Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
download.jpeg
Ostavio 2667h na Scum-u, evo 0.95 je verzija u tijeku, iako sam do prije 2 dana, deinstalirao gejm. Imam štošta reći o njoj.
Multiplayer i EU official serveri vrve sa cheaterima, exploiterima, spooferima... kinezi koji preko VPN se kače na EU servere su stvarno kancer nad svim kancerima.
Dobiju ban, kupe novi acc, i tako ispočetka. Kao Singleplayer se u ovoj igri može trenutno više uživat neg online. Odnedavno je moguće imati i svoj vrt u kojem se može sadit nama poznata biljčica, kuhanje klope, metabolizam igrača, istraživanje mape, lockpicikanje ormara po bunkerima, survival aspekt je poboljšan puno, vozila su fora recimo na odabir se nude Lada Njiva, VW Kec i Rager Pickup koji su modularni. Horde puppeta (kao zombiji) su ubačeni, i znaju bit dost nezgodni jer sad otvaraju i vrata i uskaču kroz prozore ako bježiš od njih. Sve u svemu, igra ima potencijala i nebi ju nikako uspoređivao sa DayZ jer su prevelika razlika iako isti žanr... ako nekog zanima isprobati, savjetujem bolje pričekati popust, često bude u pola spušteno.
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
767
5.416
233
Dalmacija
Hvala na tekstu Delboy! Igru gledam vec neko vrijeme. Naj frend mi je radio jednu od mapa za scum, jako lici na jedan dio mog otoka i po tome je radio mapu, to me takodjer privlaci. Zao mi je za ovaj multi player sto je tako kako je, al mislim da bi mogao izprobati u single player modu. Uzivim se u tako nesto jako lako. DayZ mod u Armi sam takodjer igrao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy