Koje serije pratite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hehe... cuo sam da dolazi. Nas par prijatelja smo trekiji.:cool:

Jedva cekam... kapetan klingonac :D... moglo bi biti zabavno. Muzika u traileru odlicna...
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Izgleda da mi je ovo godina zombija :D

Iako me The Walking Dead malo razocarao (ko vecinu fanova) pocetkom nove sezone, al naravno jos drzi

Ash vs. Evil Dead - kratka al odlicna trash zabava za pogledat u pauzi

Fear the Walking Dead - iako dosta kenjaju po njoj , meni je nekako super. Nelosha gluma, zanimljivi setting koji se isto mijenja progresivno, zanimljivi likovi, svakako preporuka za fanove originala.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ovde samo ja gledam serije?
evo nove, izasla cela sezona, ziveo netflix :) odgledao prve tri epizode i ono, skoro extra... ako vam ne smeta crni svet :D muzika otkida, pozadinska naravno, kao neki noar a ima i ostale black soul.

 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
south park je 3 koplja iznad svih :)

Od serija unazad godinu/dve su mi u dobrom secanju ostali true detective, black mirror i sense8.
Mozda bih kao najbolju izdvojio bas black mirror..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
oni u principu prate stripove i pricu koja ide u njima (nisam ih sve citao ali sam ispratio recenzije po netu)
ako planiras gledati, izaci ce jos par serijala tako da onda moras krenuti iz pocetka :D
znaci dardevil prvo 2 sezone, onda dzesika dzons1 gde ima i ove crncuge :D, pa ovo, a onda sledi paniser, koji se pojavljuje u dardevil2, ajron fist (onog njegovog zmaja, znak, sam cak isekao od skaja crvenog i nalepio na ledja trenerke :lol: i jos neke ali to tek sledece godine.
secam se kako sam kao klinac mastao o tome da prave filmove po stripovima, a ono sad jos bolje ispalo, ne samo da imamo filmove, nego i serije :let:
 
Poslednja izmena:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Meni je Arow bio super prve dvije sezone i bas mi je odlicna serija bila nisam mogao stat gledat al kasnije su mi ga skroz zasrali s pretjerivanjem i glupostima osjecao sam se kao da PowerRanger za djecu gledam hehe bar je meni tako bilo al ja sam osoba koja voli realne serije..
Meni jedne od najdrazih serija su od HBO-a "The Wire" i "Oz"..brutalne serije
Nova serija koja mi je dobra je Stranger Things al sve takve nerealne su mi malo blesave.. kad se napusim sve analiziram do detalja pogotovo kad gledam serije i onda si pokvarim seriju ako nije savrsena hah..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
odgledao the wire..ne preporucujem ili bas preporucujem da gledate naduvani..
bice krvi,izdaja..paranoja i pandura svakih par min xD

drz te se..

i krenuo sam peaky blinders,sta znam ok..

odgledao bih te crncuge isto :D malo klasike i tabanja
 
02.04.2015
61
81
18
Za arrowa ja baš isto tako...
High maintenance- zanimljiva mini serija o dostavljaču mare, naišao nedavno...
Isto jedna mini serija, the last man on earth, solidnog humora ima, uz pljugenzi jebenica. :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
znaci dardevil prvo 2 sezone, onda dzesika dzons1
Radnja Jessice Jones se zbiva između 1. i 2. sezone Daredevilla,ali nije fail ako se ne gleda tim redom, jer samo se par likova pojavljuje u obije serije i spominje se svega nekoliko puta Jessica, onako usput :)
Sad čekam Marvelov team up u seriji Defenders :)
DC's Legends of tomorrow nisu baš nešto, ali pratim radi flasha i arrowa. Ipak je to "B" tim i neki su likovi čak i zlikovci, tako nisam baš impresioniran. Možda Defenders bude bolja serija...
Zadnje sam gledao Mr Robot. Čudno...jako čudno... to jedini opis koji mogu dati :)
Game of thrones sam gledao prije toga. Sreća da sam čekao 6 godina :) Finale 5. sezone bi me izludilo :D

Volim gledati u komadu sve, nisam baš ljubitelj pračenja serija, ali sam prisiljen pratit u periodima dok nemam ideju što gledat :) Super mi je ova tema, jer sam tu dobio par dobrih ideja:clap:::thumb::joint2:
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Mene je mr. Robot stvarno izbacao i na momente zbunjivao da ni sam ne znam šta gledam ,ali mi se dopala tematika i skroz realan hakerluk .Kad bi neko to stvarno radio u realnom svetu morao bi sve kao mister robot u seriji :)

Stranger Things me je vratila u detinjstvo ,u bezbrižne '80 :) Doba zx spektruma i komodora , podsetilo me na film the Goonies , odličan soundtrack u seriji .

Wayward Pines ,dopao mi se jako prvi serijal ,drugi serial - prva polovina dosadna ,druga bolja ali ipak po meni nedovoljno u odnosu na prvu ,kažu da se snima treći - verovatno ću ga pogledati iz radoznalosti .

Black Mirror - odlična serija ,svaka epizoda kao kraći film ,na momente bolesno ali takav je i svet u kome živimo - to je i lajt motiv serije ,sve preporuke .
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
@irieman Auuu pogledo sad prvu epizodu Black Mirror na tvoju i frendovu preporuku i do jaja je serija :D Malo bolesno a i nije predvidljiva serija kaj mi je super..Vec skidam sve tri sezone...Žao mi ovog kaj je sat vremena moro rokat svinju badava ali ista stvar bi se dogodila i u pravom svijetu..Fking tehnologija..Sve nas je sustigla i sve se vrti oko nje.. Super serija uglavnom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman