Koji crtani filmovi su obiljezili vase djetinstvo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nego da mi zavrsimo storiju o gejastocama u crtacima...
bizo me podsetio

Bizzzo je napisao(la):
Ti dam ti dam ti dam

tako je pevusila strumfeta po seocetu :D



Himen je preoteo titulu najgeljeg lika ikada od Štrumfova. Svih. Oni su se pojavili u stripu još pedesetih, a na televiziji 1981 – u tesnim pantalonicama i toplesu. Osim odeće koja liči na današnji White sensation, postoji niz dokaza da su se mali plavi trošili u rč:
– U selu imaju samo jednu ženu, Štrumfetu. Malo je verovatno da je ona profi kurva sa radnim kapacitetima Jelene Karleuše. Pre će biti da su Štrumfovi gejše.
– Štrumfove stalno progoni najveći deesesovac pre Koštunice – Gargamel. Konzervativan, ima mačku, večiti gubitnik i – protivnik gej parade.
– Licko stalno nosi ogledalce i najgelji je od svih štrumfova. Kefalo odgovara štreberskom fazonu kojim se ****** ponose. A Gruber se ne odvaja od tegova, radi definiciju i na bicepsu ima istetovirano srce. Kombinacija ova tri daje savršenog Željka Joksimovića.
– Štrumfovi su iz Belgije.


1618830640712.png
Ne trošimo se u rč, nego u guzu! Seljačino!


svi osim jednog

Zatrudnela štrumfeta. Sazvao veliki štrumf poselo i pita:
- Ko nije koristio štrumf-gumice !?!
Glas iz pozadine:
- MRZIM ŠTRUMF-GUMICE !


cao zdra'o :lol:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
slucajno na tv bio pogledo da od pola i tad saznao za anime
opcenito od giblija svi filmovi su nesto wow

https://www.imdb.com/title/tt9561862/ ovo je malo novije izasla je druga sezona al nemogu nac link. svaka epizoda je totalno drugaciji dizajn i prica i sve nesto kao pilot serije ili demo al ima mocnih pravo
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: serviser

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
blah... pa sad necu ni da gledam trecu sezonu :lol:

Betmenu "zabranili" oralni seks: "Heroji to ne rade"​

Obožavaoci Betmena dobili su neočekivani uvid u ljubavni život ovog heroja, nakon što je otkriveno da je scena koja prikazuje izvođenje oralnog seksa na Ženi-mački izbačena iz animirane serije "Harli Kvin".


a da je sa robinom, onda bi bilo ok? :D
sto rece harli onomad


batgey.png
 
  • Haha
Reactions: Peroooooo

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Spasio sam na cd sve tom and jerry al valjalo bi nac torrent sa citavim looney toons.

Inace ko djete na tripozniji crtani je bio majstor fantac. Nesto ko slinac i svjet je toliko mali da prasina je zvjer neka od koje bjezi ili ih bije.pola crtanog je bilo 3d od plastelina pola 2d animirani
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe