.jpg
    185 KB · Pregleda: 33

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ma uopće se ne nerviram čiju rizlu imam, taman da nemam zamotao bi i u wc papir. Ali pošto su mi Plodine blizu kuće, tamo kupujem - one crne "beskonačne" sa filterima su mi nekako najbolje, a nekad uzmem i one u zelenom paketu king size sa magnetićem - fora su mi jer imaju taj magnet i fino se zatvore, ali i filteri koji su unutra se mogu kratiti po širini itd.

Jednom sam negdje kupio beskonačne ali jako široke, samo više ne mogu pronači. U njima je "četveromotorca" tako lako zamotat i onda show...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
rinche jesi sigurna da ti je rizla na dobroj strani, možda si fulala ljepilo? :rofl:
Zalijepi se ona i tako, ali poslije dok pušiš počne se odljepljivat.:)
Govorim ako motaš na "klasičan" način, ako motaš "slojke" rizla naravno ide naopako.:D
Btw. samo slojke i što tanje (prozirnije) rizle to bolje, za sad nisam našao tanje od Smokinga.;)
 
Poslednja izmena:

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Slažem se, ni ja nisam našao tanje od smoking slim, jedino ih nikako nisam uspeo ovladati u svim vremenskim uslovima, ako je kiša ili vetar to je prava veština smotati napolju sa tim rizlama, malo jače zaližeš rizla nestane :D
Što kaže Badi treba prakse i to dobre tako da su mi za napolje bolje delux, ali za kućne uslove definitivno slim.
Raw crne slim isto nisu loše ali nisu mi kao smoking, od njih mi uvek ostane gorak ukus posle džointa, evo već treća godina kako sam prešao na bong ali opet kad tad se zapali i smokiša.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
jesi sigurna da ti je rizla na dobroj strani, možda si fulala ljepilo?
Ovo je isto stvar prakse, treba pogledati rizlu pod svetlom da li se lepak presijava ili ne, ako se ne presijava onda je to ona druga strana koja nije lepljiva, ako se presijava onda ta strana ide unutra tj ona je lepak, moguće je da se rizla izvrne u pakovanju pa se to onda desi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Meni taj Slim nikad nije odgovarao jer su preuske, to što kažeš Dzankiii čim je malo više u pljugi vrlo je nespretno za smotat, nije to za prave baklje.smiley9934:joint2: Draži mi je delux, jer ionako smotam slojku i skinem sav višak papira, bitno mi je samo da je rizla što "prozirnija".:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Kod nas u HR u par trgovina san naisao na novo pakiranje smokinga.
Pakiranje je drugacije izgledom i nije vise sjajno/plasticno onako nego matirano.
Papir unutra deblji i "plasticniji" od starog, usporeeija bi ih sad sa party housom...
Pricam o delux pakiranju.

Sprzija 2 role tog novog smokinga i naletija u nekom ducanu na stare smokinge i kupija odma citavu kutiju haha ima sad papira za 2 godine.