Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
imam je negdi od 2012 na steamu, nisam je igrao do 2017 navukao sam se preko esport kanala, gledao profiće pa reko da i ja probam....ostalo je povijest reklo bi se, čini mi se da im je ranking sistem malo sje... u zadnje vrime kad igram pub ili imam 20/2/6 ili 2/20/11 tako da znam kako ti je brate, jedino nekad dicu nagovorim da zaigramo u timu, a onda je to drugi par opanaka :)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehehee... sa dicom. Biće stalno rage... "jesam te ja tako naučija"... "di su vardovi, di su vardovi".

Da, renking sistem je totalna pušiona ali baš teška. Ljudi istog ranka mogu biti brutalne razlike u skillu... Izgubio 1000mmr u dva tjedna igrajući sa starim frendovima i sad popušio masu ovih kalibracijskih i nikad nisam manji rank imao :D

Nije bed za rank tako i tako, puišim pijem pive i sprdam se kao roamer ali što dota na ovom nivou je sranje igra... Izgubiš game ne zato jer su jači nego jer su ljudi glupi... jer dota mi je vrhunska igra baš zbog te strategije koja dolazi najviše do izražaja kad su high skill games...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
nema rage samo regge obično sam ja supp (najlošiji refleksi, star sam što ću k tome još i udimljen) stariji je cary mlađi roam/supp (njemu je najvažnije ubiti crvenog i žutog znaš na koje neutrale mislim), on nam kao bait dođe :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehehe kao bait. Svaka čast :D

Ma ja se šalim. Ipak je to igra i lijepo se zabavljaš sa svojima. Super... i ja sada suportam, roam ili eventualno off, dok kad sam igrao ozbiljno, bio mlađi, entuzijastičan, igrao sam mid. Sad i ja lagano roam i to je to... ali imam problem da nekad preozbiljno shvačam igru...

Ali kako nečeš. Evo zadnji game igram feniksa... 6 slot do 45 min i jos kupim svome moonshard. Nisu nikog u timu imali da mi razbije jaje. Spetra carry. Znači do kraja 60 minute nisu niti jednom razbili jaje, izovnao sam ljude i mi popušimo jer se ljudi okolo šetaju ko ovce i ginu sami, pa se buyback pa ponovo poginu.... obolim. :objesen:

I meni refleksi pali, a i prije sam bio motiviran sportski dok sad lagano jedna ruka puši druga farma :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
@Zakonbudova neznam bi li moj laptop to podnio a i nije baš moj "đir" igre

@Blader da da pričaj o tome, umisto da skidaju tornjeve oni farmaju sljedeći obično nepotrebni item, pogotovo u ovom novom updateu sve je u skilovima itemi su više manje optional, zna mi se desiti da čizme kupim tek kad im t2 toranj srušim.... (ako sam enchantres ili pugna), ono kad skužiš da imaš 12-13 k zlata a još enchanted mango u inv.

a radi ovoga skupljam novce za novi komp ventilatori i paneli su na stand by
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888
29.05.2018
37
41
18
32
Igram Hitman (2016). Ali, većinu se puta uspijen smijat sam sebi kolko zapravo zaseren dok hitmana igran napušen. Znači, totalno nemoguća misija za igrati, 0% šanse za uspjeh (meni barem). Zna me dikod I oprat paranoja ako ubijen nekog I onda piše "body spotted" onda nerijetko samo ESC>Options>Quit Game. :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Uff... čini se uzbudljivo, a i grafika je super...

stavljam je skidat... taman kupio grafičku sad kad su pale cijene... rx580 uz ryzen 1600, i dolazi cooler sutra da OC-am ga barem na 3.9...;)

edit: iako možda nije preporučljiva mentalno nestabilnima kao što sam ja :crazyd:
 
Poslednja izmena: