Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Volim široku rolicu, plave one, jer rolam zastavicu, slovenku, kajaznam kak ih sve zovu..pa višak podrapam...a volim natrpat i marihuane i duhana pa mi zato paše široka ta, inače teško zastavicu zrolat sa uskim papirićem.
Čim kupim rizle, a 99% kupim rolicu, bacam odma ambalažu da ostane samo rola, ko wc papir, da me ne iznenadi zadnji komadić kad izvlačim!
A kad bi imao hrpu kiefa:
_20180305_204501.JPG
 

dulelfc

Aktivan Član
06.08.2014
103
387
63
44
Elements...rizla zvana kevaaa
 

Prilozi

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    5 KB · Pregleda: 40
  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    5 KB · Pregleda: 37
01.03.2017
62
48
18
Dal netko zna di mogu kupiti bluntove u zagrebu povodom danasnjeg dana 420 hehe.. naime reko mi je frend da onaj smartshop u tkalci vise ne radi, a za nijedan drugi ne znam.. pa ako netko zna dobro bi doso savijet.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ziggy..za posebne prilike i one prozirne od 100%celuloze znaju bit fora (jel celuloza ono što izgleda kao celofan od cigara)?,ima ih i u bojama raznim,imao sam nekoliko paketića što sam dobio na poklon kad bi naručivao nešto.. ostale su mi i 1524361673673-1453971169.jpg 1524361720806-1652249330.jpg 'raw' 'brown shugar okus',rizle u ljepom sjećanju,slika neke crne cure kao neka otočanka,e sad znam da ih je bilo raznih okusa al ja sam samo probao čokoladu,piše na njima da su 70% duhan,papir ss ne osjeti kad se puši osim tog nekog voćno čokoladnog okusa,budu u limu pa unutra pakiranje standardno od kartona s istom slikom kao na limu
 
Poslednja izmena od urednika:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Evo, ja kao stari duvator, nisam nikad kupovao te prozirne rizle. Na koji fazon su prozirne? Meni su se one uvijek cinile kao nekakav najlon, pa sam ih izbjegavao.
Jel to uopste papir? o_O

Mislim, nije sramota pitati, omatorio sam, u moje vrijeme toga nije ni bilo. Jbg. :zvezda::
Moj prvi dzoint je bio u zig-zag rizli za duhan bez ljepila na istoj.
Krajem 90-tih prosloga vijeka. :crazyd:
Ljepilo smo ponekad pravili tako da izmjesamo malo vode i brasna kao vezivo, preletimo povrh rizle i savijaj. :D
(jer ako je samo liznes pljuvackom, desi se ono najgore, odlijepi se na pola dzointa) :rofl:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led
29.05.2018
37
41
18
31
U zadnje vrime koristin Zigi WIDE. Papir je primjetno širi od obične verzije, i samin time MENI osobno je lakše tako zamotati. A pogotovo kad se napravi šta kraći filter a ona gore ispadne šta deblja!
 
14.04.2018
13
71
13
Rolam sa rizlom naopacke (na "zastavicu") pa odstranim visak papira i najbitnije mi je da se taj visak lagano odstrani. Neke su puno bolje za to, pa evo moje top 3:
1. Plave Party in House - ni crvene, ni srebrne nego bas plave, najbolja rizla ikada za moje potrebe, nema vise za kupiti u mojoj zemlji, neprezaljene
2. Gizeh rolica - nakon sto su makli Party in House iz prodaje, trazio sam zamjenu i nasao je u Gizehicama, nisu jednako dobre kao PIH, ali zadovoljavaju i dobijes 5,5m.
3. OCB Slim rolica - jednako dobre kao Gizeh ali nema ih bas svuda za kupiti kod nas