koje vrste izazivaju smeh?(pls help:)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dza

28.10.2008
2
0
0
42
Zanima me koje bi seme mogao naruciti sa aliena a da daje ovakav efekat. desavalo mi se da nabasam par puta na ovakve smejalice.. ali uglavnom su to neke hemijske prskalice od kojih boli glava. Znacio bi neki info od strucnih kolega :)
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Prwo pa muško!
kakaw ti je to post...Kakaw efekt??'Hemijske prskalice:(((
Swe je u toj twojoj glawi tako da kako se briješ tako ti je...
 

Dza

28.10.2008
2
0
0
42
Ne bih se slozio sa tobom.Imao je moj ortak neku vu sto je krava zgazila dok je bila mala i prilicno je bila krzljava ali je izuvala. Svaki put smo se kliberili od te kravulje kako smo je zvali.Moguce da nema veze vrsta ali izgleda da koncentarcija THC svakako ima.Pod hemijskim prskalicama mislim na razne fiks ideje uzgajivaca , koji umeju da naprskaju biljke raznim glupostima jer inace ne bi ni pipnula.Imao sam prilike da pusim neke gde se bukvalno osecam drogiran a ne uradjen vujom, i bacaju u paranoju. siguran sam da postoje neke lajt varijante koje urade taman kako treba. Ali opet ako neko zna voleo bi da mi preporuci neku sa aliena kojom je ocaran i zadovoljan .
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Dizalice i smijalice su obično Sative, ali znaju biti i paranoične. Dok su Indike više spuštalice. To si mogao pročitati na forumu. To što sam ti napisao je vrlo načelno i nemora biti npr. White Widow je pretežno Indica a kažu da je smijalica...

Odlična Sativa koju ti preporučam je Durban Poison, doslovne te pukne energijom i nema nikakve paranoje.

A u priče o prskanjima nemoraš vjerovat, bili su jedino stavljali pijesak i staklo u piseve kako bi bili teži...
 
02.11.2008
4
0
0
38
a jel meni neko moze da kaze koja od ovi najbolje dize???
skank,hibrid,shit!
molio bi za odgovor samo ljudi koi su strucni ako im nije problem:icon_cool::icon_cool::icon_cool:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
haaahh
Skank je jedan od mnogih hibrida a shit je hashish a najbolje ti diže viličar, posebno palete jako praktično
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
biraj sative ili hibride sa više postotka sative u sebi...to diže...celebral high sativa buzz...na to gledaj kad biraš sjeme:blah:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Trazi,trazi pa ces naci - nema nista na gotovo . Svako je individualac i svako ima svoje favorite a i to se menja sa vremenom .

Trenutno ti predlazem HAZE ili neke njegove varijante . Slusaj doors-a ,dobar savet ti je dao


peace
 
02.11.2008
4
0
0
38
hvala vam na odgovorima:cool44:
znao sa da je shit hashish ali ga nikad niam probao,a svi ortaci kazu da je njesra!
skaknk mi se nekako najvise dopada i najlepse me radi i samo njega i pusim!
kao sto vidite moje znanje je oskudno tako da nemojte da mi zamerite,vi ste tu da mi objasnite da me ne zezaju prokleti dileri!:rasta1::rasta1::rasta1:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
BGCZ u pravu si,bolje je ovde da se informises nego da te zezaju bolesnici od dilera.Pitaj slobodno sta te zanima.Ima ovde raznih ljudi,to sto imaju po 6-7 lista vutre iznad avatara ne znaci da nesto znaju nego da se mnogo proseravaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.