Koje je najbrutanije mjesto na kojem ste srolali & zapalili mrtvi ladni- bez lovačkih

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
svugdje sam palio ali najbolje je bilo kada sam na dočeku 2011. zapalio s policajkom koja se upravo vratila s dužnosti i još je bila u uniformi. (znamo se već jako dugo i ona je prije duvala tako da tu nema greške ali ipak, drot je drot :D)
 

Strange Noiz

Aktivan Član
14.03.2010
60
1
0
32
Par nas je pilo neko šugavo vino na nadvožnjaku di se radio izlaz sa autoputa, pa se nekak odlučilo otić zapalit pljugu nasred autoputa, na onim ogradama. Alkohol stvarno radi čuda iz ljudi :p
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
i ja obožavam smotati putnu kad se nekud gibam, ali u malu ziku od duhana, i onda ju ispalim u šetnjici. U cijeloj spiki mi je najjače kad tako s brilama podimim šetnu, i sretnem nekog ko ima 5 pitanja, a ja na mjesecu u bulji.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
u autu
ali ispred pekarne na okretistu crnomerac.kupili pecivo ali ne zato sto smo bili gladni, nego nam je trebao onaj veliki tanki papir da bi srolali ogromnog johana. isli na ribiciju nekih 150 km. daleko i ko ce rolat non-stop u autu u pokretu a losa cesta.
uglavnom, 3 put smo ga palili i gasili dok smo stigli(gdje bi zabrijali da stoje patrole prometne policije).
jos dosao cuvar trazit dozvole za ribiciju pa je na kraju duvao snama, za lovu vise nije htio cut.njega kisa potjerala doma a mi ostali jos dobrih 3 i zivo nam se fuckalo sto pada.
svaki je imao svoj stap(nas 4) ali smo koristili samo dva. princip lova je bio taj dvojca drze stapove a druga dvojca pratili plovke i javljali(jako glasno) : "diziii , ribaaa".
jbga ,nismo bili u stanju pratiti svaki svoj plovak da smo lovili svaki sa svojim stapom.
P,S u ostatku jointa koji nam je na kraju i kisa smocila , ostalo je vutre i duhana za smotat jos 3 mala meksikanera , ali se raspao i rasuo po mokroj travi.
ulovili jedno 8 ili 9 devet malih riba po 150 gr. stim da se ne sjecam vise kako smo se vratili do zagreba, po staroj karlovackoj (OZALJ-ZAGREB) i tko je uopce vozio.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
isprid skole jedno 50 puta, profi se nije svidija miris ali nije mogla da ne baci jedan smjesak, vrazija je ona :D
sa policajcem jednim (ima dobru cerku)
u Pragu nasred glavnog trga
a ovaj kafic lokalni u selu...tu pusimo cilo lito sa gazdom i kuharima, pa vi sad zamislite sta ovaj kuva :D
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
al najjaca je bila ova prof iz matematike, ona ima 30-tak god i prolazi ona, a mi ložimo jednu od nekih 30-ak cm i nista javlja se ona anma i napravi 2 koraka i stane i kaze sta to smrdi i pocne se smijati i ode : onda nas je na satu zajebavala
 
11.09.2011
31
0
0
47
dok sam bio mladji svuda i posvuda, ali najbrutalnija mjesta su bila na vrhu Nou Camp (https://secure.wikimedia.org/wikipedia/en/wiki/Camp_Nou - prejeben prizor, tolika gradjevina a ja cak nisam ni neki nogometni fan) stadiona u Barceloni tijekom maturalca - neki marokanski hash smo pusili i toliko se razbili da nismo mogli dolje sici od smijeha i vica :D, cijeli autobus nas je cekao 15-ak minuta a raska slom zivaca dobila, kontala da smo se izgubili...., mi se vratili a meni suze od smijanja idu......
i prije koju godinu bio u Parizu kod prijatelja a njemu dosao lega iz Belgije u isto vrijeme kad i ja u vikend posjet...., donio white widow-a 3 grama sa sobom iz Mastrichta...., i tak sjedimo mi u nedjeljno popodne u birtiji pred Notr Dame crkvom pijemo pivo i duvamo pred masom ljudi......, kad nalete cetiri vojnika u full opremi (body armor, kaciga ma sve imaju na sebi.....kao patroliraju zbog terorista ????) i prodju pokraj nas, i zadnji se frajer okrene i pita legu mog jel' moze on dobiti dim il' dva (ja naravno francuskog nista ne pricam i vec se vidim u marici jebenoj....) kao dosadno mu u patroli.... pa da skrati vrijeme...., lega mu da djoks u ruku (meni padne kamen sa srca od sto tona), ovaj vikne svojima nesto (da ga pricekaju sekund-dva valjda), povuce dva dobra dima..., kaze na francuskom trebjen (tres bien) sa veliiiiikim smijeskom, skine pusku sa ramena i krene dalje nonsalantno gegajuci se u onim cizmama........
kada onda nisam umro od smijeha necu nikada......
 
09.08.2011
15
2
0
48
Kao i većina, u mladosti zaista posvuda, nema smisla da nabrajam... Sad mi je jedino gušt zapaliti naveče solo pred spavanje ili eventualno s društvom kad roštiljamo, igramo belu itd.
Inače, najveći idiot sam bio kada sam zapalio ispred londonskog Getvika desetak dana nakon rušenja "blizanaca" ( propala cruise line kompanija pa nas vraćali kući). Na sve strane drotovi sa dugim cijevima, kamere zuje...
Al' sam bio glup...
 
16.09.2011
0
0
0
36
Ja sam sad trenutno pusio u svom stanu:icon_lol::icon_lol:.
najlujde mi je bilo smotat na jarunskom placu i ispusit nasred belog dana babe prolaze cudno gledaju:costumed-smiley-027.
 
31.10.2011
31
1
0
31
ubedljivo najbolje pusenje je bilo na meteorima na maturskoj ekskurziji cekali smo drugi bus da stigne zapalili ja i par drugara svako svoj i popeli se u onaj hram gore a pogled i triiip :vb_kez: nakon toga na akropolju i isto u atini u hotelu pusimo vetrenjacu skanije na terasi a razredna trazi nas par i izadje na terasu pored ,na istom putu smo pusili na plazi nocu uz kisicu ,po hotelu ,kod spomenika kralja sparte ,mikena ..ubedljivo najjaci put ,nikad mi nece biti zao kesha za tih 50g :vb_kez: