Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.02.2008
11
7
3
45
Ah Igrice...
Postoje igre sa grafikom i igre sa igrivoscu.
Ove druge su mi malo zanimljivije (mada ne zaostaju sa grafikom bas toliko)

Naprimer comp imam od 2002 godine i konzumirao sam svasta od programa i igara ali ono kvalitetno mi je ostalo i koristim to i dan danas.

High stanje:

Stronghold Crusader

Heroes of might and magic 3 - (po mogucnosti ako skidate "platinum ili gold" edition.

SUPAPLEX - (nece vam raditi na XP-u) a kopije su sranje. Ja sam igrao na Win-98. Ako je neko igrao, da se pohvalim: jos 2 lvl-a mi ostalo.

COD 2 - definitivno! Posto je stara igrica, isplati se kupiti original (ima ih trenutno za 5 eura ako ne i manje) i ulazis na bilo koji server koji nije zakljucan

... i naravno igre koje se igraju samo ako imas mnogo slobodnog vremena a nemas ga gde kvalitetnije potrositi:
Plants vs Zombies / Braid / Penguin attack 2 / Death zone ...

U stvari nisam siguran dali sam nekad igrao neku igru strejt. :icon_mrgreen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pimplarius
12.02.2008
11
7
3
45
Od Strongholda ti mogu preporuciti samo Crusadera, ovo ostalo je boranija (barem za mene). A sto se tice igara, imam vremena za njih samo zbog toga sto sam TV zamenio sa monitorom pre 10 godina i nije mi zao zbog toga. Mada i tako slabo igram igre.

Nisam igrao Gotik ali imam na planu da je zaigram cim o5 dobijem potrebu za kvalitetnim ubijanjem vremena. Ima dobre i pozitivne kritike i mislim da je treba odigrati. Isto kao i Diablo. Ne secam se koji je nastavak legendaran.

Inace, svaka cast za temu! Nakupio sam dobre naslove za 2012.

@ Gedza Pokusaj ako volis strategiju War zone. Platforma je pravljena za linux ali je imala dobar odziv u multiplayeru za Win. Mada ce ti se svidjati i single i skirmish. Inace, jedna partija (ako te ne skenjaju) obicno traje i preko 6h, 12h, ili vise.
 

Gedža

Aktivan Član
Pa ja Linux i koristim. Sada je u opticaju Backtrack 5.

bt5-teaser01.png


Daj neki sajt odakle mogu da skinem War zone
 
27.05.2011
9
1
3
32
COD2 i COD4 definitivno(ako sam jako ubijen izbjegavam ih jer me nekako izmore) World of Warcraft(vise ne zbog manjka vremena) i vecinom sve redom novo sta izlazi pa navecer poslije posla opustanje uz frulu i single play neke od novijih igara(ipak je puno zanimljivije nadimljen prelazit) e da i Leagues of Legends jebena igra pogotovo ubijen odigrat koju partiju preko neta...
 
28.04.2011
3
0
0
56
He he, hi guys! Ovo je moj prvi post...pa eto da se i ja javim i da dodam nesto na temu...
Nedavno sam poceo da igram jednu cool igricu, zove se [FONT=&quot]Haven and Hearth [/FONT]:maryjane:

Haven Medley - YouTube

Ovo je stari snimak,sada igra izgleda "malo bolje" ali ovde nije rec o grafici vec o samom kvalitetu
igre i koliko je ona zabavna...HnH je MMORPG igra smestena u izmisljenom svetu inspirisana
germanskim i slovenskim mitovima i legendama.Igraci pocinju igru okruzeni ogromnom i donekle
nemilosrdnom divljinom,sa samo osnovnim alatima za opstanak na raspolaganju.Kako igraci budu
napredovali,oni ce moci da steknu nove vestine i sposobnosti,sto im omogucava da obavljaju
razne zadatke,kao sto je imati pravo na zemljiste,izgradnju objekata i gajenje useva-svaki korak napred
cini osnovni zadatak opstanka nesto laksim.Kad igraci budu napredovali dovoljno daleko,igraci ce
vremenom biti u stanju da se organizuju u drustvima,od jednostavnih plemena i sela do republika,
nacionalnih drzava, i na kraju,carstvima.[FONT=&quot]Igra je besplatna[/FONT],a u igri moze da se gaji weed :watchplant:
Mada,za lakse igranje vam je potreban [FONT=&quot]Ender client[/FONT]! jbg.bez toga,igranje je skoro nemoguce
tako da mora prvo to da se skine.Meni je to drugar poslao mailom pa nemam neki siguran link,
al mozete da probate sa ovim Haven and Hearth client modified by Ender
I jos samo jedna stvar...U igri nije nista objasnjeno kako treba da se igra :icon_lol:pa se zbog toga koristi
ova wiki stranica Ring of Brodgar
...Eto,to je to, pa ako se nekome svidi neka proba,nece zazaliti :hippy:... Peace and prosperity for all!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nedavno dobio link od 18 g teske besplatne igre.
Gradis svog junaka, mozes da biras izmedju dobrih i losih.
Mozes u grupi da igras misije ili sam.
Ko skine neka napocetku promeni da igra na eu-serverima, jer stoji upocetku na americkim, a nemozes igrati sa drugom ako niste na istom serveru ( gornji levi cosak ).

Evo da dodam link http://www.dcuniverseonline.com/
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Sad igram assassions creed 2...odlicna igra za zabrijavanje...NFS the run...isto odlicna... Jedino bed sto nemos nadogradjivat aute...i klasika...PES 2011...jer je novi 2012 sranje, 2011 je do jaja na kompu..i skinio sam patch sa hrvatskom ligom hahahaha drama
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Prije par godina nas 4-5 se umrežili udimljeni ko svinje i igrali ATOMIC BOMBERMAN

xlarge_atomicbomber.jpg


sad ima i multiplayer opcija i bila bi fora kad bi se umrežili jenom tjedno....kakva gužva bi bila lol
 
06.04.2012
19
1
0
37
Gedža;197686 je napisao(la):
Preporuci neki dobar Stronghold, Crusader sam presao. Jel si igrao Gothic 2?

ja sam ljubitelj gothica pogotovo dvojke presao sam 1,2 NOTR,3,FG a cetvorku nisam igrao jer sam cuo da je smece.... preporucujem gothic svima koji bi htjeli potrosit vrijeme i pronaci dobru zabavu :D

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

metalmaniac je napisao(la):
ljudi nemate vi pojma, kakvi COD i slične stvari, to je za igrat straight...

ovo je za opuštanje uz dobru muziku [video=youtube;eYzI72i0XdM]http://www.youtube.com/watch?v=eYzI72i0XdM[/video]

igru skinete s isohunta, ima 300 MB.

uđete u igru i odaberete bilo koju pjesmu na vašem kompu i ona je pretvori u stazu. nema boljega nego surfati na glazbi koju najviše volite... (to se za mene zove "surfanje na mentalnim talasima")
e imam problem skinuo sam game i bas je ono extraa :) ali sam dobio neku verziju na cirilici i to mi je malo problem...ima neki patch il tak nestooo :)
 
28.04.2012
4
0
0
30
Achtung die kurve (multiplayer), S4 (jako glupa i jako zabavna igrica), šah (ludilo kad si navaren) ili za one koje vole malo aktivnosti predlažem ping pong :D
 
26.09.2011
50
7
8
33
Kanter Strike (CS 1.6) definitivno jedna od najboljih igrica ikad, to je i jedina igrica koju igram, još ako sam dobro navaren dobijem 6. čulo...