Koja vrsta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Nakon godišnjeg se bacam na izradu box-a. Ogranièen sam sa dimenzijama, tako da æu se morati zadovoljiti sa visinom 90cm, širinom 1m i dubinom 40cm i lampom od 250W. (Možda ga jednog dana iskoristim za SCROG... ali to tek kad steknem neko iskustvo.)

Najveæi problem mi je odabir vrste. Htio bi da puca na high i da se s obzirom na moje neiskustvo lako uzgaja.

Što znalci preporuèaju s obzirom na sve gore navedeno?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
koliko novac si spreman dati za semenke?

ako neces nesto skupo -MASTER KUSH/high rise
nije visoka,lep high rad,prilican urod,skroz nezahtevna,
nekad nije bio los od Nirvane
neces pozaliti
 
22.12.2005
20
0
0
lowryder,malo je manje potentan al ce te dic visoko u nebesa a ni urod ti nije loš,a ima automatsko cvjetanje,uglavnom ta vrsta ti je full ok za tebe.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Gledao sam veæ prije Lowryder, ali se ne može klonirati, što bi u svakom sluèaju htio isprobati.

Onda ipak Masterkush.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Pa Autoflower bi trebao biti taj automatski prelazak iz klijanja u cvjetanje. Što znaæi da vegetativne faze prakticki nema jer nakon što izbije par listova poène cvjetati.

To mi izgleda ko neka instant trava, posadiš poène rast ko èarobni grašak i voila to je to. Opæe ne bi imao osjeæaj da sam nešto uzgojio.

Kad bi ga posadio outdoor, negdje gdje ga nitko ne bi dirao, siguran sam da bi se jako brzo raširio kao korov, jer može više puta u godini cvjetati.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Autoflower znaèi cvjetanje bez obzira na režim svjetlosti.18/6,12/12,24/0-nebitno.

Gens teško æeš to izvesti u box-u visine 90 cm.Raèunaj saksije min.20cm,biljka 40-50cm.Za hps 250w ti ostaje 20 cm.Znajuæi kolike su temperature dole gotovo nemoguæe.
Povisi malo taj box,jer imaæeš problema sa temperaturom.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
kad vi pominjete sve te sorte,jer ste vi to uzgojili ili onako sa neta.. :?: :?:

kad ste omenuli vec sorte koje idu odmah u cvetanje-poznato je, da takve sorte nisu bas bogate sa THC-ima i iznimki
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
[-JOdE- je napisao(la):
]lowryder,malo je manje potentan al ce te dic visoko u nebesa a ni urod ti nije loš,a ima automatsko cvjetanje,uglavnom ta vrsta ti je full ok za tebe.

Neæe,barem mene ne,prije æe biti da æe te zakucati dolje. :banana_smorena:
Mada bi bio OK što se visine tièe u tom 90cm box-u.
 
A

Anonymous

Guest
SLO-Era je napisao(la):
kad vi pominjete sve te sorte,jer ste vi to uzgojili ili onako sa neta.. :?: :?:

kad ste omenuli vec sorte koje idu odmah u cvetanje-poznato je, da takve sorte nisu bas bogate sa THC-ima i iznimki

poz..Slo-era!
citam da sorta Alien Nlx ide odmah na 12/12,pa me zanima bas kako sljaka,visina jako mala od 30-40cm.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
@ Anarchist: Znam da je to mali prostor, ali nemam drugog izbora.

Plan je sljedeæi

1. Uzgojim mamu u sobi, pod lampom i pustim da naraste maximalno

2. Napravim klonove i uzgojim ih SCROG metodom u boxu

Htio bi se malo poigrati sa svim tim da vidim što mogu i da nauèim nešto. Kasnije se planiram seliti iz ovog stana u veæi, a onda æe pasti pravi box...

@ SLO-Era: naravno da je sve ovo što sam napisao o Lowryderu informacija sa neta + neke moje pretpostavke ;) Definitivno mi se više svidio Masterkush.
 
A

Anonymous

Guest
;) Definitivno mi se više svidio Masterkush.[/quote]

kazes svidio ti se Masterkush..?

ljepo! bas cekam sjemenke od te sorte Nirvana seeds.!

poz.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Jedina dobra stvar kod kupovine sjemena je što znaš šta uzgajaš.... džaba i da ti neko da i kaže ti, to je 1% istina da je to TO što ti naaajbolji haver kaže... samo da ispadne "guma iz miraaa" :) ehehee mangup, lafo da zna oko vutre sve, i zato najbolje je kupovati, mislim, imam i ja isto tako date tri vrste koje rastu trenutno, ali ja vjerujem da je 1% to BAS ta sorta, mislim i on je malo iskusniji jer je imao par indoor grow-ova prije mene, pa skonto cake, sad gdje sam se "oprzio", dobre su lekcije slijedeæi grow, ali evo, od 5 ovdje u stanu imam 2 muzjaka 100%...ali et' da im dam još koji dan, ipak na ovom jednom vide se dlaèice ali kao i torbice mislim ne znam, slikam pa postam, ako neko zna u ovoj ranijoj fazi skontati (cvjetaju 7 dana mislim, 10 plafon) al to sutra kad stavim slike, jer bas me interesuje....
:)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
vostok je napisao(la):
kazes svidio ti se Masterkush..?

ljepo! bas cekam sjemenke od te sorte Nirvana seeds.!

poz.

ma nije da sam ga probao, nego onako po usporedbi specifikacija sa lowryderom...

jesi naruèio preko Aliena?
ajde javi kad stignu koliko si èekao i kolko te ispalo na kraju...
 
A

Anonymous

Guest
Alien je u pitanju.!
cekam trenutno ali nije sila,kostalo me koliko sam poslao,znaci PISMO..itd...
kazu da salju...

end.!
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Sad mi nešto nije dalo mira i išao sam provjeriti stalažu koju mislim preurediti u box. Ugodno sam se iznenadio kad sam vidio da se police mogu podešavati po visini cca nekih 15cm. Tako da æu imati visinu od 105!