Koje serije pratite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
Dosta serija imam doma The sopranos HD pogledo ih 15 puta :D Kralj Queensa, Seinfield tu i tamo pogledam ..Bracne vode , Breaking Bad predobra serija ,Dexter neznam vise se nemrem sjetit ni jedne serije
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja volim humoristične serije...zadnje što sam gledo su: Dharma & Greg, How I met your mother, Bela lađa, War at home, Kralj quinsa, Raymond...ne mogu se sad sjetit više...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
da, Lud zbunjen normalan je legendarna serija...pogledo sam sve...a gastozz je ok, ali puno puta smara i priča gluposti...ali lik je :)
 
18.12.2011
27
1
3
34
The Wire definitivno najbolja serija svih vremena. Zatim Dexter,Las Vegas,Oz,Prison Break,Sopranovi,Two and the half man,Boardwalk empire,Weeds,How I meet your mother,itd.. :) Ko voli kriminalisticke neka odgleda CSI Miami takodje dobra..
 

validbuzzz

Banned
Banovan
14.03.2012
8
1
0
39
Lost - vjerovatno br. 1 ( ne rachunamo humorsitichke )
Fringe - psi faktor pomijeshan sa horeshijo kejnom, spashava joshua jackson i noble vade ekipu.
Game of Thrones - napokon epska fantastika vrijedna gledanja
The Event - prvi serijal izasha i sad su prekinuli snimanje. dobar sci-fi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovo je ono što sam odgledo i imam u kolekciji na DVD-ima:

The Sopranos - meni najbolja ikad, jednostavno, pogodila me ta serija
The Wire - općenito najbolja serija svih vremena, Sopranosi su mi bolji jbg, radi neke moje subjektivnosti, ali Wire je odrađena vrhunski....
Californication - trenutno sam na njoj, počeo 3. sezonu, GUTAM JU doslovno..... predobra serija... mnogo lijepih žena, sexa, crnog humora i bolesnih ljudi.... :thumb:
OZ - neznam što reći, moraš vidit da bi vjerovao haha
Breaking Bad - vrlo dobra serija (ali ništa preposebno) onako za opuštanje, ima dosta humora
Weeds - hmm, možda obavezno štivo nama buddha glavama, smiješna, fora, zabavna, opuštajuća..... (ali daleko daleko od ovih gore navedenih)
------------------------
Simpsons - pogledao sam negdje 85% i meni najbolja animacija ikad.....
Futurama - oduševljen sam bio ali nisam skidao.... ko zna, sad kad ste me sjetili mozda i skinem
X Files - serija mojeg djetinjstva..... baba mi je znala branit da ju gledam, pa sam se skicao po kuci i špijao..... mnogo dobra serija
Family Guy - pogledao sa frendom par nastavaka i dobio dojam o čemu se radi.... preporučam što većeg topa zapalit i gledat ovo... ja znam da radi za mene... haha
South Park - humor po mom ukusu..... :thumb:

Neznan jesan sto zaboravio..... vjerojatno jesan.... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
14.05.2012
3
0
0
37
Lost najbolja po meni. Odmah posle nje Breaking Bad.

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

A serije za odmaranje mozga Doctor Who i Weeds.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Evo sta sma gleda, sta gledam i to je ono sta je vrijedno gledanja doslovno!ž

Jericho - 9/10 ....na U.S.A padne kiša atomskih bombi, teroristicki napad, malo mjestašce Jericho i njihovi mjestani u borbi za hranu vodu struju gorivo....post apokalipticna poslastica.....ŠTETA sta nisu i 3 sezonu snimali....interes je jos uvijek ogroman ali glavesine kazu ipak ne...
Breaking bad 9/10
Weeds 7/10
Game od thrones . za sad 10/10
The vampire diaries 8/10
Lost 9/10
The Wire 10/10 - po mom misljenju najbolja serija ikad napravljena
The walking dead 9/10 ....oduvijek sma govorija da triba napraviti seriju sa zombijima i eto je....zanimljiva napeta a ponekad zna biti dosadna sa odugovlacenjem radnje ali je vjerojatno to ono zbog cega je jos vise obozavam
Dead set - 7/10 mini serija, britanska, zombiji, big brother
Heroes 7/10 vrijedno gledanja ako se palite na superjunake
Battlestar galactica 9/10
Misfits 9/10
Californication 10/10 .....Henk Mudi bi trebao biti uzor svakom muskarcu!!!
The pacific 9/10 ....po uzoru na zdruzenu bracu
The lost room 9/10....meni jedna od najboljih mini serija
Spartacus 9/10
Oz 9/10
American horror story 7/10
"V" aka Visitors 2009....8/10...pogleda prve dvi sezone....izgleda da su je ugasili....meni bila dobra

Shameless....prije neki dna pogleda prvu sezonu prvu epizodu...jako obecavajuce...

Ako se jos neceg sjetim nadodam! ;)