Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335
09.06.2017
5
21
3
25
Meni su neki dan pod ruku došle OCB Organic Hemp rizle, malo su premasne, ali je dim fin i nema previše okusa papira. Inače sam uvijek na Smoking Brown ili Classic rolama/rizlama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Do sad najbolje od prirode :thumb:. Raw se može pokriti ušima. Ziggi Ital definitivno naj rola sa fikijima i kvalitetnim "polumasnim" neizbjeljenim papirom koji jednako prijanja i suhoj i u znojnoj ruci, tako da suhoprstaši zaboravite lizanje prstića pri motanju. Definitivno kapa dole za Slovence i ziggi koji me svakim novitetom oduševe kvalitetom papira i profesionalnošću. Plus veliki lajk za ziggi custom made rolls. Mene su definitivno pridobili, godinama već :D:

ziggi smeđe.JPG
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
Trenutno koristim papir za motanje kingsize RAW koji ima i filtere, 33 papira, a prije sam koristio role RIZLA+, a kasnije RIPS plavi i smeđi ako netko zna za te

raw-king-sized-rolling-papers-wacky-tabacky-shop.jpg
rips-slim-roll.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Kako pobogu blunt za pušenje na javnom mjestu? Aj da reče vejp, al kud baš blunt u koji trpaš čistaka pa je miris još intezivniji.
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
I ja sam cuo od par ljudi takve stvari. Da je prakticno za javno mesto i da se ne oseca travica kad je u blantu sa aromom.
A sto da reces na to sem...:idea:
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
kad sam tek poceo pusit sam uvijek koristio smoking u roli. novija generacija sam valjda haha. ali sad koristim organic hemp paper od RAW-a, ko naslikama gore, prvo sam koristio one smedje, ali te imaju bas neki odvratan okus... ali ove bijele su mi odlicne + najjeftinije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Papir od folije iz kutije cigara. :djede:
Bilo je toga nekad kad sam bio mladji, niko nije htjeo na kiosk po rizle, kao provalice nas murija. :fuck: :crazyd:

A sa ovih danasnjih folija treba biti umjetnik da skines papir, ako je uopste to moguce.