Koja vrsta je u pitanju ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je vrsta u pitanju ?

  • Afghanistanac

    Votes: 0 0,0%
  • Skunk

    Votes: 8 38,1%
  • Master kush

    Votes: 2 9,5%
  • PPP

    Votes: 11 52,4%
  • Special

    Votes: 3 14,3%

  • Total voters
    21

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Biljka je iz Nirvaninog mixa iz prosle godine (ovogodisnji nije isti ) i tamo navode da je u indoor mixu 5 vrsta : Afghan ,skunk,master kush , ppp i neki nirvana special .

Evo neke slike pa ako je neko siguran nek kaze a postavicu i glasanje



bolje slike dodju kad dodje bolja kamera
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
LOL nevjerujem da zasad 6 ljudi misli da je to afgani ;) Za njega sam bio 100% da nije zbog ovolkog stretcha. Super mi je ova igra, pitam publiku, zovem jokera i bubnem MK ili skunk ;) Za special joker i publika nisu ni čuli pa je diskvalificirana ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ili je Master Kush ili PPP afganac sigurno nije a vjerovatno ni skunk ...
koliko sam ja dosad primjetija skunkovi su vecinom kompaktniji u izgledu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Za sad nema nikakav miris i He-man je u pravu za helikopter fan listove , stvarno tako izgleda . Nabavljam uskoro dobru kameru pa ce bit i hed izbliza
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja sam lani odradio taj indo mix i pojma nisam ima šta je šta al sam isto tako uzgaja samo afgana od nirvane jedan grow i mogu ti reć da to na slici skoro sigurno nije afgan.To skoro kažem jer nirvana općenito nema baš stabilnu genetiku i sve šta sam od njih uzgaja je bilo masu razlika i 100 fenotipova tako da ćeš jako teško saznat koja je koja vrsta u tom mixu.Al po meni je za cijenu koju platiš nirvana skroz ok,pogotovo za početnike.
Ja gađam ppp pa šta bude.:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Teško češ to pogodit,master kush bi reko ali je još rano,a možeš napisat i kakav miris ima,to če pomoć dosta ali teško,za master kush bi očekivo veče hedove ali neznam,možda onaj special al to nisam vidio nikad,hybrid je sigurno to stoji!ja idem s master kush ili special!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Body stoned , recimo srednje jachine oko 5-6 , drzi oko sat vremena malo pusti pa se vrati jos malo :) . Za neki chillout i za uveche ce koristiti ,definitivno vecinom makar indica .