Koje rizle koristite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Nema nigdje na ovim prostorima ako se ne varam... zato ebay rastura - mislim da me oko 12€ izaslo 10 paketa tako da nije strasno a isplati se sigurno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
party in house narancasti i crni smoking, ove koje nisu u roli nevolim..te RAW rizle se mogu kupit i na nasim prostorima od nedavno,nista posebno al onako blago smeđe boje su pa malo cak i smijesno izgledaju,,
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Jack-Sparrow je napisao(la):
A rizla ko rizla,vidio si jednu,vidio si sve

Slazem se, ali ne bas u potpunosti - osobno preferiram da su tanke...

Inace pusim duhan i koristim crvene smoking rizle (koje su zapravo dosta "debele"), ali za joint mi nije to to... :)
Malo off, ali takodjer, joint kada se mota, mota se iskljucivo "jednoslojac" (vjerujem da zna ekipa sta je to)... :D
 
16.03.2015
9
4
3
Ja koristim smoking crne u rolici,i party in hause,sve mi više manje pašu,jedino zelene rs široke nekupujem ni neke narančaste koje su same namotane bez onog kruga od kartona,party in hause mi je zakon jer ima i fić i sve spremno,netrebam kutije trgat ni radit smeće itd..
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Filteri dušu dali... kako pušim manje, a češće ode sav karton iz kuće na fitere. :rolleyes:
Ćak su i napravili ureze za započet izradu filtera - harmonika shema
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
To su klasik smoking neizbjeljene rizle pa je papir prirodne boje. Imam i njih, nisu loše. Bez filtera više ništa, frendovi mi kupili za poklon špil karata za uno prošle godine, vele aj već kad dođemo u goste pa da razbacimo koju, jbg meni se desilo da nebi filter našao u kući pa lagano rezao kartu po kartu od špila i eto ode špil :upiii:.
Od tada kupujem samo sa fikretom :thumb:.