Koji crtani filmovi su obiljezili vase djetinstvo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ahahahah, ma jock, oni su sigurni


Listi gej junaka našeg detinjstva nerado dodajem ime Duška Dugouška čiju izvedbu od strane Nikole Simića voršipujem. Avaj, Duško ima ormar sa ženskom odećom na kojem bi mu pozavidele i srpske estradne kurabeštije. Često stoji oslonjen na kuk i vrcka kada hoda – mirne duše bismo mogli da kažemo da je trandža.
Ali ne lezi vraže, tu je i lovac Elmer kojeg Duško rado i često ljubi u usta. Jednom ga je vodio i pred oltar. Opet se forumaši upinju iz sve snage da dokažu kako je to samo način da Duško zbuni i razbesni protivnika – svejedno je gej. Ustvari biseksualac, s obzirom na to da je dokazano da juri i za zečicama.


e da, da obnovim gradivo

1615393361001.png
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Nogud

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Da se i ja nadovezem..
Pink Phanter, krtek, majstor fantač, nogalo, ptica trkacica, grouchyeva ekipa....:D.., tom and jerry, ajmo reci da i oggy i zohari :D
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
@truare ,išlo je"sive lubanje silom, ja imam moč, da.... Tilu cijelu noč"

ma da...

– Tata, tata, a zašto je mačka ova zelena i velika?
– Jebemliga sine, pila mutogen valjda.
– Nije tata, mutogen je iz Nindža kornjača!
– Sarađuju oni svi, sine…
– Tata, tata, a je li Skeletor mrtav?
– Malo jeste, malo nije, sine. Ali gledaj, saće Himen da mu jebe kevu.


Takva i slična pitanja postavljao si užoj i široj familiji dok je nabildovani plavušan u gaćama golemim mačem tamanio dušmane. Himen kakvog znamo pojavio se u Gospodarima svemira 1983. godine, jahao je na velikoj mački i, kada nije bio u akciji, nosio je tesne pantalonice i zvao se Adam. Uprkos očiglednom, ni ćaletu nije palo na pamet da ti zabrani Himena jer je *********. Himen, ne ćale.

Osim pojave koja bi mu u realnosti omogućila da zajaše na čelu gej prajda u Las Vegasu, Himena odaje i ime. He-man – stara engleska reč za snažnog muškarca, deliju – ukazuje na ljubav prema ***** u dupetu, skoro kao i ime Boško Jakovljević. Snaga ovog super-heroja bila je u maču – uhvati se sa obe ruke za njega i vikne – „Ja imam moć!“ Himen nije opalio jebozovnu Tilu, ali se rado družio sa njenim očuhom, Čovekom-Oružjem. Brkovi – mlade dukatlije ih i danas obožavaju.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Naletih na remix poznatog nam crtaća. :razvaljen::

1991. godine sud na Menhetnu zabranio je jednoj gej organizaciji da se nazove Pink Panter. Objašnjeno je da je to „aseksualni“ crtani lik što je još jednom potvrdilo da američke sudije vole da jedu govna. Ružičasti vitki panterčić (koji puši cigaretu na muštiklu i hoda kao Mile Šuša što mi je u osnovnoj predavao folklor) nije dukatlija taman koliko Bastijan Švajnštajger nije Nemac. Pink Panter je na ekran stigao pre pola veka, a pre desetak godina su svi metroseksualci na Obilićevom vencu konačno prihvatili njegov look.

1616099481335.png



ps.
imao sam sve panter pante iz kinder jaja tamo negde pocetkom 90ih :lol:

1616099878399.png
 
Poslednja izmena: