Koje igre igrate kad se napusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
najache je kad se uduvash i cepash neku mp pucachinu (cs ili q3) ili neku horor igru (silent hill i sl.) dobijaju se do jaja tripovi madma ti ne treba vutra da bi dobio tripove od japanskih horor igrica ~~ ~~ ~~
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Napušiti se, nazvati frenda u ZG koji je isto æirio, i onda dva nakurena Balkanca idu na BattleNet ***** majku civiliziranim zapadnjacima u StarCraftu. Ili GTA SA, i to samo zato jer u stvarnom svijetu ne mogu stati na tramvaju i voziti se kroz grad i tamaniti drotove i da se puca i da je šareno... 8)
 
25.09.2005
10
0
0
neku pucacinu/FPS i to obavezno sa ekipom, pozeljno u nekoj igraonici LAN-party-u
neopisiv osjecaj kada bar 5-6 ljudi ugandjanih kao i ti urla dok pucaju u prazno (i cesto vise pogadaju nego da ciljaju)
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Ma da,brate.........nego,imam jedno pitanje.Kome da se obratim,imam hrpu avatara u memoriji,nijedan od njih ne prelazi 100x100 i nije veci od 10kb,ali nece da mi se nijedan ucita.Sta dalje?
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Jel ima neko od vas hackera da to stavi umjesto mene,da vam ja posaljem moj avatar na vas mail ili tako nesto?