Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Vidis, pusio sam samo crni ocb i crni i srebrni smoking. Bijeli ocb nisam nigdje vidio za kupit, kao ni smoking plavi - govorim za rolicu
Bas bi volio probat
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Nisam ni ja probo bijeli OCB iako sam ga u zagrebu vidio na tone...posvuda je, čak i najčešći izbor... brijem da je tanji nego crni... rolicu OCB sam imao jednom, stvarno sam bio zadovoljan, kupljene u smart shopu u zegama isto...drugdje tu rolicu nisam više vidio...

Prođi malo do kauflanda na zametu...imaju dobar izbor rizli na duhanskom odjelu, mislim, barem imali prije... ako želiš king size možda, probaj taj plavi smoking, bit ćeš super zadovoljan, iste su ko crni, čak i doslovno. A srebrni smokin i rizla+ (ali one nove, slim) su definitivno top i najtanje za kupit:)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Uff... Moras malo pusit na OCB, pa ces vidjet da je mnogo iznad svih ovih nabrojanih. Imas ga za kupiti u Havana tabacco shopu na Zabici - nekih 7kn :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Tamo ih ima kažeš? Ne zvuči loše, kupim si jedne za imat... nisu baš na svakoj trafici:) al pazi, pušim ti ja njih, nije da brijem, pokušavam bit objektivan al opet to dođe na subjektivno... frend mi većinom uvijek ima OCB, tako da pola vremena praktički s njime i pušim...kao danas npr. I kažem, slažem se da rizle perfektne, ljepilo definitivno naj naj (to sam i skužio prvi put kad ih pušio prije 2ipo god u Zg), odličan okus, čvrste rizle ne pucaju...ma sve najbolje... al meni ipak smoking tanji za tu mrvicu mrvice i ima onaj svoj neki gladak hrskav sjaj, vidiš ih odma da se lijepo za prste hvataju i stoje (a i OCB iste specifikacije, al meni ipak mrvicu deblje), a smoking master (srebrne) i rizla slim nove su ipak na tržištu najtanje...tu ne izmišljamo toplu vodu jer postoje specifikacije o debljini određenog papira, a silver verzije trenutno su tu najjače...

Meni ti OCB, smoking dođu na isto...bilo koje da mi se ponude, uzeo bi, jer su obje top...i tu se definitivno slažemo, lako za to ;) radije bih probavao neke koje ovdje nikad ni neće bit, neke egzotične i rijetke...to bi bilo puno zanimljivije:)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Odlican report :) Moram probat malo vise taj smoking silver

Volio bi probat neke pure hemp, ultra thin with natural gum :)
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
doors_of_perception je napisao(la):
Evo sad našo sliku i ime ovih na koje mislio... imao sam u rukama samo jednom to pakovanje (dok se nije potrošilo) i više ga nisam našao...šteta, dobre rizle, u rangu sa OCB-em (poprilično slične u svim karakteristikama)

tih gizehica ima za kupit tu kod mene :)
bas sam nedavno doso do kolege i vidio te plave gizehice pa sam se sjetio tebe :D
inace predobre su za motanje
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hahahaha, nemoj *****...bokte, predobro...šteta samo jednom imo paket toga u rukama, al su mi odma prirasle srcu... ovdje kod nas ih nažalost nema ili ih barem nijesam viđeo:)) kojih još rizli ima za kupit? još pokoja luda i selim se do tebe:p
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
:icon_biggrin: hvala momčine, kontaktiro juče šamana, pa ako ih bude za kupit pošalje čovjek u pismu...ako ne, frula choise no. 1:)

Laid, pa dabome brate, 32 i udri...:icon_biggrin: bilo bi čak kul ako netko nema baš nikakve a želi, možda neki trejdevi. Ako ima neke rijetke negdje pa se pošalje... :blah:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
evo, jucer duvao u smoking gold i samo mogu reci - jebena rizla

moram je malo usporediti sa OCB-om, ali kako god medju top 3
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Nije loš gold...al plavi mi bolji...tanji. Na gold najviše praktički i pušim...sve smokingice su majka. Nabavi green ili eco od smokinga...od konoplje su, malo gore gore nego ove, ali zato odličan okus. Ocb ih zato definitivno šiša, iako po debljini, ocb i gold su tu negdje...ocb možda sa sitnom prednošću.