Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
U mom kraju najdostupnije su party in house, ocb i smoking. Pošto je rolna prvih najdostupnija njih najviše i koristim iako nije neki kvalitet. Nekad je moguće naći Ziggi ali su preskupe, ne isplati se. Ipak je bitnije ono što je unutra, samo nek' nije predebela i za mene svaka radi posao.
 

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Jel imao tko problema sa novom serijom smoking 100s smeđih rizli? U svakom od zadnja 3 pakovanja je bilo par rizli na kojima ljepilo nije uopce drzalo.
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.301
6.827
258
Nema boljih za daily :) blunt za special events :D
smoking-king-size-brown.jpg


@Palma da nije koja otisla naopako u radu ? :D ja nisam imao problem ni jednom od kako ih koristim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Palma

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Baš jucer kada sam napisao posto sam naltio na dvije zaredom koje nisu ljepile i kada sam morao drugi put motat sam bas pazio na to, iako isključivo te rizle koristim godinama pa šansa da sam i prvi put krivo okreni je minimalna. Mozda nisam dobro polizao, ali opet godinama ih koristim na dnevnoj bazi i nije mi se to događalo.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
U zadnje vreme slabo koristim papire ali dok sam ih koristio jaako mi je bilo bitno koji je, nikad nisam mogao iz tih malih(još ako su one bele debele ko tepih...) jer sam navikao da motam zategnutu stotku, ne bude ona baš prepuna, dobro nekad i bude ali bitno mi je da je onako utegnuta i da lepo gori i još lepše se cima. Naravno kad se nema izbora daj šta daš. Inače, koliko vidim crni RAW je odneo pobedu na sceni, što je i očekivano.
 

StarMoŠ

Aktivan Član
02.01.2018
33
360
53
32
Kod nas vamo u svabiji, RAW crne, neki dan sam naručio VIBES, perverzija, jes da su skuplje al .. kvaliteta, ko ima priliku, preporučujem