Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pa šta kod vas nema rolne rizli? samo king size? ako ne nađeš, a potraži po većim dućanima, centrima trgovačkim i mjestima di se duhanski proizvodi prodaju, onda jebiga...king size ljepit, al ne moraš baci ako su npr. malo šire kao blue smoking nego na pola jednu pa onda ovu cijelu stanjš da bude 1+0,5 druge i nemoraš ništa bacat...znam da iritantno al jbg.

a rips bijeli jesu ok...nisu naj jer ima boljih ali ne i u rolici već one Eco i green u king size..od konoplje su meni majka jer bolji okus...tako da rips nije loš...al da ga bar tanjeg naprave...no okus svejedno ima ok:rasta1:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
to mi baš ne ide u glavu kako da toga nema? :/ samo king size..čudno...

u svakom slučaju, naruči preko neta par komada..nije skupo...mislim, ako već toliko želiš:)
 
06.09.2008
8
1
0
44
ako nije problem da se ukljucim?:)
da, primjetio sam to da u srbiji uopce nema rizli u roli i to mi je ono mozda jedini minus sto se tice marihuane. nasao sam se u par trenutaka okruzen sa dosta ljudi, a ono motaju se te male pljugice i mislis da se neces napusit, ali kako je uglavnom roba bila jako kvalitetna (citaj pravi sknk, a ne smece koje se pod to trpa) nikada se nisam zalio...

da li je mozda povezana duhanska industrija s proizvodnjom ili uvozom rizli takvog tipa? jer koliko znam, duhan u kesi u srbiji se nigdje ne moze ubosti vec obicne cigarete iz kutija...
 
22.09.2007
26
0
0
34
doors_of_perception je napisao(la):
@MNoKFounder aka 515dzux2 : dobre su te rizla+...i majke mi su legendarne jer su masu njima ostale u sjećanju kao rizle s kojima se počelo i pušilo godinama...al kad nestale još prije 2-3god, sjećam se počeli pušit na rs i rips i uvijek se sjećali sa sjetom tih rizla plus plavih u roli, kao"Ah, bile su posebne"..i onda nakon godinu dana, frend ih kupi u italiji, moguće neka zaostala zaliha ili šta već..i kad smo to probali..to čisti papir bio..prve 2-3 pljuge skoro bi sjebo jer bi se ljepilo brzoo dljepilo, znači ne zalijepe se onako brzo na mokro, krivo gorile i bile neprozirne... ali opet ih s guštom pušili :) al neusporedivo s ostalima nikako više...nemoš s konja na magarca a i majke mi kad se sjetim kako sam u njima skoro par pljugi sjebo zbog papira koji užasno lako puca kad se smoči, uf..nikako! :)

heh....
da... to je ona staracka fora... "kad sam ja bio mlad sve je bilo bolje... sunce je bilo crvenije.... a trava zelenija..."
palo mi je to vec na pamet... iako nisam vidio tu rizlu vec 2 god...
al kad god pomislim na nju... uvati me nesto toplo oko srca...
koliko se ja sjecam bila je debela.... predebela.... previse papira.... (al smo u to doba bili navikli na to...)
ali koliko se sjecam sve ostale karakteristike su bile bolje nego kod danasnjih rizli...
cvrstoca papira.... ljepilo... sirina... ma sve... (normalno ovo je 100% subjektivno...) :thumb:
ma sjecam se da si mogo papir dug 10 cm pun duhana i "droge".... drzat samo jednom rukom na jednom kraju rizle i da se nebi savila...
i sjecam se da bi mi se rolica redovito smocila.... i nakon 30 min susenja... ljepilo bi ponovo lijepilo.... :icon_eek:

ma nemam ja pojma... bas cu probat nabavit negdje tu rolicu... pa se javim kad je probam... :thumb:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma ja se zaljubio o one aleda prozirne rizle a nemam ih još puno prelagano je s njima motat nisu široke ko tepih pa da frula ima 16 slojeva i prekul je pušit prozirno jedino što su kratke pa se nemogu krmače motat e kad bi toga u rolni bilo
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ja pičim samo po smoking crnima... i jos ih malo skratim (stanjim). bude ko sisica :D
al živo me zanimaju te prozirne rizle... kontam da je u najmanju ruku zanimljivo... jel ima mozda neko tko zna gdje bi se one u osijeku mogle naći?
hvala i svaka vam dala :p
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Evo te providne macrobioticke mi doneo ortak iz Francuske...nisu lose...
ali ja vec godinu dana samo smoking plave...nekad i crne...
u zadnjih 2 meseca samo na lulu pusim...stavim hedic,zapalim par puta,sacekam minut i the party begins...

 
06.09.2008
8
1
0
44
da super su te aleda prozirne. 100% celuloza a imas filing kao da pusis onu vrecicu sa kutije od cigareta:)
s vremena na vrijeme mi ulete od ekipe iz slovenije pa se pocastim s prijateljima.
i onda budemo sretni, onako.
he, he...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Doneo mi ortak iz francuske dva pakovanja ovi Aleda(providne) i jedno pakovanje OCB ultra slim...
Sad sam smotao u ovu Aleda...Teska za motanje,previse plasticna...A i neznam na kojoj je strani lepilo,mislim da je na obe lol...Kako gori neznam,za 15 min cu znati...Evo slika,vredi kao hiljadu reci...
(nije lepota od joxa jer mi bila muka sa plasticnoscu rizli ali oke :)



 
29.01.2008
26
2
0
35
Party in House... dobijesh lijepo i flopove i rizle u roli, a ima ih na svakom uglu tako da ne treba trazit... nekad uzmem i rs one plavo-crne.
Nije mi toliko bitna kvaliteta papira, sve dok se lijepi lako, dobro je :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Evo upravo pusim prethodno zamotan joint...
Mogu reci da gori fenomenalno...ravnomerno...ma super...
jedino mi je bed ovaj look...ovako plastican i to...
ali np,oke je... :)
Blackness menjaj se :(


Lu
 
21.09.2008
5
0
0
36
Definitivno OCB, pogotovo slims, najbolje rizle, tanke, lake za motat, najbolja lipenca od bilo koje rizle
Njih sam poceo da uzimam otkada su ukinuli Rizla+ plave role :/
 
03.12.2007
1
0
0
32
rizla + crvena,king size,prepoloviš ju i imaš jednoslojku,ljepilo super,nisu niti suhe niti masne poput srebrnih ili plavih king size rizli+
smoking sam sam jednom imao u svojem posjedu,pošto živim usred ničega,sve najbolje za njih
jednom prilikom sma u zagrebu u smart šopu kupio high times rizle,to su mi možda najbolje koje sam ikad koristio
trip2,celulozne,lako se rolaju,bolesno izgledaju,ali se odljepe nakon par minuta ako se ostave i savinu se nakon što srolaš u njih