Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
eeeee tu ste me našli

trenutno mi je naopet Blacklight Retribution
Al obožavam RPG-ove...
dan iz snova je komp, neki dobar rpg i samo roooolaj... (na žalost nisam imao dana takvog već godinama :((((()

edit: eh da, i DayZ. iako smrdim općenito u pucaljkama...
 
11.06.2013
3
10
0
29
Big L je napisao(la):
cod4 online

mada sam bolji kad sam straight nego high....

vise volim gledat filmove nakuren hahaha


al volim i PESa bacit sa ekipom kad smo high... to je lijepo, jos ako ima onaj multi za 4 joysticka pa 2 na 2.... zabavno nadasve xD
Imam ja :) multi tap
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Znaš šta meni je dosta teško igrat pod travom. Online igranje mi nije nikad bilo interesantno, volim kad puknem easy na campaignu i uletavam gunom na 125 vanzemaljaca hh. Moje preporuke ili laki campaigni kao Halo, cod, moh i sl, a ono najdraže, horror pucacine igrat navaren, svakih 5 min vristim ko da me pop lopatom po glavi lupio. Primjer bilo koji resident evil, pogotovo 3 dio, ili ressistance...
Sretno
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Paaa ne bi bas rekao da igram igrica,to vise bude kao pokusaj igranja jer mi refleksi kasne i po par sekundi. Ali kada se baaas ono naduvam onda i glava klone na tastaturu. Inace igram league of legenda ali fkt izbjegavam da igram kada duvam,jer ipak i score drugih zavisi od mog doprinosa.
Zato vise preferiram igre po fb i ostale browser igre za koje nije potrebno bas puno razmisljati i psihicki biti prisutan.
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Kraba sa sirom je napisao(la):
League of legends, cak se moze reci da je relativno lako igrati kad si navaren. :)

Cuj relativno lako igrati...jeste ono...ali brate frajer me stunom opali a ja se vamo ispred monitora zaledim.kada be ubije sjebem se reko crko ekran.
 
12.06.2013
4
0
1
HAhahhahaha barem si me nasmejao xD
Uzmi igraj aram posto je brza mapa , i probaj da budes komentator, znaci sve sto se desava komentarisi. Veruj mi nikad bolja zabava od toga, makar meni :)
Gl Hf