Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
aaa ovo je jedna od boljih igrica sto sam igrao nisam znao da ima ovaj mod,tj nisam vidio nikakve modove :D

ima li servera za krekovane?
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ROTR 1.86,contra,sockwawe11.1,mozda ima i stogo bolje,nisam puno istraziva,al njemu ROTR gore na videu izgleda boje nego meni,vjerojatno je on nasa mod s vecom rezolucijom
 
20.04.2015
36
34
18
44
Ja više volim društvene igre i igre sa kartama te ću jednu takvu i predložiti:

~ŽIVOTINJE~​

Broj igrača nije ograničen, kao i broj špilova kojima se može igrati, a treba se voditi principom: "The more, the merrier".
Igra se tako što se svim igračima podeli jednak broj karata koliko god je to moguće (u nekim varijantama neko od igrača završi sa jednom kartom više ali to nije bitno).
Nakon što se podele karte svaki igrač naglas kaže koja je životinja, samo jednom i bez ponavljanja.
Nakon toga igra može da počne!
Svi igrači istovremeno otvaraju po jednu kartu i kada se karte dvojici igrača poklope (npr. izbace osmice) jedan drugome trebaju reći koja je životinja. Igrač koji se prvi seti koja je životinja osoba sa kojom mu se poklopila karta, daje jednu kartu sa svoje gomile igraču koji nije bio brži ili se nije ni setio koja je životinja ovaj drugi. :D
Ukoliko se karte poklope trojci ili većem broju igrača cilj je da svakom ko ima istu kartu kao i vi kažete koja je životinja pa da se tako oslobodite većeg broja karata.
Cilj je da ostanete bez karata.
Nakon što jedan od igrača ostane bez karata igra se prekida (možete i nastaviti ukoliko želite) i počinje druga faza u kojoj opet nakon podele karata svaki od igrača naglas i bez ponavljanja kaže koja je životinja (ne možete biti ista životinja kao i u prvoj fazi). Takođe se igra dok jedan od igrača ne ostane bez karata.
Nakon toga na red dolazi treća i, po meni, najzabavnija faza igre u kojoj ne govorite koja ste životinja, već kada vam se poklope karte sa nekim, morate da se setite koja je životinja bio u prvoj fazi igre.​
Igra je urnbesna, posebno ako je igrate u stanju koje je nama omiljeno... :D
 
13.11.2015
28
13
3
27
Ima neko neki predlog neke igrice sa dobrom pricom da je zanimljiva...Gotivim igrice kao GTA,Assasins Creed,WoW,Call of Duty,Hitman i tako to...
Ko voli GTA imam predlog True Crime New York City (postoji i Los Angeles valjda)
 
13.11.2015
28
13
3
27
@L0oD o toj igrici sam razmisljao al vido sam da ih ima vise jer idu po redu ono povezano ili je svejedno od koje krenem? :p
@yusername aa odigro sam vec third i kida vrvtno cu i cetvrti deo da skinem samo ne znam dal prvo njega ili neku drugu :zvezda::