Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
flash igrica - N Game iliti the way of the ninja.
Ostalo mi nekako u navici od ranijih dana kad smo se znali takmiciti naduvani u prelazenju nivoa kojih btw ima 500 , prvih stotinu je jos nekako lako al brzo zatim pocnes cupat kosu :D
Dobra fizika btw, odlicno i za ubit 5min.


A ovo upravo krecem jos jednom preci al ovaj put na Hard mode i samo uduvan :cool: :eek: :poop:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Kad se samo sitim Falouta tactics, ćak smo i u multiplayeru u lanu igrali. Ali fallout 2 mi je isto zakon igra... to su bili dani. :D

Suze mi dođu naoči kad shvatiš da je nešto neponovljivo ;). Par prijatelja u domu đačkom igrali bi i pušili cijele dane nebi ni išli u školu. U glavi je bilo samo to....

Inaće sad igram malo Overwatch, nije lose....:zvizd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
425
63
S' obzirom da mi je gaming strast jos iz ExYU perioda (Amiga, Commodore 64), navaren mogu da igram sta god. Medjutim primjetio sam da mi najvise odgovaraju RPG igre... jednostavno se toliko uzivim u taj svijet da vrijeme protekne kao ludo

@Blader
Probaj Fallout 1.5 Resurrection ;) Rijec je, u stvari, o mod-u za Fallout 2 sa kojim dobijes totalno novu igru, sa novom pricom, detaljima i mnogo drugih tweakova kako bi igra bila sto igrivija na novijim masinama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Ovo je nesto sto moze dan danas da se igra kad god covek se uzeli golden age of games dok nije pocelo veliki novac da ulazi novac u industriju.
Pravi klasik po mojem skromnom misljenju :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
@RollingStone više ti nemam nekako živaca igrat RPG solo iako sam rpg fan od baldurs gate-a i icewind dale-a, fallout i na PS-u final fantasyja,chrono trigera ali sada kada radim posao i još puno stvari ne mogu sam igrat nego mi baš treba tako online competitiv sa ekipom na team speaku. Da se malo adrenalin pokrene... tu i tamo stavim ja sebi nešto dobro, kao witcher 3 ali dođem sutra umoran i jednostavno mi treba 2 sata akcije i više se ne vratim na igru..

Nikad se ne zna možda dođe vrijeme kad ću i odigrat taj fallout mode ali zasad ništa nažalost...
A o herojima da ne pričam. Mislim ja sam od prvog osnovne išao u igraone na 486-ice. Duke nukem, doom, heroes 2 pa nadalje (jedinicu nešto malo), warcraft 2 i do dana današnjeg sam gamer. Igrao starcraft 2 ozbiljno godinu i po ali obolio sam igrat. Pušenje i ozbiljna igra jedan na jedan je previše na dugoročno.

Dotu od pocetka igram ali nikad nisam spojio neki tim da se uspilo išta ozbiljnije po online ligama i turnirima, tako i CS...

Ali šta kažeš najbolje vrijeme mi je bilo kad bi tako sam fallout ili baldurs gate igrao...
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Kako mi je legao Doom 2016, ne mogu da opisem. :)
Pure adrenaline!

1781923_0.jpg
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ubo na zadnjem steam sale-u , nisam ni znao da su napravili remake prije 2 godine. Uglavnom tko god se sjeca starog Abe Oddysee-a iz '97e i voli taj djir, ovo ce mu biti jos bolji povratak u proslost. Nostalgija na kvadrat :)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
member berries ;)
Gejming industrija (a i filmska pre nje) je krenula u remasterovanje starih igara, igrajuci na tu kartu nostalgije.
Licno bih voleo da vidim remaster nekih starih avantura tipa The Dig ili Indiana Jones Fate of Atlantis, ali cisto sumnjam ... a od novih cekam samo da odigram HalfLife3 pa da mogu da 'mrem :D
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
A gle, zasto ne... po meni vise smisla iskusiti poznatu interaktivnu igru u novom svjetlu, nego remejkanje filmova...
Btw, sto nebis docekao i HL4 :p
GrimFandango HD je isto odlican remake, osobno bi volio vidjeti jos i neki novi UT, a ovaj Doom mi je sljedeci na bozicnoj listi :)
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Da, slazem se za film, evo moji klinci su za jednu deceniju imali 3 reboota spajdermena. Previse je.
GrimFandango, full throttle (najavljen remaster) UT originalni ..moze, moze :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and Farmer

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Nemam pojma @grouchy , ja sam preko steama uzo pa se automatski instalira, sad sam pogledao, zauzima mi 7,7 Gb. Pretpostavljam da si to nasao na torrentima , u svakom slucaju, ak nemozes zakljuciti po komentarima, moja logika je da uzmem prvo onaj s vise seed-era i po mogucnosti ovaj "tezi" paket ;)

Btw, ide i Earthworm Jim na listu , thx :thumb: