Koja vrsta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
vostok je napisao(la):
tko zna ,sta zna .koji 1%.???
heheh vidim da si se "našiljio" koooo mljaze :) heheh
divi haveru, htio sam reci, da je najsigurnije sto se sorte tice je da se naruci....ako uzmes od "havera" koji uzgaja ili ne uzgaja (ne bitno sad...) vjerovatnoca da sjeme koje od njega dobijes da je bas TO to sto je on rekao...kontas (izuzev ozbiljnijih growera) svi ostali ma kako dobri ti haveri bili, daju ti sjeme, (npr: WW) i ti kontas citavo vrijeme imas White Widows i na kraju kliiiinaaac ništaaaa... kontaš??? to sam htio reæi da je bolje i sigurnije (ako ganjas sortu neku) da je narucis, tad znas sta si dobio...ovako ako dobijes od nekoga koji nije iskosniji grower, 1% su ti šanse da ce to sjeme koje ti je on dao biti WW...kontas? zato sam rekao da je najsigurnije naruciti i onda znas sta imas.... ovako ides na srecu...
lp
 
A

Anonymous

Guest
ma sve 5,stvar je u tome da ja cekam narudbu ali preko pisma...itd,

naravno kad stigne javim,ljep poz...!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa moze preko pisma, imas upute kako ubaciti novac u pismo, (ono sa folijom da se ne vidi lafo, ali dovoljan je papir samo, kao lafo pismo... i tu napises sta bih htio...mislim da se ne vide novcanice kroz papir obicni (presavijen naravno kao pismo...)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Mislim da ih kroz obièan papir sigurno mogu vidjeti, osim ako ne staviš više slojeva... pa onda možda.

Jednostavnija je varijanta sa alu folijom.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gens je napisao(la):
Mislim da ih kroz obièan papir sigurno mogu vidjeti, osim ako ne staviš više slojeva... pa onda možda.

Jednostavnija je varijanta sa alu folijom.

Da da u pravu si, ali alufolija je extra i nema šanse da se vidi kroz nju, mislim nisam slao tako novac nikad.
Ne znam, mislim tokom transporta da se ne zgužva folija i onda æe biti grbavo pismo... (ovo samo logièno kontam, ali ako svi tako šalju, šalji i ti :)
Mada ja lièno bih napisao na papiru šta želim itd itd, i onda jednu novèanicu staviti i A4 format presaviješ par puta (kao pismo... i mislim da se neæe vidjeti....)

Mada naj-naj sigurnije preko banke uplatiš i prst u uho (još ako imaš blizu Western Union i gotovo....kasnije samo im pošalješ mail i broj i priznanicu (kopiraj...i pošalji odmah èim uplatiš da ne èekaš bezze...)
Mislim da je to najsigurniji naèin da novac stigne do njih.
Jah' i pri kupovini nemoj zaboraviti staviti preporuku od www.vutra.org
Sretno :)
lp
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
necu vise gnjaviti nego cu ubuduce samo brisati topice :( jer stvarno stalno off topic!!!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
... i ja sam takoðe protiv :eek:fftopic_ljut:
Zna se desiti (kao što se i dešava :() mnogo pitanja u jednoj temi i onda to sve odeeee u k.....
Mislim teško se onda snaæi, gdje je šta...

Mada evo i ja priznajem :) kad krenem tipkati neki post nekad se zaneeesem :) i odeeee skroooz sa teme, jos onda tu neko doda neko svoje iskustvo (nema veze sa temom) i eto offtopic....
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Ma dobar OT nikad nije loš :) Uvijek se desi da netko pri odgovoru natukne nešto što ostalima postane zanimljivo i dobije se dodatna informacija za koju se recimo ne bi ni sjetili pitati... ili je glupo zbog nje otvarati novu temu i zatrpavati forum...

Opet naravno postoji OT koji sve odvede na totalno krivi put... takve treba rezati ;)
 
02.02.2009
9
0
1
34
Pozdrav, zanima me tj. može li mi netko preporuciti koje sjeme naruciti cjena nije bitna. Zanima me nesto za pocetnike a da je uz to i dobra stvar , a moglo bi i nesto sto nije za pocetnike bas neka najbolja planiram to uskoro pratio bi forum citao i jos uz neciju pomoc da to odradim kako treba cjeluu zimu sam kod kuce tako da imam vremena 24 sata na dan pa pucajte jeli mi bolje zeti neku za pocetnike il neku da i nije pa bi uz vasu pomoc to odradio kako treba. rijec je o indor sjemenu.
sto mislite=?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bilo koje feminizirano da se rasteretiš iščekivanja gdje je Ona a gdje je on. Ne baš bilo koje ali čitaj malo gotove dnevnike i kako koja vrsta raste i koje potrebe ima jer to ti je važnije znati od same vrste.
Ima i novijih tema poput "koju sortu izabrati". Malo pretrage i puno saznaš.
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
covjek mi je nasao u zemlji cvjeca holandiji ww 3.5 e prodavac kaze najvise se kupuje za unutrasnji uzgoj i extra kvaliteta
a taj lik mi je uzeo 10 komada + jedna gratis samo trebaju da dodju da ih posadim da narastu i da ih ispusim jedva cekam ;) naravno i svama podjelim ;)
a max do 9 e kostaju sad neznam koja sorta cu da oprobam ove tolko od mene
et ako imate koga u holandezu raspitajte se i nabavite sebi pravo sjeme pozzzzz
 
02.02.2009
9
0
1
34
dobro ja sam pito za preporuku samo mi to treba da nesto narucim sto je dobra stvar da mi neko s nekim iskustvom kaze ali nema vee narucicu ja vec i uzgajatii na svoj nacin tolko sam pametan valjda da mogu jednu obicnu biljku ugojiti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa odgovorio ti je Greenpower1, uzmi fem. seme i pogledaj dnevnike pa proceni sta ti se svidja, niko nije spominjao nacin na koji ces to raditi niti da li si pametan ili ne, naravno da moras sam odabrati i naravno da ces je moci uzgojiti
 
27.09.2011
36
1
8
36
Pre dva dana sam dosao iz Austrije tamo sam kupio neke stvarcice sto mi trebaju i uzeo sam 3 semenke SUPER SILVER HAZE. Moze neko da mi kaze neko dali je ovo dobra sorta i dali je nekko vec imao ovako nesto??