Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.335
02.04.2008
11
0
0
35
haha, nisam maloljetan ali je moj vokabular čudan jer nisam izvorni hrvat i imam velikih problema sa jezikom. inaće sam '90 godište i imam 19 godina.

ontopic: hvala na uputama
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
Maky_Q je napisao(la):
ma znam da ima sve na forumu ali moram priznat da je drukčiji od svih i vrlo se teško snalazim na njemu pa sam htio sve na jednom mjestu saznati.....

a filter od cigare: nemam veze s tim. to sam išao probati sa iskusnim pušačima i ono što su mi rekli za vrijeme i prije pušenja je ovo:

"prvo što moraš znati je da ne postoje zmajevi i da sve što je sad mrtvo ne može oživjeti. čak ni ono drvo ti nije živo" tu sam se načudio ko nikad u životu :D

a za filter su mi rekli da koriste karton ali ovak usred ničega ga nije bilo pa je uzeo od obične cigare filter.
a kad je bilo pri kraju, rekli su mi da sam si zapalio grlo a nisam.... budale

dakle, ako mi već ne želiš odgovoriti na pitanja, barem reci u kojoj temi da tražim odgovore jer se stvarno ne mogu snaći na forumu a još k tome ni nema povratak na početnu stranicu foruma (iako mi se sviđa izgled ;) )


ne stavljaj filter od cigare niposto, ja probao i jos sad zalim.. i reci tim iskusnjarama da kad si usred niceg opet ima neki kartoncic, ak ima cigare ima ih u kutiji, a kutija je od kartona.
a ovo sa zmajevima su te zajebavali, ja nikad nisam imao halucinacije napusen..
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
Hmm
Party in House plave (rola)
Crvena Rizla + king size (legendarnu plavu nisam stigao probat jer sam pre kasno krenuo dimit =(...)
RS plavi..jedine rizle u koje mogo backroll
Rips srebrene

Sto vece to bolje :p
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
chupo je napisao(la):
ne stavljaj filter od cigare niposto, ja probao i jos sad zalim.. i reci tim iskusnjarama da kad si usred niceg opet ima neki kartoncic, ak ima cigare ima ih u kutiji, a kutija je od kartona.
a ovo sa zmajevima su te zajebavali, ja nikad nisam imao halucinacije napusen..

Potpisujem apsolutno....
Kakvi zmajevi...:ludaci_lol:
 
22.09.2009
6
0
0
33
smoking obično :icon_biggrin:

Ne znam gdje da pitam, pa ću tu... U trafikama u kojima sam bila nikak nije bilo onih ENJOY rizli sa kartončićima za ljenčine. Kao da ne žele da ih ikad kupim, gdje točno ima u Zagrebu? Pomagajte :icon_confused:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
sinsemilla je napisao(la):
smoking obično :icon_biggrin:

Ne znam gdje da pitam, pa ću tu... U trafikama u kojima sam bila nikak nije bilo onih ENJOY rizli sa kartončićima za ljenčine. Kao da ne žele da ih ikad kupim, gdje točno ima u Zagrebu? Pomagajte :icon_confused:


Maksimir, početak Bukovačke...kiosci nasuprot benzinske. :sun2:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
već sam bio spominjo, ali meni te smoking je da su tanke odlično ljepilo i sve super, ali njihov okus, definitivno gori od ostalih...nekako kiselkaste...

Najbolje mi se sve više čine OCB...a i Rs veri gud :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hmm,smoking zlatne,trenutno i najčešče.
doors_...,haha,slab je taj dim kad ukus rizle osjetiš pored njega :))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sam da velim za RS u ZGu, one su u zadnje vrijeme postale papiruše.
One zelene, dakle srednje.. crvene su ok, al uske su dosta.. shitarke :)

meni su smoking crne najbolje trenutno..
a rips najgore.. s njima se komotno možeš pokriti umjesto dekice :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
haha green :D ma to je već probrano gurmansko nepce :D kao kad sunčan dan, a ti kažeš: uf što ovaj zrak ima dobar okus :D

ma šalim se malo, nisu to neke osjetne razlike, ali opet rizle od konoplje mi imaju def osjetno primjetniji i bolji okus :) ma sve je to dobro, glavno da se puši :D al kao topic o papirima za motanje pa se gurmanišemo ko da isprobavamo buteljirana vina :p