Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2015
2
3
3
26
Zagreb
1.Ako ste sa frendovima predlazem android igru : Warlings-Armageddon
Mozete napraviti turnir ako vas je vise (bluetooth multiplayer) i igrate u pare :D

2.Ako ste onako sami i izmoreni, predlazem cs 1.6 (Meni jebeno)

3. Ako imate ps2, meni nekad jebeno zaigrati: Knockout Kings 2002!
 
10.08.2015
1
4
3
35
okupi ekipu i raspali neljuti se covece... al na crtice :) papir i olovku u ruke i ko nakupi 5 crtica ide 5 koraka u nazad sa figurom koju mu vi odredite moze i iz kucice da se izbaci :) a crtice se dobijaju ako zabode,ako ne zna ko igra,ako obori figuricu dal rukom dal kockicom,ako ne doda sledecm igracu kockicu... ako padne kockica sa stola odma pet koraka u nazad : ako je dobra trava to se ne zna ko sta radi 8)
 
11.11.2013
21
15
3
29
Maroko
Assassin's Creed III nabrijana igra full ako je neko igrao ostale dijelove i ako su mu dosadnu nek proba igrat ovaj dio jer je full drugaciji od ostalih da ne pisem vise evo GAME REVIEW jer kad bi poceo pisat dugo bi bilo samo cu rec IGN ocjena 8.5 ... kome se vise svidja prelazit stvari ima dosta igrat a isto tako ko je high i voli opustenost uzjahas konja i chill ima svega i svacega za vidjet
Far Cry 3 isto tako full znaci ako neko gotivi FPS games ova je definitivno izbor....imas veliki ali bas veliki izbor oruzija od strijele do bacaca raketa isto tako nadogradnja oruzija je full ured svako oruzije je moguce nadogradit oces veci sanzer MOZE oces prigusivac MOZE oces laserski scope MOZE itd.itd.itd Isto tako ko gotivi navaren prelazit game nek prilazi a ko voli chill Sniper u ruke i osvajanje kampova popnes se na brdo i puc puc puc i gotovo haha inace kad osvajas kampove sve vise mape pripada tvojoj bandi ...upoznas lika na pocetku i o ti da pistolj i to je sve sto imas i on ti pomaze da ukapiras stvari salje te na razne lokacije i tako da brzo se skonta igra i kreces od nule pa onda kako igra ide dalje radis neke tatto one su kao neku upgrade npr imas upgrade kad skocijes sa neke litice da koknes lika nozem dok to nisi mogao na pocetku igre i tako te sitnice u svakom slucaju igra 10/10 ....IGN ocjena 9.0 EURO TRUCK SIMULATOR 2 tu se nema sta govorit ispusis dzox sjedes i bacis jednu dvije ture i nadjes neku drugu zanimaciju..

PES 2013 ili FIFA 15 ako duvate sami onda ssamo MASTER LEAGUE i opleti ako ste s nekim onda ja imam obicaj da igram s nekim do 3 utakmice po 15 minuta 2 dobijene kraj ako je rezultat 1-1 u pobjedana onda ide odlucujuca utakmica...


TEXAS HOLDEM POKER ko ima face a ko nema nek napravi neki fake i deri ja najvise gotivim kad dam pred spavanje jedno 30 minuta i rest..

DOTA 2 u zadnje vrijeme bacim po koji game cisto ako imam u vece slobodnog vremena posto je ljeto i vecinu vremena sam vani..ako ima neka ko igra nek ostavi ID u P M



i to je to ima jos toga ali drugi put PEACE..
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
World of Warcraft, MoP i WotLK na Moltenu(Warmane), a uz to verovatno presao sve moguce FPS, a kad se nagruvam, GTA4 i mitraljez u ruke :) igram i Torchlight 2 (klon Diabla, samo je besplatan, inace sve je isto).
ALI, legenda nad legendama, stari dobri Heroji III (Heroes of Might and Magic III, sada ima i HD verzija), kad se zavalimo nas 3-4 napusena manijaka za jednim kompom, to su trenuci za pamcenje (bar delovi kojih se secamo :))
 
16.07.2011
197
180
43
Unreal tournament podešeno na jebozovni ženski glasić hehe
kako volim kad kaže anstapbl, ijaoooo rskeee ribooo
Ne ljuti se čoveče i jamb, ali onaj sa 10 kolona hehehe, neprevaziđeno
 

Redman

Banned
Banovan
07.08.2015
12
2
3
27
World of warcraft,normalno sa nekim ortacima na skajpu svakodnevno
Gta 5,klasika zezanje
na dzojsticima kad mi neko bane ili Naruto storm revolution ili Nba 2k15 ili Blur
i bas ponekad kad se smorim LoL :razvaljen::
 
01.07.2015
68
87
18
36
ranije sam igrao quake 3 kad su svi presli na live brzo sam batalio .... e onda sam provalio naduvanu dotu ahahahah no1 kad si napusen :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
I ja sam prije Q3 e freezze mod, jako dobro. Ali sad sam couter-strike, dota i diablo malo tu i tamo, cak i Heroes of the storm je ok. Neman televizije neman radio ali zato za rekreaciju igrice no1...
 
01.07.2015
68
87
18
36
q3 samo duel sam surio i bio sam poprilicno dobar recimo medju 3 u srb .... ali quake je ko sah mora razmisljas dosta a kad si high bas i ne ide :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
I ja isto volim igrat dosta ozbiljno. Q3 sam isto igra u klanu WEED starija ekipa bila sad imaju oko 40. Sad sam u Counter striku global elite. Ali sam ozbiljno igrao Starcraft 2 isto sam bija među 10 u hr ali to mi je bilo previše, pogotovo kad sam počeo radit ozbiljan posao. A i u doti isto neki team igrali samo join dota lige ovo ono.

Ali 1v1 igre su previše ozbiljne za npušen tako da sam to izbacio i sad samo trolam na 5v5 igrama :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Na nekim eu serverima 1.31 i 1.32 ali samo sam igrao taj e freezze mod. Kao ledene babe sa rail gunom i jos imas kuku... tu nije bilo puno nasih...
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
I ja isto volim igrat dosta ozbiljno. Q3 sam isto igra u klanu WEED starija ekipa bila sad imaju oko 40. Sad sam u Counter striku global elite. Ali sam ozbiljno igrao Starcraft 2 isto sam bija među 10 u hr ali to mi je bilo previše, pogotovo kad sam počeo radit ozbiljan posao. A i u doti isto neki team igrali samo join dota lige ovo ono.

Ali 1v1 igre su previše ozbiljne za npušen tako da sam to izbacio i sad samo trolam na 5v5 igrama :D

:lol:ha haha

Inače: Heroes of might and magic 3
Dota 2
 
23.04.2015
77
132
33
ajde da vas pitam da li je tko kupio mad max igricu? izašla je sad početkom ovog mjeseca pa čisto zanimaju dojmovi... hard core sam fan mad max filmova, pogotovo prva dva djela, ni sam ne znam koliko sam ih puta pogledao.
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ako igras na PC,samo skini "narodnu" verziju sa nekog torenta, i kao sto oni kazu: if u like this game, buy it :)