Koje je najbrutanije mjesto na kojem ste srolali & zapalili mrtvi ladni- bez lovačkih

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
na nocnom gadjanju u smesnoj smesnoj armiji jugoslavije ( cini mi se da je jos bila jugoslavija...) pre 8 ili 9 godina... mrak, lezeci rov, lete oni svetleci meci svude kad rikosetiraju...
pucati iz automatske puske i to svetlecim mecima- najbolja zabava koju sam imao napljugan....
 
07.09.2010
14
0
1
41
1. ulica je bauerova di se kriza sa vlaskom u zagrebu je policijska postaja...ja ispred u autu smotam i van kao trazim nes u gepeku a pranglija gori usred ljeta...
2. parking avenija maila sa frendom ivachem i njegovom boljom polovicom
3. birc u city centru a terasa puna ljudi.. :)
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
zmajcek je napisao(la):
1. ulica je bauerova di se kriza sa vlaskom u zagrebu je policijska postaja...ja ispred u autu smotam i van kao trazim nes u gepeku a pranglija gori usred ljeta...
2. parking avenija maila sa frendom ivachem i njegovom boljom polovicom
3. birc u city centru a terasa puna ljudi.. :)

O yebli vas šoping centri, pa šta radite tamo???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
oldbulllee je napisao(la):
na nocnom gadjanju u smesnoj smesnoj armiji jugoslavije ( cini mi se da je jos bila jugoslavija...) pre 8 ili 9 godina... mrak, lezeci rov, lete oni svetleci meci svude kad rikosetiraju...
pucati iz automatske puske i to svetlecim mecima- najbolja zabava koju sam imao napljugan....

Vojska i marihuana, koliko blesavih doživljaja, ta tema zaslužuje poseban topik, ima materijala...
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
u čatežu u bazenu (slovenija)

duvali smo, i onda je kreten zaboravio da ima hed u džepu i skočio u vodu, i vidi vidi neki hed pluta u bazenu... i još budala kaže "KOJI JE IDIOT BACIO HED U VODU"
kad je skužio da je njegov, malo se posramio ... :rofl:


GreenGO je napisao(la):
u vlaku u wc-u ja i jos 2 frenda smotali i zapalili xD
u vlaku se je pušilo svako jutro, svaki dan kad smo išli u školu...
 
07.09.2010
14
0
1
41
ovo za toplice mi je poznato...ivach i ja sa jednim debilom od frenda koji se nije mogao odlucit oce prek granice nosit 25 ili 10 grama...
al na bazenu je bilo brutala... :)
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ja sam se ko mladji podosta glupirao. pusio bi tamo di jesam, pa kako god.. e al sad to vise bas ne prolazi...
gust mi je recimo u zicari sa sljemena si zapalit gens. u vlaku mi je isto sjeo ko budali samar, al sam bio
u spavacem vagonu, i to vlak iz novog sada za zagreb.. nes nam je kondukter prigovarao "da se cigare mnogo
osecaju" al nije bio prenaporan... na granici nista, samo odskrinuli vrata i pokazali da imamo tri putovnice,
pandur prebrojao glave i to je to.. i jednom nam je na plazi uletio gssovac, mislio je da je negdje pozar izbio,
umrli smo od smjeha..
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Eh, kako je bilo nekad... Bilo nas je manje, pusio sam svugdje i svasta! To su bila vremena kad si za 50kn dobio 10 puta vise nego danas za 100.
A najbrutalnije mjesto di sam pusio je iza policijske stanice... :joint2:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Jedno od brutalnijih dimljenja, nagljivani u 5 ujutro nakon svega, u prolazu prijatelj u filmu provjerava kvake 3 auta i sva budu otvorena, zajebavali ga da ima zlatne ruke, i u trećeg se zavalimo nas 4 i zapalimo u zoru u nečijem autu, a u njemu čoviku novčanik, ronilačka oprema i odjelo i ne uzmemo ništa samo ostavimo auto nadimljen skroz i odemo ča dalje :bananallama:.Pa nek i drugi put ne zaključa auto:vb_kez:
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
tribina tjekom utakmice neki lik mi odjednom poslo trubu reko da nemoze vise hahah to nisam mogo vjerovat, vkak u kupeu u vc-u od vlaka toje to sto se sjecam
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
u kafiću boa u rijeci, nasred korza, gore na katu....gledali smo kroz onaj prozor ljude....jest da je bila noć i manje ljudi je bilo al svejedno.... ja baraba gledam dal ima možda kakva kamera unutra i pogledam sve kutove, reko nema kamera, i nakon pljuge dignem glavu i vidim onu kameru na stropu što ko kuglica izgleda.... popadali smo od smijeha hahahha

da i vlak, wc i kupe, i neki kafići ovako pod kavom shit i to... al nije ništa special.... ovo sa kaficom boa mi je baš specijalno bilo
 

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
Nisam se javio vec vise mjeseci iako redovno pratim ovaj forum,ali kad sam pročitao ovu temu shvatio sam da moram i ja dati jedan zanimljiv podatak.Ovo mislim da mi niko neće povjerovati ali najludje mjesto gdje sam dimio,odnosno srolao i zdimio skoro čitavu dzoju je Policijska stanica u mom gradu.isto ću napomenuti da me u tom momentu gledalo skoro stotinjak ljudi,čak ih se par i pridruzilo.Čitava sala u stanici gdje smo se nalazili mi je dala aplauz na moju gestu,policija je samo mirno gledala sto radim
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Kreso1988 je napisao(la):
tribina tjekom utakmice neki lik mi odjednom poslo trubu reko da nemoze vise hahah to nisam mogo vjerovat, vkak u kupeu u vc-u od vlaka toje to sto se sjecam

Medveščak možda? XD
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Ja ba nisam bas zapalio đoks ispred policije ili nes tako niti mi je to cilj ali inace mi je gust na terasi od nekog dobrog kafica uz laganu kavicu i reggae .
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Najludje mesto na kojem sam pusio nije toliko ludo zbog mesta,koliko je bilo ludo zbog tadasnje situacije :)
Naime frend i ja smo pre 2god. bili na Canarima Las Palmas
Naravno kako to biva jedno vece nacugani za medalju izlasli ispred discoteke i ja lepo seo na stepenice ispred svih i motam li ga motam :)
Frend lud i ubedjuje me da se pomerimo,al sta zna pijana glava.Nastavljam,zavrsavam motanje i palim djoks,okrecem se malo da vidim desavanja oko mena kad ono prcc :)
Na samo 3 metra od nas tri pandura stoje i razgledaju masu :(
Sto zbog alkohola u krvi,sto zbog moje licne ludosti,skuliram se i kazem frendu da ne panici i da ga ispusimo laganica :)
Ispusili smo celu frulu,uz pricu i zezanje opusteno,na samo 3 metra od pandura :)