Koje serije pratite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
za mene najbolja episoda 4te sezone


ali zato umixovali strelu, supergirl, flasha gde na odjavnoj spici to be continued in arrow :D
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Slazem se.
Unazad par godina ne ulazim mnogo u propuste (cenim da mislis na dilemu kako umeju da se razlikuju ko je covek a ko domacin) i serije gledam da me zabave i da mi lepo prodje vreme,
jer realno u svakoj mozes naci rupe, pa i kratere. :)
U svakom slucaju, definitvno preporucujem za gledanje.

EDIT: nije spoiler sta sam napisao gore, jer se to vidi odmah u prvoj epizodi
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa ja gledam sve serije :D fantasy, sf, horor, mistery i tako te.

sto se kauboja tice, treba pogledati onaj stari film, naivnije je odradjen a pruza dosta laksu pricu pa dodje kao neki tutorijal :D

 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ne samo to oko domacina i normalnih, nego neke druge stvari. Kak je sad onaj crnac odjednom robot jbte kad je rola za njega zapisana a ponasa se full spontano. I crnjkinja ona kao ima isprogramiran scenarij a odjednom pocne suvislo razgovarat sa ona dva napaljena kretena....
I ja gledam da se zabavim i ne smetaju me previse sitne rupe, al kad dodje do toga da vise ne razumijem ko koga i zasto onda mi se neda bas previse gledat.
 
Poslednja izmena:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Aha... sada kontam
Sad vidim da si pogledao tek 5 epizoda, gledaj slobodno do E09 i neke misterije ce biti resene.

Ja se iskreno nadam da seriju JJ Abrams nece usrati kao Lost (koji sam obozavao), a iskreno voleo bih da se zavrsi sada u ovoj sezoni, i ostavi dobar ukus u ustima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and Stipe

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Meni je isto odlična serija usprkos velikim rupama, tipa kad Maeve pola gradića preuzme u svoju kontrolu, a kao nadzire se 24/7 svaki detalj i host i scenarij u parku, i da tako nešto nitko ne primjeti uopće... pa ona dva geliptera koji slušaju Maeve prije nego što im je realno zbog svog programa išta mogla napraviti, pa onda Lawrence i kako ga je Man in Black riješio taman na vrijeme da stigne biti u Doloresinom i Williamovom scenariju :thumb: Definitivno previše rupa da bi serija bila smatrana najboljom ove godine, čak niti najboljom novom serijom...
Slijedeća epizoda je finale sezone i trajat će 90 minuta. I naravno da će biti još sezona - nitko nije lud da zavrne pipu od desetke miljuna dolara godišnje radi umjetničkog dojma proizvoda.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Gledao kao klinac WW sa Jul brinerom, ali iskreno ne secam se nicega iz filma osim mozda par scena, i osim same poente filma/serije (po meni je Matrix merilo u ovom slucaju, mada je i on kopija neceg starijeg..bla bla bla)
Cekam Sense8 S02, prva sezona mi je bas legla.
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Westworld,veoma kvalitetna serija s dobrom glumačkom postavom.Trenutno sam na osmoj epizodi.Po mome mišljenju je najbolja nova serija što se tiče ove godine,ima veoma dobrih dijaloga i isplati se gledat.Baš me zanima kakva će druga sezona biti.
True detective prva sezona veoma dobra druga katastrofalna...Hannibal je gledljiva serija.Game of thrones isto tako za svaku preporuku jedva čekam sedmu sezonu.Ima dosta onih serija sa prvim sezonama odličnim a ostale katastrofa pa na pola serije prestanem gledat.Top 3 definitivno : Soprano,The wire,Breaking bed.
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
@grouchy meni je novo sve čim je sezona 1 :D
Humanse isto pratim ok je serijica, malo previše razvučena prva sezona, ali zato druga obećava. Što se tiče serija sa takvom tematikom odlična je bila Extant sa Halle Berry i J.D. Morganom a.k.a. Negan (walking dead), šteta što su je prekinuli nakon 2 sezone...
@wob1950 ako su ti ove top tri moraš si pogledati i Boardwalk Empire...
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Upravo skinuo ovo

A mogao bi i ja , isto sam poceo cijeniti stare serije , sada kad stancaju nove ko na pokretnoj traci, cak i vise nego ranije. Bas se moze primjetiti razlika nekad i danas, i ne mislim na kvalitetu snimka :)
Inace trenutno skidam i "odradjujem" the x-files , od '93. nadalje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx