Koje dimenzije?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

getoboys

Banned
Banovan
18.09.2010
14
0
0
34
Pozdrav svima :) nov sam u ovome pa me zanima koje dimnzije boxa da napravim za 18biljaka? Unapred zahvalan :)
 

getoboys

Banned
Banovan
18.09.2010
14
0
0
34
Lepo sam pitao da mi odgovori ko zna! nemoj da spamujes dzabe! ako znas reci mi i bicu ti zahvalan!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
getoboys je napisao(la):
Lepo sam pitao da mi odgovori ko zna! nemoj da spamujes dzabe! ako znas reci mi i bicu ti zahvalan!

Smiri se prika :)

Gledaj ovako :) Pošto si nov u "ovome",molim te da se upoznaš sa pravilima foruma,jer kad pročitaš jedno od njih koje govori o komercijalnom uzgoju,shvatit ćeš koliko si pogriješio u vezi ove teme.
Pošto planiraš uzgajati veliku kolićinu,bilo bi fer da obrazložiš svoju veliku ambiciju jer,moram te podsjetiti da je uzgoj i dalje ilegalan,kao i prodaja...
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
getoboys je napisao(la):
Lepo sam pitao da mi odgovori ko zna! nemoj da spamujes dzabe! ako znas reci mi i bicu ti zahvalan!


Lepo ti je rekao covek,za 18 biljaka ti treba prostorija...
Jedino ako neces raditi bonsai biljki pa mozda i uspes da ih ubacis u neki box.
 

getoboys

Banned
Banovan
18.09.2010
14
0
0
34
zlo&naopako je napisao(la):
Smiri se prika :)

Gledaj ovako :) Pošto si nov u "ovome",molim te da se upoznaš sa pravilima foruma,jer kad pročitaš jedno od njih koje govori o komercijalnom uzgoju,shvatit ćeš koliko si pogriješio u vezi ove teme.
Pošto planiraš uzgajati veliku kolićinu,bilo bi fer da obrazložiš svoju veliku ambiciju jer,moram te podsjetiti da je uzgoj i dalje ilegalan,kao i prodaja...


pa isto ti je uzgajao 2 ili 18 biljaka sve jedno je ilegalno! takodje mene cudi kako ovaj forum i opstaje :D kako nisu pohapsili admine :D Ne bih vam pricao u vezi mojih ambicija jer mislicete da sam lud :D

Molim vas po 2. put ako znate odgovor recite mi, bicu vam zahvaln :D

P.S rec je o hibridu koji raste do 60 cm visine..jel bi bilo dovoljno 2x2x2m ili 2,5x,2,5x2?
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
jesi siguran da imaš svjetla za 18 biljaka?
ako imas kakvo svjetlo imas?
18 biljaka nie malo i treba ti velik prostor
ventilacija?
jesi razmisljo sta ces kad krene flowering pa krene mirisat na sve strane?
nisi apsolutno nista reko

samo paf

i mislim da ti je 18 biljaka previse za osobne potrebe
 

getoboys

Banned
Banovan
18.09.2010
14
0
0
34
vidi brate ako znas kazi mi, nemoj me muciti da ti objasnjavam jer ce trajati po prilicno :D
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Treba ti dimenzija zatvorske celije.

Svuda na seed bankama kazu da bi neka biljka dostigla svoju punu velicinu i dala maksimum treba joj prostorija od jednog metra kvadratnog.


Average yield: 350 - 450 (g/m² in SOG)
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Nađi veliku prostoriju, prvo dobro riješi ventilaciju, kupi 18x600W HPS/MH, 60L posude, 2MJ VEG + CVJ. Trebalo bi šljakat. Javi kako napreduješ ;))
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
getoboys je napisao(la):
pa isto ti je uzgajao 2 ili 18 biljaka sve jedno je ilegalno! takodje mene cudi kako ovaj forum i opstaje :D kako nisu pohapsili admine :D Ne bih vam pricao u vezi mojih ambicija jer mislicete da sam lud :D

Molim vas po 2. put ako znate odgovor recite mi, bicu vam zahvaln :D

P.S rec je o hibridu koji raste do 60 cm visine..jel bi bilo dovoljno 2x2x2m ili 2,5x,2,5x2?

U potpunosti se slažem da je skoro isto,barem kod nas u hr (ipak se za menje biljaka može daleko bolje proći u slučaju konflikta sa zakonom),međutim,još jednom te molim da pročitaš pravilnik.Forum i admini su se ogradili od komercijalnog uzgoja radi sigurnosti na forumu i dopušten je uzgoj samo za osobne iliti lićne potrebe.
Za 18 biljaka srednje veličine je potrebno minimalno 1,2 do 1,5m x 3m i 2x600W HPS.
 

getoboys

Banned
Banovan
18.09.2010
14
0
0
34
zlo&naopako je napisao(la):
U potpunosti se slažem da je skoro isto,barem kod nas u hr (ipak se za menje biljaka može daleko bolje proći u slučaju konflikta sa zakonom),međutim,još jednom te molim da pročitaš pravilnik.Forum i admini su se ogradili od komercijalnog uzgoja radi sigurnosti na forumu i dopušten je uzgoj samo za osobne iliti lićne potrebe.
Za 18 biljaka srednje veličine je potrebno minimalno 1,2 do 1,5m x 3m i 2x600W HPS.

Hvala ti mnogo na odgovoru :) taman sam tako i zamisljao 2m sirine 3m duzine i 2metra visine :) hvala ti jos jednom :) moze lock ili delete :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Može i ban sa takvim stavom. Forum je forum, kultura je umiječe.
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
putnik11 je napisao(la):
Nađi veliku prostoriju, prvo dobro riješi ventilaciju, kupi 18x600W HPS/MH, 60L posude, 2MJ VEG + CVJ. Trebalo bi šljakat. Javi kako napreduješ ;))

Dao si mi super ideju :) :goldmaryjane:
Indoor one jedne sorte od 3 metra, mislim da se Moby Dick zove :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.