koje su najbolje sijalice za pc grow box? radim box pa pomagajte molim ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Kakav box radiš?Kojih dimenzija?Koliko biljaka?Koliki prinos te zanima?Jesi li ćitao Forum?
Prvo proćitaj milijon tema koje imamo na ovom forumu,donesi neke odluke i zakljućke pa onda pitaj što ti nije jasno.Proćitaj pravila foruma,prirućnike za uzgoj,dnevnike uzgoja koji odgovaraju onome šta bi ti itd
 
29.07.2011
30
5
3
51
e decki sorite novi sam al trebo bi da mi kazzeta koje sijalice uzet za boox dimenzija
60cmX40cmX60cm za jedno 2 do 3 biljke al neznam tocno kakve sijalice i kolko komada jel ja se nemrem snac na drugim temama nema sanse. molim vas unaprijed hvala :p :smoke18:
vec sam ja procito sve postove al nisam se najbolje sanso i nigde nepise kolko bi lumena trebalo biljci.
samo vas molim da mi kazete kolko kakvih sijalica bi bilo zadovoljavajuce za moj box :D
 
05.03.2011
4
0
0
33
štedne sijalice su dobre za ucit se jer se ne griju puno stavi bar jedno 5 komada nekih 23W po mogucnosti philips ili samsung(ili jos bolje jednu dvije malo jace) i treba ti tajmer za njih i ventilacija neka za box. pogledaj 3.link koji je Ivach postao i informiraj se malo..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....na taj prostor HPS 150W al povecaj visinu boxa jer ovak nece ici.......

....al prvo odvoji dobrih mjesec dana intenzivnog citanja ovog foruma pa onda kreni u nabavku opreme.......
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Ivach je napisao(la):
....na taj prostor HPS 150W al povecaj visinu boxa jer ovak nece ici.......

....al prvo odvoji dobrih mjesec dana intenzivnog citanja ovog foruma pa onda kreni u nabavku opreme.......

Zasto ne bi islo? Zar se u pc growu ne sade dwarf sorte?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....samo to i ide unutra.....ako nemas CT oduzmi posudu, lampu i 20-30 cm prostora izmedu biljaka i lampe i kaj ti ostaje....

.....osobno na povrsinu od 0.24m2 meni je 60 cm visine premalo.....ja bi isao min na 1 m visine.......

....na tom prostoru moze imat 6 biljaka al kakvih....kao moj BB u pc-u......meni je to smjesno.....