koje sijeme za dobar high

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
pozdrav, pročitao sam temu nemu, dosta staru, uglacnom za dobar high od sativa preporučuju alien nlx
pa me zanima šta vi po osobnom iskustvu preporučate za kupnju?
pretežito ciljam na sativu, ne neki stoned indikin, nego onaj eneričan high šta se vježba trbušnjake s njim :cool44:

također i jedan ljepi indica/sativa mix spuštački pa da ih skupa u box zasadim

indoor treba da bude
hvala na pomoći
:ridinghorse:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kažu da je Durban poison predobra stvar i da ima skroz trippy hi ali nemogu ti nažalost iz iskustva reći
E da i pioše se sjeme(a što serem)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
alien nlx je super sativa s kameno tvrdim budovima, lagan dim i mora se dugo susit i curat, cudo je kako nlx zovu sativom jer lici na indicu i tko nezna prevario bi se.

ak oces preporuku mada ja mislim da je pc grow gubitak vremena mozes probat Alien ima u ponudi black jack 3 sjemenke feminizirano za 17 eura.


to cu si ja piknut uskoro : P
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
a neznam, dao bi naručit ormarič neki s ključem, ima jedna firma, samo daš nacrte šta ti treba i izrade ti pa ti posložiš doma, koliko bi bila optimalna površina za držat u malom studentskom stanu a da starci ne kopaju

kad bih uzimao gledao bih recimo 100-120cm visine 40-50 cm duljine i 80-100cm širine
ali sredim ja o več nekako, reba prvo nač sijemenke i onda prilagodit box


ugl. doomer ta ponuda od 3 sjemenke mi najbolje paše, jer bi vjerojatno bile 1-2 biljke u boxu od puta, a lova se uštedi
ajd super riješava mi se i to pitanje
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Možeš ti komotno uzgojit Durban Poison u box-u ali ne od Nirvane već od Dutch Passiona... jer je u njega stavljen indijkin genotip rasta... eto ja sam svoje posadio početkom 4 mj i sad imaju oko metar i 20... dok je ZonoM posadio isto durbana al od Nirvane i njegova već sad ima više od 2 metra...
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
gaucho..ako imas kesha uzmi Kali Mist od serious seeds,veruj mi neces zazaliti,upravo sam zavrsio grow sa njom i cista desetka za genetiku.Puknes je na cvetanje kako izade prvi par listova i cekas.Ili od British Columbia Seed Co. Electric haze,e-dis is d shit...ova nema milosti,pravi lek.Drug je gajio Haze Mist od Flying Dutchmen-a i video sam biljku i probao i mogu ti reci da je i ovo cista specijala.Sensi Skunk,Shiva Skunk od sensija i Artic Sun je ono sto trazis od svakog sat/ind hibrida.Nemoj samo gledati cenu,bolje skupi malo para pa da gajish pro genetiku,i ono sto ti zelis,nego da se smaras sa nekim neukrotivim biljkama.Tipa nirvana seedbank i ostale ripoff banke semena....majku li im namazanu...nemaju pojma..ajd pis:icon_cool:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma para nije problem, za to nikako ne mislim štedit, a ni na rasvijetu i na neke za biljku bitne dijelove boxa, thx na odgovorima vjerujem da je i drugima tema poučna