Koje rizle koristite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ja koristim smoking, i obavezno flopove si kupim...
U zadnje vrijeme sam imo nekoliko nezgoda dok pljugam sve savrseno zmotano i napola pljuge papir popustio i cjela mi se pljuga sjeb*ala, neznam dal je u rizlama, ali se ponekad stvarn0 nazivciram kad mi se to dogodi, kupit cu bas one rizle od celuloze brijem da se one bolje ljepe...btw sam napravio test uzeo malo rizle zaljepio je i pricekoa 2 min i pogledo kolko je cvrsto, i vidio da papir mogu odljept bez problema, trebam obavezno promjenit rizle jer cu doc do zivcanog sloma :icon_mad::icon_mad:, ali mi ipak zao jel sam se stvarno naucio na smoking rizle stvarno mogu reci da su mi najbolje za motat...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
OCB i Smoking, nikad problema... Nije mi jasno sto pricas za smoking, moje drze perfektno, mozda ih kupujes na trafici pa su ostale na sunu nekoliko dana ili tako nesto.. bo...
zlekp4.jpg
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ma vjerovatno je ovo da su ostale na suncu jednastavno nemam srece s tim rizlama

Gdje je tema nestala nevidim je u sve i svašta
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
definitivno smoking...najbolje rizle...RS se koristi za neke feste obicno kad se motaju neke rakete ili slicno...al za mene su smoking najbolje za sve....nisu preuske, presiroke ni predebele i dobro se lijepe sto je mozda i najvaznije...party in house su isto super...i da kazem da mi nije jasno zasto postoje rizle kao sto su rips jer su za mene sve u k_rcu i previse papira imaju...pis
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
OCB i Smoking crveni.
Imam jos par listica Rizla+, to mi je od prve rizle kupljene u zivotu pa sam sentimentalan.
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
OCB dok ne nestane a onda daj šta daš. Inace sam zadnji put kupila OCB rolnu i to u

freeshop-u i nisam mogla da verujem da nije uopšte dobro gorelo tamo gde je lepak,
katastrofa! Dobro sada sam je potrošila pa je više boga mi neću kupovati na rolne.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
mari-huan-ko je napisao(la):
OCB dok ne nestane a onda daj šta daš. Inace sam zadnji put kupila OCB rolnu i to u

freeshop-u i nisam mogla da verujem da nije uopšte dobro gorelo tamo gde je lepak,
katastrofa! Dobro sada sam je potrošila pa je više boga mi neću kupovati na rolne.

Kakvu si ti sad lupio glopost, to je za nevjerovat.

OCB mi nikad, ali apsolutno nikad nije gorjela krivo, ljepilo se uvijek zaljepilo kako treba...
Rolica ili listici, nije bitno. Jesi li razmislio mozda da si pusio neku pilju ili lose zamotanu gicu pa da je zbog toga gorila losije?
Ili malo previse zabalavio ljepilo i bio nestrpljiv s susenjem ;)
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Kakvu si ti sad lupio glopost, to je za nevjerovat.

OCB mi nikad, ali apsolutno nikad nije gorjela krivo, ljepilo se uvijek zaljepilo kako treba...
Rolica ili listici, nije bitno. Jesi li razmislio mozda da si pusio neku pilju ili lose zamotanu gicu pa da je zbog toga gorila losije?
Ili malo previse zabalavio ljepilo i bio nestrpljiv s susenjem ;

Ako je tebi sve jedno da li je rolna ili nije onda ti ne znaš da u rolni ima mnogo više "listića" nego u običnom pakovanju i sama ta činjenica isključuje tvoje predpostavke jer je sa tom istom rolnom pušena različita vutra, drugi ljudi su takođe rolali.... znaš rolna ipak traje dosta duže od običnog pakovanja.
Samo jedno pitanje.
Sa tvoje tačke gledišta, ako se tebi nešto sto drugi pričaju nikada nije dogodilo to automatski znači da nije istina???.
Da si ikada pušio OCB u rolni u redu ali pošto nisi nemoj da se mešaš.


Jedino moje objašnjenje za to je da ima previše lepka ili je eto taj paket bio sjeban.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ta rolna OCBa je najvaznija stvar na ovome forumu, nemojte nikako da taj slucaj ostane misterija, uzmite serijski broz te rolne i obavjestite kontrolu proizvoda OCBa jer ovako nesto se nikako ne smije ponoviti u nasim drzavama bivse jugoslavije. Mozda je to neka urota protiv nas travoslavaca, zele nas unistiti neispravnim rizlama koje ostavljaju u zraku chemdims umjesto rizladims koje se sire nebom preko velikih gradova otkad je potpisan ugovor sa natom i tako nas truju gljivicama i sporama raznih genetski modificiranih mutanata F6 hibrida zle gljive bushare.

Jebote, babe drze te rolne u kiosku na sunjari. Sjebu se!
 
26.12.2007
11
0
0
35
Sasvim mi je sve jedno koja je rizla samo da je duga i da nije stara

ali naj su mi lepshe, one providne od celuloze, zdravlje prvo
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
mari-huan-ko je napisao(la):
Ako je tebi sve jedno da li je rolna ili nije onda ti ne znaš da u rolni ima mnogo više "listića" nego u običnom pakovanju i sama ta činjenica isključuje tvoje predpostavke jer je sa tom istom rolnom pušena različita vutra, drugi ljudi su takođe rolali.... znaš rolna ipak traje dosta duže od običnog pakovanja.
Samo jedno pitanje.
Sa tvoje tačke gledišta, ako se tebi nešto sto drugi pričaju nikada nije dogodilo to automatski znači da nije istina???.
Da si ikada pušio OCB u rolni u redu ali pošto nisi nemoj da se mešaš.


Jedino moje objašnjenje za to je da ima previše lepka ili je eto taj paket bio sjeban.

Baljezgaš.
Ti si napisala da nikad vise neces kupiti rolicu, jer su listici bolji... Ja ti samo na to odgovram.

I pusim vecinom OCB u rolici, a listici kad nema rolice.

Zato, lijepo budi tiho i ne lupetaj, pa kad popusis si malo razne travice i probas mnoge rizle odi pametovat.

Chill
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
* Da pušiš uvek OCB u rolni ti bi u prvom postu upućenom meni napiaso baš tu "činjenicu", a sigurno ne bi napisao"Rolica ili listici, nije bitno". Čista psihologija, jer podsvesno želiš da odagnaš svaku sumnju..veći argumenti manje pisanja.
. *Rekla sam lepo svoje iskustvo i ne mogu da verujem da se moram pravdati zbog toga. Ako je tvoj cilj bio da napišem da ću i dalje koristiti OCB na rolni, u redu, ja ću to izbrisati i prepraviti,ali stvarno od početka ne vidim razlog zbog kojega si počeo da da me optužuješ za laži. Pa ne možeš se tako bahato ponašati prema drugima a očekivati da oni budu fini prema tebi... Ako sam te sa nečim uvredila ovom prilikom se izvinjavam
* Na moje pitanje i dalje nisi odgovorio. Odgovori pa da pobrišemo ovo što smo napravili.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Iako je ovo off, odgovorit cu ti kad si si vec tako zabrijala na raspravu ko je sta rekao...

mari-huan-ko je napisao(la):
* Da pušiš uvek OCB u rolni ti bi u prvom postu upućenom meni napiaso baš tu "činjenicu", a sigurno ne bi napisao"Rolica ili listici, nije bitno". Čista psihologija, jer podsvesno želiš da odagnaš svaku sumnju..veći argumenti manje pisanja.

Sta si ti ovdje uspijela izbrijat... Ocito ti moram malo pojasnit neke stvari, jer vidim da ne razumijes sta sam napisao.
Napisala si
Kod:
Dobro sada sam je potrošila pa je više boga mi neću kupovati na rolne
Na sto sam ti ja odgovorio da je to sranje od izjave, te da nije bitno jesu li listici ili rolica, buduci da je kvaliteta rizle i ljepila ista.

*Rekla sam lepo svoje iskustvo i ne mogu da verujem da se moram pravdati zbog toga. Ako je tvoj cilj bio da napišem da ću i dalje koristiti OCB na rolni, u redu, ja ću to izbrisati i prepraviti,ali stvarno od početka ne vidim razlog zbog kojega si počeo da da me optužuješ za laži. Pa ne možeš se tako bahato ponašati prema drugima a očekivati da oni budu fini prema tebi... Ako sam te sa nečim uvredila ovom prilikom se izvinjavam

Tako je! Ima da od sada samo koristis OCB u rolici, te nemoj da slucajno cujem da si koristila neke druge rizle. Isprika prihvacena, ali nemoj mislit da cu zaboravit ovakav incident.
Daj luda si... Nisam te ja tu napao i bahatio se zato jer ti ne koristis OCB u rolici. Ma jebe mi se i da rolas u papir od biljeznice.
Ja sam tvoj post shvatio ovako - kupila sam rolicu, bila je sranje, ljepilo nije gorilo, pa zbog toga vise nikad necu kopovat rolice OCB-a.
Prvi post koji sam procitao tog dana je bio neko lupetanje o skunku od Yami_Raziela, sto mi je malo diglo zivce, te iduci koji sam procitao je bio tvoj, na koji sam burno i bahato odgovorio.

* Na moje pitanje i dalje nisi odgovorio. Odgovori pa da pobrišemo ovo što smo napravili.
Mislis na ovo pitanje
Kod:
Sa tvoje tačke gledišta, ako se tebi nešto sto drugi pričaju nikada nije dogodilo to automatski znači da nije istina???
Tako je!!! Ja sam centar svemira, te ako se nesto nije meni dogodilo, to se nikome nije dogodilo.

Shvati da sam ja napao tebe zbog tvoje izjave citirane malo iznad, a ne sam događaj kupovanja lose i zapecene rolice OCB-a.

Chill