Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hm...ovako:

1. Quake Live - Online pucačina koju volim igrat i naduvan i normalan...
2. Crow in hell - Mala igra preko neta, ima 3 djela, kao si vrana i moraš izać iz pakla...jako zarazna, i dosta teška...
3. PES - mislim da ne moram objašnjavat

nemogu se sad sjetit više, ak se sjetim nadopunit ću :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ammex

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
cod4 online

mada sam bolji kad sam straight nego high....

vise volim gledat filmove nakuren hahaha


al volim i PESa bacit sa ekipom kad smo high... to je lijepo, jos ako ima onaj multi za 4 joysticka pa 2 na 2.... zabavno nadasve xD
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Dugo godina sam igrao navaren sve moguce igrice, od cod-ova do honora haha

Ali, poslije svog tog vremena igranja skontao sam jednu stvar...

poslije 3-4-5 sati COD4 online ili neke slicne igre, pogotovo sa slusalicama... kad prekinem igrati osjecam se tako umorno i fizicki i psihicki izyebano!!!

Da bih nasao igru igrica koja nenormalno prija kad si navaren

WORLD OF TANKS!!!! ono toplo svakom preporucujem pogotovo CODovcima koji vole taktike, jos pogotovo ako imas prijatelja koji vari sa tobom pa puknete platoon zajedno!

Pogineš, smiješ se ideš dalje sa minimum fizickog napora
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
rFactor mi je godinama zabavan, modovi izlaze a fizika je savršenstvo. Ostalo igram kako mi se da, ovisi možda od dima kojeg trošim:icon_lol: Nekad to bude GTA4, Mafia2, Operation flashpoint red river...
Sad sam se zainteresirao za X3 Terran Conflict/Albion Prelude, provao prije reinstalacije nedavno i mislim je opet staviti i mislio sam čak temu otvoriti jer je izgleda igra toliko opširna da se recimo u 2sata švrljanja svemirom nisam još ni snašao. Osječaj vožnje svemirom mi je jedinstven a grafički također odlično, zvuk prostranstva svemira je kao stvoreno za čilanje. Ne volim baš one starwars svemirske *****rije pucanje na sve stranje, ima toga i u ovoj ali možeš birati šta češ biti, možeš ratovati, možeš biti trgovac, možeš biti neki samotnjak u svemiru:)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ljudi nemate vi pojma, kakvi COD i slične stvari, to je za igrat straight...

ovo je za opuštanje uz dobru muziku [video=youtube;eYzI72i0XdM]http://www.youtube.com/watch?v=eYzI72i0XdM[/video]

igru skinete s isohunta, ima 300 MB.

uđete u igru i odaberete bilo koju pjesmu na vašem kompu i ona je pretvori u stazu. nema boljega nego surfati na glazbi koju najviše volite... (to se za mene zove "surfanje na mentalnim talasima")
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Do sada igrao CS 11 godina a otkako je izasao BF 3 neskidam se sa njega. Igra nad igrama jako mi se svidja.