Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Opekao sam se par puta na preorder i sad opet.. Znači verzija za PS4 je trenutno užas i uzeo sam povrat love koji nude, a igra mi je svakako brutalna i odigrat ću ju, ali tek kad stigne na next gen ili kad ubodem PS5. Uglavnom ljut sam jer su nas izdrkali sa skrivanjem pravog stanja pa se desilo to što se desilo..
 
B

BabaBuds

Guest
Call of Duty MW. Ghost Recon Breakpoint, Fifa 21 , Mortal Kombat 11 Ultimate, F1 20, NFS, Doom et to je ono sto nun stop šaltam.. sve na PS4 Pro.. ako neko zeli online rado. moze i Fifa 20 il Counter Stricke Batice na PC 1.6. Bac Bac i Ps20.. ugodan Chill hvala na ukazivanju i strpljenju.. Veliki pozz 20210120_214625.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Prije par god samo PC i strategije...zadnje 2 god PS4 svasta nešto što naiđe..pucacine u prvom licu i nogomet ne igram..velik sam fan Read Dead Redemption 2..GTA 5..Metal Gear Solid itd...volim i Gran Turizmo mada sam im zamjerio sto su se okrenuli na online i ubili tuniranje auta.
Zadnje što sam završio Last of us 2 nije me se dojmila igrica i Ghost of Tsushima također loše po meni.
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
@Blade i ja sam ogromni fan mgs-a; sori jer iskacem iz teme ali ne znam dal si vidio da ce izac film u neko bliznje doba
pogledao sam nekoliko intervjua sa jordan vogt-robertsom i uz to sto je hideo kojima vec ukljucen u produkciju filma, svi koji rade na filmu su fanovi fransize, a glavna uloga za oscara isaaca je sigurno prava odluka; stavili su velika ocekivanja. bas me zanima kako ce ispast film na kraju. a igrice sam prosao sve osim 4, jer je ps4 exclusive. srecom ima cijeli gameplay bez komentara na yt
:vozdra:
 
Poslednja izmena: