Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Bas usporedi, ja cim sam ga uzea u ruke skuzija sam da nije to to.
A da nisam ja neke posrane srece pa neko turnija party house papir u pakiranje smoking :rofl:
 
  • Haha
Reactions: Badi

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovako, ja pusim travu (i motam) negdje oko 14 godina sve skupa, i od tih 14 godina, njih 12 sam ruku u vatru davao za Smoking crnu rolicu.

Bila mi je vrhunska, dobra za motanje (motam slojke pa mi je dosta bitno kakav je "grip" papira), finog okusa, ma sve mi super bilo.

Unatrag zadnje dvije godine ne mogu podnijeti Smoking i uzbjegavam od tad, ja ne znam jesu se meni prsti promjenili (cisto sumnjam) no ja vise ne mogu motati slojku sa Smokingom, papir kliže, filter ispada iz ležišta, bude mi luft oko filtera a to najviše mrzim, nepravilno gori, okus mi je kao da pusim novine, pre brzo mi gori, uglavnom SVE najgore za Smoking u zadnje vrijeme.

Sada tražim RAW kojih ima svake prijestupne, no gotovo uvijek nađem OCB ili Ziggi smeđe (inače rizle iz Slovenije) i super su mi, Ziggi mogu kupiti na svakom kisoku ili pumpi i stvarno mi je dobra rizla, fina, sporo gori, lijepo se mota....


Eto, da se i ja negdje isplačem u vezi Smokinga, ja ne znam jesam li ja poludio ili su oni stvarno nešto promjenili u svom papiru... Uglavnom, ja ih više ne kupujem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pa jel rizla ili zigi???


Ziggi se baš zovu, ne rizla, rizlu nisam vidio stari moj jedno 10 godina hahaha.

Evo link valjda nece bit problema, to su tocno te koje uvijek kupim na pumpama, Ital se zovu https://shop.ziggipapers.com/product/135/rolls-&-tips-slim-ital


vidim ja da cemo svi polako poceti lulu koristit...::lulamira::

Pa ja sam ženi reko da mi je muka više od motanja i da hoću bong. Ali ipak volim motati i ako spremam pljugu za na posao jbg treba motat, neću bong na posao nosit hahahaha
 

dori

Aktivan Član
05.02.2020
121
2.033
143
Elements Rolne (ultra tanke pirinčane),koristim vec neko vreme extra zle dosta tanje od standardnih :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Smoking zlo! Ako rolas slojke, uvijek mi se pokida gdje ne treba :rofl:

Ali zato gizeh narancaste...jeftine, a najbolje :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Smoking zlo! Ako rolas slojke, uvijek mi se pokida gdje ne treba :rofl:

Ali zato gizeh narancaste...jeftine, a najbolje :D :D


aj nisam lud onda, ipak sam u pravu hahaha

jel tako da se sve pokida krivo kod slojki sa smokingom?

meni su sad OCB i Ziggi top sto se tice slojki i sveka drugog, a Raw mi je isto vrh ali njega naci je isto kao i na lutriji dobiti haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and Grona

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Ma grozan je Smoking brate, zapali rizlu bez icega samo da gori i vidjet ces crne "komadice" kako lete prema gore kao kad plastiku zapalis. Mozes i po zvuku "šuštanja" papira cut da je drugaciji zvuk od ostalih rizli.
Teski minus za Smoking, sto se mene tice...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Slazem se sa svime napisanim, ali me zanima da li ti se cini da su promjenili papir, jer ja prije nisam nikad imao problema sa smokingom do prije godinu dvije tako nesto, od tada sam prestao kupovati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Pa cuj. Tržište se povecalo, Smoking je najcesca rizla na prodajnim mjestima, kapitalizam povecava cijene materijala/sirovina, konkurecija raste... Tko zna, rekao bih da je to lako moguce. Ni ja nisam prije imao problema s njima, ali nisam prije ni motao slojke :D

Do prije cca 5 godina nisam mogao naci ista osim Rizle+, PartyInHouse i Smokinga, a sad svaka radnja ima drugacije ponude...It's a big fu*king marketfield my dear ;)
 
Poslednja izmena: