Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2015
77
132
33
@Lunnamoon skinuo bih odavno da ne živim vani gdje ti nakon jedne skinute pjesme, ma u biti bilo čega što može biti veliko od par mb pa do par gb lijepo pokuca polizei na vrata, kažu uljudno: guten tag, i onda ti zapljene komp pobrišu sve sa njega. ti ga lijepo pokupiš nakon par dana što su ti radili šou po kompu i još kao nagradu ti šibnu kaznu u rasponu od 500 do par tisuća eura.
zamisli još da mi ulete a ja u stanu sa svom aparaturom i petero male "dječice"? e to bi bila prava verzija! :mario::
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
E to je druga prica, mada uvek moze da ti neko od ortaka ili rodbine skine igru i posalje na USB, i ti je samo instaliras... Ima i raznih drugih nacina da sakrivas svoj IP, ali opet, nema potrebe da rizikujes ako ne umes to :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Marconebre

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Kao gamer volim FPS i stategije, ali kada je čovjek "u elementu", onda je jedna igra apsolutni winner:
Audiosurf2
http://www.metacritic.com/game/pc/audiosurf-2

Koncept je vrlo originalan: odaberete .mp3 fajl i igra po njegovoj dinamici kreira stazu po kojoj se vozite, a sve je vrlo trippy & flashy, i što je najvažnije baš vas briga za score jer ne igra nikakvu ulogu u svemu.
Ali bolje pogledajte gameplay:

Mali tip, ako nekome zatreba:
Pjesme sa Youtubea je najlakše prebaciti u mp3 pomoću stranice http://www.youtube-mp3.org/ .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Kitty
13.11.2015
28
13
3
27
World of Warcraft - oni raidovi na bossove su mi mnogo jak trip
Assassins Creed Black Flag i 3 - kad se prepusis pa vozis brod po okeanu ili trcis kroz onaj sneg uff milina :rasta:
Naruto Storm 4 - 1 na 1 sa drugarima = zezanje
GTA V
Ali vec nekolko nedelja sam u potrazi za novom nekom igricom sa bas dobrom tj zanimljivom pricom kao sto je bio GTA SA
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Haha, kao GTA SA neces naci nista slicno, to je jedan dragulj, sto se storylinea tice... GTA V je kopija sa lepsom grafikom, ali sama radnja ne moze da pridje uz Svetog Andreasa :)
 
13.11.2015
28
13
3
27
Haha, kao GTA SA neces naci nista slicno, to je jedan dragulj, sto se storylinea tice... GTA V je kopija sa lepsom grafikom, ali sama radnja ne moze da pridje uz Svetog Andreasa :)
Pa znam tebra to me najvise i jebe,jer je SA tolko bila dobra igrica da mi je kriterijum sad mnogoo povecan pa mi se mnoge nove igre koje izlaze ni ne igraju iako imaju mozda solidnu pricu i do jaja grafiku :ajnstajn: