Koje ste sorte uspesno odgajili napolju?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Interesuje me....ovo iz naslova:)
Znaci ko je, i koju sortu, uspeo uspesno da cvetanje privede kraju, na teritoriji srbije a moze i cele bivse jugoslavije? Koliko je bio zadovoljan radom te biljke.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ove su mi uspele kako treba: Early Misty,Big Bud,Skunk #1 i prosle godine nepoznata ali prilicno (za nase uslove izuzetno)dobra.Bio sam zadovoljan i kolicinom i radom.Big Bud je bio najslabiji (najmanje THC) ali ne los.Samo je bio slabiji od EM.Skunk-a i ove nepoznate.Za ovu godinu cemo da vidimo.
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ajde ljudi neka napise jos neko, sta je uspesno odgajio i koliko je bio zadovoljan, pa da rezimiramo i ja da vidim sta da narucujem.
Pozdrav!
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Bas steta sto se ne javljate.
Tebi Greenmane hvala. Ja cu jos da narucim E.M. Samo imam jedno pitanje: Kada ona pocinje kod nas (BG) da cveta? Da nije previse rano pa da ne uspe da poraste dovoljno?
Jel nije tajna sta ces ove godine da sadis?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
U principu pocinje da cveta kad i svaka druga vrsta,manje-vise.Posto je "okidac" za cvetanje produzetak noci i skracenje dana pocinje da cveta negde u drugoj polovini Jula.Znaci ako je posadis u toku Aprila ima sasvim dovoljno vremena da naraste i ojaca.Ja sam je licno sadio u prvoj nedelji Maja posto nisam mogao pre i sasvim je bilo ok.I kolicina i kvalitet.Prednost E.M. je sto cvetanje traje nekih 7-8 nedelja tako da bude brze gotova od dosta drugih sorti pa nemas problem ni sa mrazom,ni sa kisom.Do kraja Septembra je gotova 100%.(ja sam moje "obrao" oko 20. Septembra)

A za ovu godinu cu malo da eksperimentisem.Imam nekoliko proverenih semenki ,a ostalo je iz moje "proizvodnje" pa da vidimo sta ce biti.Ako bude valjalo dobices za probu. ~)
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Bas me zanima...:)
I ja mislim da radim neka ukrstanja. A bilo bi dobro da nekako osnujemo neku organizaciju za razmenu muskog polena raznih kupovnih vrsta. Jer od 10 semenki sigurno bude bar 1 muzjak, pa je glupo ne iskoristiti ga. Sta mislis?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa za sad je to daleka buducnost.I ovo moje se oprasilo slucajno.A posto je bilo muzjaka od dve vrste a zenka je od trece bas me zanima na sta ce da izadje.
 
07.07.2005
8
0
0
ja san za sad uspio u uzgoju papaye i new purple power.i prezazovoljan san .sljedece godine planiran posadit samo hawaii*skunk.nadan se da uspit. :petak ~~
 
A

Anonymous

Guest
Ja posto nemam love,ne kupujem sjemenke,pa sadim ono sto kupujemo i pusimo,od toga izdvojim najbolje sjemenke.Sajtove dosta cesto posjecujem,obicno jednom tjedno,kao setam cucka,setam s kolegom lovcem,te zalijevam kad nije vlazno&gnojim,pa ako vrijeme&divljac ne ujebe,urod je odlican a kvaliteta je puno bolja od istog hempa koji sam kupio,jaca je vutra te masna&lupi ko sasava.Dobivao sam od nekih 100g pa cak do 400g,ovisno o sajtu. :twisted: :twisted:
 

HIM

27.11.2005
6
0
0
43
Zaboravio se ulogirat a nisam nista pusio :shock:
Kao sto napisah,ja koristim sjemenke dobre vutre koja se pusi.Probat cu nabaviti nesto sjemenja u CH,za ovu godinu sam se jedva izvukao s nekih 20-tak biljcica,stara mi je 2 put unistila nasade.Budem poslao slike kad to malo poraste,pa vidite sta je to za sorte.Ajd