Koji čaj pijete ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Hellou... i lijepi pozdrav.
Ovako... odricem se gaziranih sokova, barem sam tako odlucio :)
I sad moram naci alternativu, zdravu alternativu :)
Čaj mi prvo pada na pamet, pa vas sad pitam koji čaj pijete i zašto ?
Pitam "zašto" jer mi okus nije bas važan, pa ako čaj ima još neke drugo kvalitete, puno bi mi pomoglo u potrazi za Mojim čajem :)

Hvala.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34


Ja bez ove kombinacije ne pocinjem ni jedan dan, naravno uz to ukusan dorucak i nakon toga prva pljugica moze da se pali.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ja sam odustao od kafe, previse sam hiperaktivan od kafe.

Ako ces vec da pijes cajeve probaj da nadjes prirodne (ne u kesici). Kod mene u gradu na pijaci ima povremeno nekih dekica i bakica koji prodaju u kesama od po 50-100g. Kad mi je zena bila trudna doktor joj rekao da ne pije ove pakovane u kesice jer imaju kofeina (?!?).
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Imaš razne cajeve za razne prilike...zeleni,od pelina.....da te razbudi,pokrene....kamilica,majcina dušica,neven....da te opusti............
Naberš raznih trava i ond praviš kombinacije koje ti odgovaraju.
Svaki caj djeluje i na tjelo i na raspoloženje,pijes onaj koji ti trenutno paše.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Slazem se sa INQ-om mislim da bi trebao malo prosetati do mesta gde se okupljaju penzioneri tu ces naci dosta vrsta cajeva. A mozes i sam da se potrudis dok setas po prirodi i naberes malo bilja.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
volim Roibos...posebno roibos Mix...vrlo specifican okus a jako je zdrav jer jaca imunitet :) ima i neki koji se zove Afrikan dream....opet ima neki ludi okus. inace obozavan crni caj, sa malo mlijeka...mmmmm...umjesto kafe odlicno. Ginseng takoder odlican.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
se radi od zrnaca kave, prepžene i izmljevene i kad svako jutro maznem 3 šalice za mljeko velike, kave super :)
i vrlo dobro za probavu hehehehehehehehe
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
ja vec 4-5 godina ne pijem kafu, samo za vreme ispitnih rokova :D

ja najvise volim earl grey s mlekom... tj samo taj caj pijem u poslednje vreme..