Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Smoking ima najtanji papir, zato najlakše i pukne, logično.:) To je ono o čemu pričam, fali ti skila.;) Također, vutra mora bit detaljno očišćena...ako ostane koja sitna grančica, čim poližeš rizla vrlo lako pukne.:D Treba si dat truda malo.;) Za Ziggy se slažem, isto odlična rizla i da kad trgaš višak se fino lagano "skida", lakše nego kod Smokinga, to stoji. Ali opet, ako imaš dovoljno prakse to i ne predstavlja baš neku razliku.:thumb:
Kao što sam obećao, nabavio sam pis "starog" Smokinga (staro pakiranje) i usporedio ga sa komadom rizle iz novog pakiranja. Osim što je ova "stara" zgužvana jer sam je na brzinu strpao u torbu, jedino se razlikuju po tome što ova iz novog pakiranja ima manje ljepila.:) Prilikom pušenja, također ne primjećujem neku razliku.:D

IMG_20200911_220835.jpg IMG_20200911_220931.jpg
Zaključak, novo pakiranje može bit samo još bolje.:thumb:
I to crno što leti kad zapališ, nije to samo sa Smokingom, to se pojavljuje i kod drugih.;)
 
Poslednja izmena:

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ne leti sigurno kod Raw-a i kod OCB papira od konoplje, provjereno.

Smoking sigurno nema najtanji papir jer ako kupis jedno od dvoje navedenih gore ces vidjeti i cemu pricam.

Smoking je mozda najveci proizvodjac rizli u to nema sumnje, no da su najbolji, daleko od toga, Smoking je VW Golf 4 SDI, dok je Raw npr Mercedes S65 AMG...

Oboje imaju svoje trziste, no nisu za usporedbu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and Grona

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
U glavnom gradu Srbije, RAW i elements ćeš jako retko naći bilo gde izvan head i grow shopova, što mene jako nervira, definitivno su najzdravije rizle na tržištu ali meni je uvek smoking bio bolji od OCBa zbog flopova, veći su i čvršći bude džoint, OCB mi ima flopove ko oni mali filteri za motanje duvana i nekako mi nikad nije pod prstima bilo to to, rizla je okej ali za mene najbolji je smoking, kad bude bilo RAWa i elementsa na trafikama onda možemo i njih da spomenemo. Vi biste papir koj kad gori ne ostavlja pepeo, a zapitajte se koje procese sve on mora da prođe da bi se to desilo i koliko su oni (ne)zdravi.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Može biti, al' sjetim se koliko mi se puta desilo to sa rizlom. Taman smotam dobar top, i zapalim, a onda se sve razmota kad se osuši nakon dva dima. I onda motaj ponovo. :razvaljen::
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and rinche
25.10.2016
26
174
28
27
Uzeo sam bio juicy borovnica, banana i zvaka, raw, smoking .
Sto se tice juicy-a bezveze su, presiroke su i predebele, a u okusi se i ne osjecaju nesto.
Raw single wide je uska, tanka, lipo se mota i lipo se pusi.
Smoking mi je dobar standardni, al nista poseban.
Moj izbor od navedenih je Raw:rasta::rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Whacky Tobaccy

Aktivan Član
08.11.2020
66
371
53
Ubacite za glasanje raw rizle, po meni su one najbolje, nema ih bas na trafikama ali u head shopovima ih ima svuda :spliff:
Upravo to RAW su i po meni najbolje, jednom sam na nekom od tih shopova uzeo nekakvo pakiranje RAW proizvoda koje je uključivalo nekoliko različitih pakiranja rizli i sve je to bilo upakirano na metalnu podlogu za rolanje.
Ima već nekoliko godina kako sam popusio sve te rizle ali podloga za rolanje se koristi dan danas. :thumb:
 
  • Love
  • Sviđa mi se
Reactions: Jackpot and fsdrr